مشکل در درگاه پارسپال -و دانلود فایل

pepero2011

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان گرامی.من در درگاه پارس پال مشکل دارم.الان دارم از ووکامرس استفاده میکنم و درگاه پارسپال روش نصب کردم ولی مشکلی که هست وقتی قیمت برای محصولم میزارم و واحد پولی رو چه ریال و چه تومان هنگام پرداخت در صفحه بانک یک صفر ازش برمیداره یعنی وقتی محصولم میزارم 2000تومان قیمت درگاه میزنه200تومان کلا واحدهای پولی رو هم تغییر دادم ولی بازم مشکل دارم ممنون میشم راهنمایی فرمایید

و مشکل دیگرم اینه که

وقتی فایل خریداری و پرداخت میشه و لینک فایل جهت دانلود ارائه میشه وقتی بخایم دانلود کنیم بجای دانلود فایل اصلی که حدود2 مگابایت حجم داره میاد و ی فایل در حد1کیلو بایت دانلود میکنه(حالت اجبار به دانلود)ولی وقتی روی دانلود ریدایرکت میزارم به لینک دانلود فایل منتقل میشه و راحت دانلود میشه و مشکلی نداره.ولی من نمیخام مشتری لینک فایل رو در اختیارش داشته باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
در حالت اجبار به دانلود اگر مشکل هست احتمالا از سرور هست از  هاست چه  (شرکتی) استفاده می کنید؟

مشکل اول هم اگر از تنظیمات اعشار و تنظیمات خود پلاگین مطمئن هستید و درست کار نمیکنه از پلاگین دیگه ای استفاده کنید

و سعی کنید از آخرین نسخه ارایه شده پلاگین پارسپال مطابق با نسخه ی سازگار edd استفاده کنید یعنی ببینید تا چه نسخه ای از edd توسط پلاگین پارسپال سازگارهست و امتحان شده

موفق باشید

pepero2011

تازه وارد
در حالت اجبار به دانلود اگر مشکل هست احتمالا از سرور هست از  هاست چه  (شرکتی) استفاده می کنید؟

مشکل اول هم اگر از تنظیمات اعشار و تنظیمات خود پلاگین مطمئن هستید و درست کار نمیکنه از پلاگین دیگه ای استفاده کنید

و سعی کنید از آخرین نسخه ارایه شده پلاگین پارسپال مطابق با نسخه ی سازگار edd استفاده کنید یعنی ببینید تا چه نسخه ای از edd توسط پلاگین پارسپال سازگارهست و امتحان شده

موفق باشید
از هاست شرکت پارسین وب استفاده می کنم

من با edd کار میکردم و درگاه پارسپال نصب بود مشکلی نداشتم و درست کار میکرد ولی الان ووکامرس نصب کردم و قالبمم ووکامرس پشتیبانی میکنه میخام با ووکامرس کار کنم که داره این مشکل برام پیش میاد

harbiline

Edris
درود

دسترسی بدید تست کنم

فک کنم بدونم مشکل کجاست.

pepero2011

تازه وارد
تا حدودی مسئله واحد پولی داره رفع میشه از نسخه های دیگه پارسپال که تو سایت های دیگه بود استفاده کردم الان روی ریال ک بزاری تو درگاه تومان میادو درسته محاسبه اش ولی اگ در کل تو سایت هم تومان بود خوب میشد.

و مشکل بعدی من هنوز پابرجاست دانلود به اجبار کار نمیکنه باید ریدایرکت بشه تا دانلود جواب بده

Qalekhani

قلعه‌خانی
تا حدودی مسئله واحد پولی داره رفع میشه از نسخه های دیگه پارسپال که تو سایت های دیگه بود استفاده کردم الان روی ریال ک بزاری تو درگاه تومان میادو درسته محاسبه اش ولی اگ در کل تو سایت هم تومان بود خوب میشد.
چرا از نسخه رسمی پلاگین پارسپال استفاده نمی کنید؟ اونطوری میتونید از پشتیبانی شرکت پارس پال هم استفاده کنید.

pepero2011

تازه وارد
چرا از نسخه رسمی پلاگین پارسپال استفاده نمی کنید؟ اونطوری میتونید از پشتیبانی شرکت پارس پال هم استفاده کنید.
الان همین کار رو میکنم امیدوارم جواب بگیرم.امروز کلی منو درگیر خودش کرد این موضوع

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
برای پارسپال که زدیم تو مخزن گذاشتیم . مشکلی هم نداره !

بالا