مشکل در تعداد محصولات هر صفحه

peiman_hp

تازه وارد
سلام دوستان

بنده ووکامرس نصب کردم و یه مشکل دیگه دارم. اونم اینه که تمامی محصولاتی که اضافه کردم رو در یک صفحه با اسکرول بلند نشون میده و حتی با اینکه کد زیر رو تو فانکشن اضافه کردم هیچ تاثیری تو نمایش نداره:

add_filter( 'loop_shop_per_page', create_function( '$cols', 'return 20;' ), 20 );

کسی میتونه کمکم کنه درستش کنم؟ ممنون میشم

این سایتمه:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما با چه کدی محصولات رو نشون میدید داخل صفحه؟

دقت کنید کجا تاپیک میزنید. قوانین رو مطالعه کنید. انتقال یافت پرسش و پاسخ ووکامرس

peiman_hp

تازه وارد
شما با چه کدی محصولات رو نشون میدید داخل صفحه؟دقت کنید کجا تاپیک میزنید. قوانین رو مطالعه کنید. انتقال یافت پرسش و پاسخ ووکامرس
والا متوجه منظورتون از کد نمیشم. من از افزونه WP All Import واسه اضافه کردن محصول استفاده می کنم و تنها تغییری هم که واسه نمایش تعداد محصول دادم اضافه کردن کد زیر تو فانکشن بوده که حتی با برداشتن اون هم هیچ اتفاقی نمیوفته:

add_filter( 'loop_shop_per_page', create_function( '$cols', 'return 20;' ), 20 );

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا مشخصات مدیریت رو برای من پ.خ کنید تا بررسی کنم

98cell.ir

کاربر عضو
منم همین مشکلو دارم :

peiman_hp

تازه وارد
آقا محمد عزیز من نتونستم از هبچ طریقی این مشکل رو رفع کنم. در واقع افزونه products per page رو هم نصب کردم که کاربر خودش بتونه تعداد محصولات هر صفحه رو تعیین کنه ولی عملکردش تنها روی صفحه فروشگاه بی تاثیره اما رو دسته بندی ها عمل می کنه. شما وقت نکردین بررسیش کنید؟ من نمیتونم کد صفحه ای که محصولات توش هستند رو پیدا کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما از طریق تنظیمات ، تعداد محصولات قابل نمایش رو تغییر ندادید؟

ضمن اینکه اگر از شورت کاد یا میانبر استفاده کنید این مشکل رخ میده عموما

peiman_hp

تازه وارد
والا من تو چیزی دست نبردم از اولشم همینجوری بود با تعویض قالب هم درست نمیشه دیگه نمی دونم باید چیکار کنم :46:

اگه کسی بتونه مشکل منو حل کنه هرچقدر هزینش باشه می پردازم.

بالا