مشکل در سیستم مدیریت تبلیغات - EvolutionScript.com5.0

DarkError

تازه وارد
سلام ،

من این اسکریپت رو نصب کردم ولی توی قسمت خبرها نمیدونم چرا  خبرها رو ؟؟؟؟؟؟؟ علامت سوال میزنه !

کسی از دوستان میتونه کمک کنه مشکل رو حل کنم ؟

تیبل ها رو هم utf کردم  ولی درست نشد ؟

کسی تاحالا این اسکریپت رو نصب کرده ؟

DarkError

تازه وارد
تیبل news رو تغییر دادم   بله  . حتی از نسخه جدید اسکریپت 5.1 که هست توی بعضی سایت ها هم از   SQL نسخه جدید اون تیبل نیوز رو دوباره  برداشتم  و قرار دادم  باز هم نشد.

والا خیلی بررسی کردم متاسفانه  آخرش نفهمیدم از کدوم قسمت مشکل داره . نسخه دیگه ای که از سایت دیگه دانلود کردم  بخش خبریش مشکل نداشت.

از داخل دیتابیس بخش Text  متن خبر و عنوان رو فارسی میکنم  فارسی می نویسه ! دقیقا نفهمیدم کجاش ایراد داره  حتی فایل های  برای بخش نیوز هست news.php توی پوشه Sources  اون فایل رو با نسخه جدید هم جابجا کردم ولی از اون قسمت هم نبود . قالب رو هم بررسی کردم اون قسمت هم نبود مشکل . تازه توی SQL که دیفالت قرار داده شده توی بسته دانلودی هم قسمت نیوز utf8_general_ci هستش تیبلش اگر اشتباه ننوشته باشم  اینجا

روی چند تا هاست که از سرور های مختلف هم بود تست کردم   که ورژن های php اون فرق میکرد  فرقی نکرد  همون قسمت مشکل داشت .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DarkError

تازه وارد
انگار مشکلات بیشتری هم دارد !   کلا بیخیال شدیم

14187291975719786572.png

سیستم  کلا کشور ندارد !  که بخواهید انتخاب کنید .

تشکر .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DarkError

تازه وارد
اگر از دوستان کسی این اسکریپت رو سالم  و تضمینی بده با درگاه بانک ملت یا سامان    خریداری میکنیم ازش

بالا