مشکل در اپلود وردپرس ( پرونده خالی است )

arta_motafaker

تازه وارد
سلام و درود  و احترام 

چند وقتیه در هنگام اپلود عکس به وردپرس به مشکل خوردم

که با این خطا رو برو می شم 

"پرونده خالی است ، لطفا پرونده ی قابل قبول بارگذاری کنید "

تمام اینترنت رو هم جستجو کردم و کد های زیادی به بخش های مختلف اضافه کردم و پاک کردم  و... ولی موفق نشدم متاسفانه 

لطفا اگه کسی در این زمینه تجربه داره راهنمایی کنه 

"عکس خطا ضمیمه "

You must be registered for see images attach

پارسی تم

تازه وارد
سلام و درود خدمت دوست محترم​

وارد هاست خود شوید و در فایل htaccess کد های زیر را قرار دهید در قسمت اخر در صورتی که درست نشد باز بگید تا بررسی کنم​

یا به احتمال زیاد پوشه های قسمت آپلود را دستکاری کردید یا حذف کردید.​

کد:
php_value upload_max_filesize 1000M
php_value post_max_size 2000M
php_value memory_limit 3000M
php_value max_execution_time 180
php_value max_input_time 180

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arta_motafaker

تازه وارد
تقریبا تمامی این راه ها رو رفتم 

ایند کد رو که به فایل مربوطه اضافه میکنم   ارور 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@aghaj.kndu.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

توی صفحات سایت به وجود می آد 

علاوه بر این سایت به صورت خود به خود این طوری شده و بنده هیچ دخل و تصرف ای توی این قضیه نداشتم . علاوه بر این چندین بار هم وردپرس رو توی نسخه های اپگرید و دانگرید مجددا نصب و فعال کردم ، افزونه ها رو فعال و غیر و فعال کردم و با پوسته های مختلف امتحان کردم و متاسفانه هنوز موفق به حل مشکل نشدم.

rocki3oy

کاربر عضو
تقریبا تمامی این راه ها رو رفتم 

ایند کد رو که به فایل مربوطه اضافه میکنم   ارور 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@aghaj.kndu.ir to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

توی صفحات سایت به وجود می آد 

علاوه بر این سایت به صورت خود به خود این طوری شده و بنده هیچ دخل و تصرف ای توی این قضیه نداشتم . علاوه بر این چندین بار هم وردپرس رو توی نسخه های اپگرید و دانگرید مجددا نصب و فعال کردم ، افزونه ها رو فعال و غیر و فعال کردم و با پوسته های مختلف امتحان کردم و متاسفانه هنوز موفق به حل مشکل نشدم.
این روش هاروچک کنید.ببینید مشکل شما حل خواهد شد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر موفق نشدید به مدیر سرور اطلاع بدید تا تغییرات رو برای شما صورت بدن

بالا