WooCommerce مشکل در تغییر وضعیت سفارش

Mohsen24

تازه وارد
سلام. سال نو با تاخیر فراوان مبارک!

بعد ثبت سفارش توسط مشتری، وقتی وضعیت سفارش رو تغییر میدم(مثلا از "در انتظار بررسی" به "تکمیل شده") و روی دکمه ی بروزرسانی میزنم، بهم پیام میده میگه تاریخ رو به صورت میلادی وارد کن. چه کار باید بکنم که به تاریخ شمسی تغییر ثبت بشه ؟

تصویر پیوست شده

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mssp

تازه وارد
درود

این مربوط به افزونه های شمسی ساز است. قبلا که وضعیت را عوض می کردید کلا تاریخ بهم می خورد

Mohsen24

تازه وارد
درود

این مربوط به افزونه های شمسی ساز است. قبلا که وضعیت را عوض می کردید کلا تاریخ بهم می خورد
افزونه ی پارسی دیت رو غیرفعال کردم بجاش از افزونه   استفاده میکنم. ولی آخرین آپدیت این افزونه برای 3ماهه پیشه. 

امیدوارم مشکلی نداشته باشه.

mssp

تازه وارد
افزونه ی پارسی دیت رو غیرفعال کردم بجاش از افزونه   استفاده میکنم. ولی آخرین آپدیت این افزونه برای 3ماهه پیشه. 

امیدوارم مشکلی نداشته باشه.
افزونه wp-persian افزونه خوبیه ولی اگر از افزونه revolution slider استفاده می کنید، با آن تداخل دارد و نمی توانید اسلایدهای خود را مدیریت کنید.

پیروز باشید

Mohsen24

تازه وارد
افزونه wp-persian افزونه خوبیه ولی اگر از افزونه revolution slider استفاده می کنید، با آن تداخل دارد و نمی توانید اسلایدهای خود را مدیریت کنید.

پیروز باشید
فقط با این افزونه تداخل داره؟

فعلا هنوز از این افزونه استفاده نکردم. از افزونه های جایگزین میشه استفاده کردم

mssp

تازه وارد
فقط با این افزونه تداخل داره؟

فعلا هنوز از این افزونه استفاده نکردم. از افزونه های جایگزین میشه استفاده کردم
تا آنجایی که بنده تست کردم فقط با روولوشن تداخل داشت و از لحاظ کارایی افزونه خوبی بود و حتی تقویم محیط ووکامرس را هم شمسی میکرد

بالا