مشکل در جستجوی فایل

milad3500

کاربر عضو
با سلام

من از قالب مارکت کیوی و ایزی دیجیتال دانلود استفاده می کنم

و برای قسمت جستجوی سایت از جستجوی پیش فرض وردپرس استفاده میکنم، ولی وقتی اسم یکی از فایل هایی که در سایت موجود هست رو تایپ میکنم و میزنم که جستجو بشه، صفحه جستجو رو باز میکه و میگه متاسفیم چیزی یافت نشد

برای حل این مشکل یاید چکار کرد؟

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایت رو لطفا قرار بده.

منتقل شد بخش پرسش و پاسخ

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

مشکل جدی دیده نشد منظور شما از جستجو و عدم یافتن کجاست ؟ خطای جستجو شده را اعلام کنید

موفق باشید

milad3500

کاربر عضو
وقتی که من در کادر جستجو کلمه خلاقیت رو سرچ میکنم باید اون فایلم که محتوی این کلمه هست نشون داده بشه

در صورتیکه میزنه چیزی یافت نشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

milad3500

کاربر عضو
خیلی جالبه

من الان لینکی که شما دادید رو باز میکنم و مشکلی نداره

ولی وقتی خودم ی کلمه سرچ میکنم همون صفحه چیزی یافت نشد رو میاره  :((

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر از مرورگر فایر فاکس استفاده می کنید به نسخه آخر بروزرسانی کنید کش مرورگر رو خالی کنید اگر وردپرس کش داره خالی کنید

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
من کش رو خالی کردم ولی جواب نداد
با سلام

دوست عزیز

یک احتمال هستش اون هم اینه که قالب شما در برخی فراخوانها بجای کلمات کلیدی یا نام نوشته یا تگ ها را در قسمت جستجو فراموش کرده باشد قرار دهد چون فراخوان قسمت جستجو از سمت قالب است با یک قالب پیش فرض تست بگیرید

موفق باشید

milad3500

کاربر عضو
سلام با قالب پیش فرض هم تست گرفتم و متاسفانه مشکل همچنان وجود داره  :|:|

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

چون احتمال تداخل وجود داره لطف کنید یه بار بدون فعال بودن افزونه ها تست کنید اگر وضعیت درست بود که هیچ افزونه ها رو دونه دونه فعال کنید تا تداخل مشخص بشه در صورتی که مشکل همچنان بود اطلاع رسانی کنید تا از انجمن ودرپرس اصلی پیگیری کنیم

موفق باشید

milad3500

کاربر عضو
سلام دوستان

از همکاری همه ی شما ممنونم

در واقع مشکل از این بود که من اسم محصولاتم رو کپی می کردم ولی وقتی اومدم همون محصولات اسمشون رو حذف کردم و همون اسم رو تایپ کردم مشکل برطرف شد و تو لیست جستجو میومد.

ممنون از اینکه وقت گذاشتید.

بالا