مشکل در بخش اطلاعات محصول

hellboy.arash

تازه وارد
با سلام وقت بخیر

من قالب ایمارکت رو نصب کردم برای مشتری، ی سری ویژگی ها برای محصولات اضافه کردن که تعدادش بر خلاف تمامی سایت ها زیاده و خوب موردی نبود قبلا ایشون در بخش تغییرات گزینه "ساخت متغییر از تمام ویژگی ها" رو انتخاب میکردن و با محدودیت هر سری 50 متغییر براشون ساخته میشد که از من خواستن این تعداد براشون افزایش پیدا کنه

اما مشکلی جدی تری اینه که این بخش از کار افتاده در حال حاضر و وقتی کاربر گزینه فوق رو انتخاب میکنه و اجرا میکنه در حالت لودینگ میمونه و گیر میکنه خلاصه!

ممنون میشم کمک کنین خیلی زیاد فورس برام هستش :)

پ.ن: بروزرسانی وردپرس و ووکامرس و قالب رو هم انجام دادم درست نشده...

You must be registered for see images attach

hellboy.arash

تازه وارد
مشکل با افزونه Sw Woocommerce Swatches هستش!
ولی غیر فعال میشه گزینه های انتخابی محصولات مثل سایز و... به صورت فهرست آبشاری شده! و عملا بلا استفاده شده این افزونه!

m0h4mm4d

کاربر عضو
مشکل با افزونه Sw Woocommerce Swatches هستش!
ولی غیر فعال میشه گزینه های انتخابی محصولات مثل سایز و... به صورت فهرست آبشاری شده! و عملا بلا استفاده شده این افزونه!
لینک خانه ی افزونه را بگذارید ببینم نویسندش کیه .

افزونه زیر را دانلود و تست کن ، انشالله مشکل را رفع میکنه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hellboy.arash

تازه وارد
لینک خانه ی افزونه را بگذارید ببینم نویسندش کیه .

افزونه زیر را دانلود و تست کن ، انشالله مشکل را رفع میکنه .

با تشکر اینو نصب کردم مشکل برطرف نشده چون پیشنیاز قالب اون افزونه هستش، ولی افزونه نسخه قدیمی تر Sw Woocommerce Swatches  رو نصب کردم درست شد.

hellboy.arash

تازه وارد
مشکل رفع شد ولی باز میاد و هربار باید افزونه قدیمی Sw Woocommerce Swatches  از نو نصب کنم حتی اگه آپدیدت نشه! واقعا دلیلش رو نمیفهمم دوستان کسی میدونه این موضوع رو کمک کنه!

hellboy.arash

تازه وارد
دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟

واقعا انقد مسئله پیچیده ای هستش؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بررسی کنید که سروری که ازش هاست دارید ، این مقادیر رو رعایت کرده باشه

بالا