مشکل در بروزرسانی قیمتها در ووکامرس

razigar

تازه وارد
سلام دوستان

من جدیدا قالبم  و افزونه هاش رو بروزرسانی کردم و با مشکلی برخورد کردم

قبلا وقتی یه محصول که متغیر بود و قیمت داشت رو به حالت ساده تغییر میدادم توی نمایش اون محصول ،محصول رو بدون قیمت نشون میداد و نیازی به پاک کردن قیمت نبود و فقط کافی بود محصول از حالت متغیر به حالت ساده تغییر کنه

اما حالا محصول رو که تغییر میدم به حالت ساده ، قیمت همچنان هست و وقتی میرم توی تنطیمات محصول و متغیرها رو چک میکنم که قیمت رو پاک کنم قیمتی نداره اما توی صفحه محصول قیمت دار نشون میده

کسی  همچین مشکلی داشته؟

ممنون میشم از دوستان اگر کسی میتونه راهنماییم کنه

سپاس

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

razigar

تازه وارد
کسی از دوستان نمیتونه توی این مورد راهنمایی کنه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا یک افزونه باعث اختلال در سایت شما شده (افزونه های قدیمی دارای اولویت مشکوک بودن هستن)

بررسی کنید این موارد رو.

razigar

تازه وارد
با سرویس دهنده قالب مطرح کردم گفتن احتمالا توی اپدیت جدید که من نصب کردم این مورد برداشته شده و دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم

razigar

تازه وارد
تمامی افزونه ها رو هم غیر فعال کردم اما برطرف نشد

razigar

تازه وارد
از دوستان کسی هست که مشکل مشابه من داشته؟ یا جدیدا داره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما محصولات رو قیمت 0 قرار بدید . و از تنظیمات ووکامرس فارسی / تیک نمایش تماس بگیرید برای قیمت مجصولات (در بخش ابزار ها) رو فعال کنید.

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام دوستان

من جدیدا قالبم  و افزونه هاش رو بروزرسانی کردم و با مشکلی برخورد کردم

قبلا وقتی یه محصول که متغیر بود و قیمت داشت رو به حالت ساده تغییر میدادم توی نمایش اون محصول ،محصول رو بدون قیمت نشون میداد و نیازی به پاک کردن قیمت نبود و فقط کافی بود محصول از حالت متغیر به حالت ساده تغییر کنه

اما حالا محصول رو که تغییر میدم به حالت ساده ، قیمت همچنان هست و وقتی میرم توی تنطیمات محصول و متغیرها رو چک میکنم که قیمت رو پاک کنم قیمتی نداره اما توی صفحه محصول قیمت دار نشون میده

کسی  همچین مشکلی داشته؟

ممنون میشم از دوستان اگر کسی میتونه راهنماییم کنه

سپاس
چرا مرتب محصول را عوض میکنید حالتش را ؟؟ از لحاظ منطقی درست نیست و ممکن هست نتایج غیر منتظره بگیرید .

هر وقت محصول را به ساده تغییر دادید قیمت جدیدش را در قسمت ساده وارد کنید و سیو کنید . بعضی مواقع با یک ذخیره مجدد ساده ، مشکل حل میشه .

اگر هم میخواهید قیمت نداشته باشه یک اسپیش بزنید و ذخیره کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر .

از راهی که اقا محمد هم گفتند میتونید امتحان کنید .

razigar

تازه وارد
چرا مرتب محصول را عوض میکنید حالتش را ؟؟ از لحاظ منطقی درست نیست و ممکن هست نتایج غیر منتظره بگیرید .

هر وقت محصول را به ساده تغییر دادید قیمت جدیدش را در قسمت ساده وارد کنید و سیو کنید . بعضی مواقع با یک ذخیره مجدد ساده ، مشکل حل میشه .

اگر هم میخواهید قیمت نداشته باشه یک اسپیش بزنید و ذخیره کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر .

از راهی که اقا محمد هم گفتند میتونید امتحان کنید .
زمانی که یک محصول موجود نباشه مثلا  برای یه مدت خاص تامین کننده اون محصول رو نداره مجبوریم بدون قیمت بزاریمش

وقتی محصول رو توی حالت ساده قیمت بدی متغیر های انتخاب رنگ و انتخاب گارانتی رو دیگه به مشتری نمیده 

razigar

تازه وارد
شما محصولات رو قیمت 0 قرار بدید . و از تنظیمات ووکامرس فارسی / تیک نمایش تماس بگیرید برای قیمت مجصولات (در بخش ابزار ها) رو فعال کنید.
به این شیوه حتی محصولاتی که توقف تولید شدن ر وهم گزینه تماس بگیرید نمایش میده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m0h4mm4d

کاربر عضو
زمانی که یک محصول موجود نباشه مثلا  برای یه مدت خاص تامین کننده اون محصول رو نداره مجبوریم بدون قیمت بزاریمش

وقتی محصول رو توی حالت ساده قیمت بدی متغیر های انتخاب رنگ و انتخاب گارانتی رو دیگه به مشتری نمیده 
شما وقتی محصول را در انبار ندارید . این محصول در انبار موجود نیست را نشون میده و خوب مطمئنا اون قیمت مربوط به زمان موجود بودن در انبار بوده و وقتی محصول موجود میشه قیمت جدید میخوره . پس بنابراین به نظر من نیازی نیست قیمت را مخفی کنید .

چرا میخواهید گارانتی و رنگ به مشتری نشون داده نشه ؟ وقتی موجود نباشه همش را میتونید ناموجود کنید .

بالا