مشکل در ترتیب منوی کناری

SHADOW . PRO

تازه وارد
سلام

مشکل من اینه که منوی اصلی که در سمت راست سایتم هست :|:| وقتی ترتیب عوض میکنم یعنی محصولات رو بجای تماس با ما میبرم تغییر اعمال میشه ولی حالت اکشن و فوکوس تغییر میکنه یعنی با کلیک روی تماس با ما ، محصولات روشن میشه ؟؟!!

عکس هم قرار دادم و همین طور فایل HTML,CSS

HTML:

کد:
                        <nav>
                            <ul id="menu">
                                <li><a href="#!/page_Home"><span></span><strong>صفحه اصلی</strong></a></li>
                                <li><a href="#!/page_About"><span></span><strong>درباره ما</strong></a></li>
                                <li><a href="#!/page_Portfolio"><span></span><strong>گالری و مشخصات</strong></a></li>
                                <li><a href="#!/page_Services"><span></span><strong>محصولات ما</strong></a></li>
                                <li><a href="#!/page_Contact"><span></span><strong>تماس با ما</strong></a></li>
                            </ul>
                        </nav>
css:

کد:
#menu {padding-top:122px; float:left; text-align:left; }
#menu > li {width:100%;overflow:hidden;padding-bottom:4px}
#menu > li > a {display:inline-block;font-size:26px;line-height:54px;height:56px;color:#fff;background:#000;text-decoration:none;position:relative;letter-spacing:0px;cursor:pointer; font-family:BKoodak; 
}
#menu > li > a span {display:block;background:#fff;position:absolute;width:100%;height:100%;top:0;left:0; font-family:BYekan;}
#menu > li > a strong {position:relative;display:block;padding:0 95px 0 40px;height:56px}
#menu > li > a:hover, #menu > li > a.active {color:#000;}
#menu > li > a:hover strong, #menu > li > a.active strong{}

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقای محترم! قوانین رو بخونید و پشت سر هم تاپیک نزنید!

برای دریافت پاسخ باید 24 ساعت صبر کنید!

ادرس وب سایت رو لطفا بزارید تا کمک کنیم. با یک تصویر نمیشه کمک کرد...

SHADOW . PRO

تازه وارد
اقای محترم! قوانین رو بخونید و پشت سر هم تاپیک نزنید!برای دریافت پاسخ باید 24 ساعت صبر کنید!

ادرس وب سایت رو لطفا بزارید تا کمک کنیم. با یک تصویر نمیشه کمک کرد...
اقا محمد من دومین پستم و اولین تاپیکم هستش و پشت سر هم تاپیک نزدم!

دارم روی لوکال کار میکنم که این مشکل پیش اومد و کد html و css قرار دادم

باز مشکلم باز میکنم

موقعی که این کد اصلی از این حالت

<li><a href="#!/page_Home"><span></span><strong>صفحه اصلی</strong></a></li> <li><a href="#!/page_About"><span></span><strong>درباره ما</strong></a></li>

به این کد

href="#!/page_About"><span></span><strong>درباره ما</strong></a></li>

<li><a href="#!/page_Home"><span></span><strong>صفحه اصلی</strong></a></li>

تبدیل میکنم ترتیب تغییر میکنه ولی روی دکمه صفحه اصلی که کلیک میکنم دکمه درباره ی ما روشن میشه و بعد صفحه اصلی باز میشه!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متوجه هستم چی میگی دوست من. لطفا ادرس وب سایت رو بزار

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی منو جای li های تماس و محصولات رو با هم عوض کن حل میشه...

ینی اول محصولات بعد تماس...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کد:
                        <nav>
                            <ul id="menu">
                                <li><a href="#!/page_Home"><span></span><strong>صفحه اصلي</strong></a></li>
                                <li><a href="#!/page_Portfolio"><span></span><strong>گالري و مشخصات</strong></a></li>
                                <li><a href="#!/page_Services"><span></span><strong>محصولات ما</strong></a></li>

</ul>
                        </nav>

SHADOW . PRO

تازه وارد
کد:
                        <nav>
                            <ul id="menu">
                                <li><a href="#!/page_Home"><span></span><strong>صفحه اصلي</strong></a></li>
                                <li><a href="#!/page_Portfolio"><span></span><strong>گالري و مشخصات</strong></a></li>

</ul>
                        </nav>
اقا محمد من هم مشکلم همینه میخوام گزینه ها جابجا بشن وگرنه دلیلی نداشت به مشکل بر بخورم

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
دوست گرامی!

• لطفا اسپم ارسال نکنید...
  • قوانین رو مطالعه بفرمایید...

میتونید به روش های دیگه هم مدیران رو به تاپیک بکشونید :|:|

تکرار == اخراج

بالا