مشکل مشکل در دانلود محصولات ووکامرس

• نویسنده موضوع sir1
  • تاریخ شروع

sir1

کاربر عضو
با سلام

بعد از بروزرسانی ووکامرس آدرس محصولات دانلود به صورت زیر تغییر پیدا کرده است:

home1/zip8/public_html/wp-content/uploads/woocommerce_uploads/2014/07/file.zip

یعنی به جای نام دامنه که acgih.ir است ریشه دایرکتوری قرار گرفته است.

مشکل از جایی شود می شود که در سایت یک افزونه اشتراک ویژه دارم که لینک تمام فایل zip و rar سایت را به جز مسیر ووکامرس به صورت هش شده تبدیل کرده است و کد زیر را به htaccess اضاف کردم که با بروزرسانی جدید ووکامرس همخوانی نداره. ممنون میشم کد صحیح را قرار دهید.

کد:
# BEGIN Mehran VIP
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteCond %{ORG_REQ_URI} ^/wp-content/uploads/
RewriteCond %{ORG_REQ_URI} !^/wp-content/uploads/woocommerce_uploads/
RewriteCond %{ORG_REQ_URI} \.(zip|rar)$
RewriteRule .* - [R=403,F]
<IfModule>
# END Mehran VIP

mehranyr

تازه وارد
منم همین مشکلو دارم. لینکهای دانلود در آپدیت جدید عوض شده. ممنون میشم کسی بتونه راه حلشو ارائه بده

sir1

کاربر عضو
منم همین مشکلو دارم. لینکهای دانلود در آپدیت جدید عوض شده. ممنون میشم کسی بتونه راه حلشو ارائه بده
برای من درست شد. یک بار به قسمت ووکامرس > پیکربندی > محصولات > محسولات دانلودی برید و یک بار روی اجبار به دانلود بزارید و سیو کنید و سپس روی حالت فقط تغییر مسیر (ناایمن) قرار دهید و سیو کنید ببینید مشکلتون حل میشه

mehranyr

تازه وارد
برای من درست شد. یک بار به قسمت ووکامرس > پیکربندی > محصولات > محسولات دانلودی برید و یک بار روی اجبار به دانلود بزارید و سیو کنید و سپس روی حالت فقط تغییر مسیر (ناایمن) قرار دهید و سیو کنید ببینید مشکلتون حل میشه
اینکارو انجام دادم ولی حل نشد. فقط در حالت "اجبار به دانلودها" کار میکنه

sir1

کاربر عضو
خب روی اجبار به دانلود بزارید چون اگر محصولاتتون زیاده نمیشه تک تک بیایی و لینک دانلودشو درست کنی.
تازه من که لینکشو درست میکردم و سیو میزدم بازم به حالت دایرکتوری لینکش ذخیره میشد ولی امروز چک کردم لینکاش درست شده بود و تنها کاری که کردم همین بود.

بالا