مشکل در سبد خرید سایدبار

jamas0111

تازه وارد
نمیدونم چرا اینجوری میشه وقتی یه کالا در سبد خرید باشه نشون نمیده

مشکل ابزارک هست به نظرم چون توی فوتر هم همین جوری چیزی نشون نمیده

یه نگاه بهش کنید

ممنون میشم کمک کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mkh362

تازه وارد
سلام. شما افزونه ی افزایش سرعت ووکامرس را غیرفعال کنید مشکل حل میشه !! اینا مشکلات ووکامرس هستند متاسفانه !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز. به جای حمله به ووکامرس ! راهکار بدید.

سعی ما این هست که مشکلات شما رو رفع کنیم.

افزونه ی speedup رو خودم جهت رفاه حال شما از codecanyon خریداری کردم

در سری دو خودم تست کردم و درست بود. اما با بروز شدن ووکامرس این افزونه کارایی نداره و متاسفانه با نسخه جدید ووکامرس سازگار نیست!

mkh362

تازه وارد
سلام. من تخصصی ندارم که راهکار بدم و ادعایی هم ندارم . فقط ایراد را گفتم و پیش خودم مقایسه کردم ووکامرس را با باقی فروشگاه سازها. البته اینم بگم که بنده با همه این تفاسیر بازم ترجیح میدم از ووکامرس استفاده نمایم!

ضمنا من خیلی ور رفتم با ووکامرس و متوجه شدم سرعت پایین سایت من مربوط به قالبی بود که استفاده میکردم(woostore) . من قالبو تغییر دادم مشکل سرعت برطرف شد.

amirkashani

کاربر عضو
سلام آقا محمد خیلی ممنون از شما و پاسخ های کار راه اندازتون

آقا محمد منم این مشکل رو دارم اما این افزونه رو رو سیستم نصب نکردم روی لوکال درست کار میکنه اما روی هاست کار نمیکنه فکر کنم مشکل از هاست هست که یه سری چیز هاش فعال نیست

فقط من نمیدونم چه چیزهایی باید فعال باشه که به هاستینگم بدم که فعال کنن

میشه به سایتم یه نگاهی بندازی

بعد یه نکته دیگه وقتی داخل سبد خرید هم میریم اونجاکه تعداد محصولات رو تغییر بدی اونجا هم تو لوکال درسته اما تو هاست مشکل داره و داخل پیچ محصولات هم اون بخش نظرات و توضیحات رو لوکال درست کار میکنه اما رو هاست کار نمیکه

ممنون میشم راهنماییم کنی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من از کجا بدونم چه چیزی روهاست شما غیر فعاله...

با مدیر هاست مکاتبه کنید. از تنظیمات سرور و... چیزی نمیدونم! ولی افزونه امکان خاصی نمیخواد

بالا