مشکل در بخشی از قالب llorix-one-lite فورررری

sepehr74

کاربر عضو
18/2/17
134
0
16
سلام من قالب llorix-one-lite رو نصب کردم و چند بخش تیم و مشتری داره که افزونه llorix-one-companion اگر اشتباه نکنم مخصوص این بخش ولی بعد از فعال کردن این افزونه قسمت سفارش سازی قالب و همون بخش ها تو قالب ارور میدن باید چیکار کنم؟

ارور در قالب: Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\xampp\htdocs\anjoman\wp-content\themes\llorix-one-lite-naskh-hamyarwp\functions.php on line 629

اسکرین شات قالب:

farsadf

کاربر عضو
11/1/13
371
0
16
20
با سلام

دوست گرامی لطفا پرونده functions.php موجود در پوشه قالب خود را جهت بررسی بیشتر ارسال فرمایید.
درضمن پیغام مذکور خطای اجرایی نبوده و فقط یک اخطار می‌باشد که عموما با غیر فعال کردن WP_DEBUG واقع در wp-config.php مخفی می‌گردد.

با تشکر

sepehr74

کاربر عضو
18/2/17
134
0
16
با سلام

دوست گرامی لطفا پرونده functions.php موجود در پوشه قالب خود را جهت بررسی بیشتر ارسال فرمایید.
درضمن پیغام مذکور خطای اجرایی نبوده و فقط یک اخطار می‌باشد که عموما با غیر فعال کردن WP_DEBUG واقع در wp-config.php مخفی می‌گردد.

با تشکر
سلام یعنی غیر فعال کنم درست میشه؟ چج.ری باید انجام بدم؟

You must be registered for see images attach

farsadf

کاربر عضو
11/1/13
371
0
16
20
جهت غیر فعال کردن WP_DEBUG می‌بایست عبارت define('WP_DEBUG', true); رو با عبارت define('WP_DEBUG' , false); تعویض کنید.
به هر حال فایل شما رو اصلاح کردم لطفا اون رو تست کنید و نتیجشو بگید.

You must be registered for see images attach

sepehr74

کاربر عضو
18/2/17
134
0
16
خیلی ممنون ارور داخل سایت رفت ولی وارد سفارشی سازی که میشم ارور زیر رو میده

Fatal error: Call to undefined function llorix_one_companion_sevices_get_default_content() in C:\xampp\htdocs\anjoman\wp-content\plugins\llorix-one-companion\inc\settings.php on line 55

و اینکه قسمتی تیم و مشتری نیومد رو سایت تصاویرش باید کاری انجام بدم تا بیاد؟

farsadf

کاربر عضو
11/1/13
371
0
16
20
نسخه افزونه اختصاصی قالب و قالب تداخل دارند (با توجه به صفحه رسمی قالب در گیت هاب  ) پیشنهاد میشه آخرین نسخه قالب رو در کنار آخرین نسخه افزونه دریافت کنید و یا در صورت تمایل به فارسی بودن از ارتقاء قالب صرف نظر کنید.

sepehr74

کاربر عضو
18/2/17
134
0
16
نسخه افزونه اختصاصی قالب و قالب تداخل دارند (با توجه به صفحه رسمی قالب در گیت هاب  ) پیشنهاد میشه آخرین نسخه قالب رو در کنار آخرین نسخه افزونه دریافت کنید و یا در صورت تمایل به فارسی بودن از ارتقاء قالب صرف نظر کنید.
من یه نسخه فارسی نشده رو نصب کردن و مشکل حل شد ولی وقتی عکس برای قسمت تیم یا مشتری میذارم نمایش نمیده

farsadf

کاربر عضو
11/1/13
371
0
16
20
فایل functions.php اصلی قالب رو بزارید شاید درست بشه

farsadf

کاربر عضو
11/1/13
371
0
16
20
منظورم این هست که نسخه اورجینال رو جایگزین نسخه فارسی کنید (البته توجه داشته باشید که قالب فارسی شده چه نسخه‌ای از انگلیسی هست و فایل functions اون نسخه رو جایگزین کنید)