مشکل در درگاه پرداخت روی دامنه پارک شده

peiman_hp

تازه وارد
سلام دوستان

بنده دامنه دومی رو روی سایتم پارک کردم و الان متوجه شدم که درگاه پرداخت پی لاین روی دامنه پارک شده کار نمی کنه و به درگاه پرداخت هدایت نمی کنه. اما از روی دامنه اصلی هیچ مشکلی نیست. توی صفحه تنظیمات پی لاین هم فقط یک api میشه تنظیم کرد. کسی می دونه چحوری می تونم این مشکل رو حل کنم؟ فقط نمیخام یه درگاه دیگه واسه دامنه جدیدم درخواست بدم و روی صفحه سفارش دو درگاه داشته باشم که کاربر گیج بشه

ممنون

peiman_hp

تازه وارد
دوستان کسی پیشنهادی نداره؟ این درگاه پرداختم معضلی شده. پشتیبانی پی لاین میگه آدرس فرستنده به درگاه باید از یک دامنه ثابت باشه. راهی نیست که وقتی کاربر وارد صفحه سفارش میشه آدرس دامنه دوم به دامنه اولی تغییر کنه و محتویات سبدش هم حفظ بشه؟ :-/

zegersot

کاربر عضو
خیر راهی نیست ، اصولا باید سرور ارائه دهنده درگاه باید ای پی رو بررسی کنه نه دامنه ...

و درگاهای بانک ها به این صورت هستن ولی این رابطه ها اطلاعایی ندارم که به چه صورته و اگر خودشون میگن راهی نیست ...

farsadf

کاربر عضو
با سلام

شما میتونید اکشن فرم سفارش رو به فایل درگاه (اونی که پی لاین قبول داره) ارسال کنید.

مثلا اگه فایل درگاه pay.php و دامنه ی اصلی dom.ir و دامنه ی پارک شده parked.ir باشه و کاربر با ورود به دامنه ی parked.ir محتوای دامنه ی dom.ir رو ببینه یه همچین چیزی امکان داره:

کد:
<form action="http://dom.ir/pay.php method ="post">
فقط شما باید فایل pay.php رو توی dom.ir داشته باشید.

peiman_hp

تازه وارد
با سلامشما میتونید اکشن فرم سفارش رو به فایل درگاه (اونی که پی لاین قبول داره) ارسال کنید.

مثلا اگه فایل درگاه pay.php و دامنه ی اصلی dom.ir و دامنه ی پارک شده parked.ir باشه و کاربر با ورود به دامنه ی parked.ir محتوای دامنه ی dom.ir رو ببینه یه همچین چیزی امکان داره:

کد:
<form action="http://dom.ir/pay.php method ="post">
فقط شما باید فایل pay.php رو توی dom.ir داشته باشید.
ممنون از پاسختون عزیز.

من از پشتیبانی پی لاین سوال کردم و اونا گفتن پی لاین به آدرس برگشتی حساسه نه ارسالی (یعنی وقتی تراکنش انجام میشه و برمیگرده به سایت). من از کجای کدهای ووکامرس می تونم آدرس برگشتی رو روی دامنه اصلیم ثابتش کنم؟ ممنون میشم بهم بگین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
موقع برگشت . ممکنه من روی دومین ir شما وارد شده باشم... سشن ها و کوکی همگی برای اون دومین هست. اما موقع برگشت به com ارجاع داده میشم... اینطوری نشدنیه...

بالا