مشکل در خروج از پیشخوان کاربری ووکامرس(برای کاربران)

• نویسنده موضوع mssp
  • تاریخ شروع

mssp

تازه وارد
با درود

چطور می شود برگه خروج از حساب کاربری ووکامرس را تک مرحله ای کرد؟

الان به این صورت است که کاربر پس از کلیک بر روی دکمه خروج به صفحه خروج ووکامرس هدایت می شود و از او پرسیده می شود که آیا مطمئنید می خواهید خارج شوید؟

بنده می خواهم پس از کلیک بر روی خروج اول مستقیما از پنل کاربری خارج شود و گزینه دوم نیاید.

البته میتوان از افزونه هیا پروفایل کاربری مثل یوزرپرو استفاده کرد  ولی میخوام بدون افزونه باشه.

با سپاس از دوستان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موضوع مربوط به ووکامرس نیست و وردپرس اینطور طراحی شده. افزونه ای برای این کار نیافتم!

mssp

تازه وارد
البته فکر کنم کاملا به ووکامرس مربوط باشه. آدرس زیر را ببنید و خط 71 را مشاهده نمایید:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این کد رو به فانکشن قالب خودتون اضافه کنید

کد:
add_action('check_admin_referer', 'logout_without_confirm', 10, 2);
function logout_without_confirm($action, $result)
{
    /**
     * Allow logout without confirmation
     */
    if ($action == "log-out" && !isset($_GET['_wpnonce'])) {
        $redirect_to = isset($_REQUEST['redirect_to']) ? $_REQUEST['redirect_to'] : '';
        $location = str_replace('&', '&', wp_logout_url($redirect_to));;
        header("Location: $location");
        die;
    }
}

mssp

تازه وارد
سپاس از شما. ولی متاسفانه کد جواب نمی دهد و روند پیشین صورت می گیرد.

این مشکلی بسیاری از کاربران خارجی نیز بوده است و در انجمن های خارجی نیز جستجو زیاد کردم و متاسفانه جوابی نبود و دلیل این که ووکامرس چنین کاری را انجام داده متوجه نشدم. ولی با افزونه های پروفایل کاربری مثل ultimate member قابل حل است

MahdiY

راهبر انجمن
سپاس از شما. ولی متاسفانه کد جواب نمی دهد و روند پیشین صورت می گیرد.

این مشکلی بسیاری از کاربران خارجی نیز بوده است و در انجمن های خارجی نیز جستجو زیاد کردم و متاسفانه جوابی نبود و دلیل این که ووکامرس چنین کاری را انجام داده متوجه نشدم. ولی با افزونه های پروفایل کاربری مثل ultimate member قابل حل است
سلام

دلیل این مورد مسائل امنیتی هستش. به اینصورت که کسی (بجز کاربر) نتونه کاربر رو از سایت شما خارج کنه!

بالا