مشکل در شخصی سازی قالب ووکامرس (لطفا کمک کنید)

علی موسوی

تازه وارد
 با سلام و احترام

دوستان من یه قالب طراحی کردم ، قالب مخصوص ووکامرس نیست ولی میخوام که ووکامرس رو باهاش ست کنم !

یعنی محصولاتم رو تو صفحه اول سایت داشته باشم !

یک سری از راه ها رو تست کردم ، از جمله این راها :

یک فایل با اسم woocommerce.php  ساختم و در تنظیمات اونو به عنوان صفحه اول معرفی کردم ، در ادامه از حلقه loop طبق یکسری از آموزش ها استفاده کردم و تعدادی از توابع مورد نیازم رو توش قرار دادم !

این کد ها :

<?php
if ( have_posts() ) {
  while ( have_posts() ) {
    the_post(); ?>

<div class="col-lg-4 col-md-6 pd-box"<!-- col-prozhe -->
  <div class="box-prozhe"><!-- box-prozhe -->
    <div class="box-p-img">
      <a href="#"><?php woocommerce_template_loop_product_thumbnail() ?></a>
    </div>

<ul>
      <li>
        <h6 class="hidden-xs">دانلود</h6>
        <a href="#"><i class="fa fa-long-arrow-down"></i></a>
        <h4><?php woocommerce_template_loop_add_to_cart(); ?> </h4>
      </li>
      <li>
        <h6 class="hidden-xs">قیمت</h6>
        <a href="#"><i class="fa fa-usd"></i></a>
        <h4><?php woocommerce_template_loop_price() ?> </h4>
      </li>
      <li>
        <h6 class="hidden-xs">جزییات</h6>
        <a href="#"><i class="fa fa-info"></i></a>
        <h4>نوع فایل:word</h4>
      </li>
    </ul>
    <div class="description">
      <h2><a href="#"><?php the_title() ?></a></h2>
    </div>
    <div class="clear"></div>
  </div><!-- box-prozhe -->
</div><!-- /col-prozhe -->

<?php   } // end while
} // end if
?>

با استفاده از این کد ها ، محصولم رو تو استایلی کی دلم میخواست لود کردم و در صفحه اول نمایش دادم اما ...

فقط تو برگه  woocommerce.php  که به عنوان صفحه اول سایت قرار دادیم محصولات رو نمایش میده ، و باقی برگه های ووکامرس کار نمیکند ، مثلا با کیلک بر روی گزینه اتمام خرید وقتی به برگه checkout  هدایت میشیم هیچ چیزی نمایش نمیده جز همون قالبی طراحی کرده بودم ، یعنی فقط آدرس  url  عوض میشه ولی محتوا مورد نظر نمایش داده نمیشه !

سوال اینکه اصلا میشه من قالب خودم روش ست کنم ، اگه میشه راهنمایی کنید !؟

البته من از کد

<?php woocommerce_content(); ?>

نمیخوام برای نمایش محصولاتم استفاده کنم ، چون نمایش محصولاتم باید در شکل ظاهری ایی باشه که من براش در نظر گرفتم !

عکس پیوست شده مرتبط با شکل نمایش محصول هست که یک نمونه رو اضافه کردم!

سوال : چطوری قالبی که طراحی کردم رو برای ووکامرس آماده کنم ؟؟؟

امیدوارم تونسته باشم سوالم رو درست مطرح کنم !

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بهتر است قبل از زدن تاپیک یکبار قوانین رو مطالعه کنید سوال شما به کرات در بخش آموزش های ووکامرس پاسخ داده شده

از این آموزشها کمک بگیرید

موفق باشید

علی موسوی

تازه وارد
@جاویدان

دوست عزیز ، من خیلی گشتم ولی هیچ کدوم نتونستن جواب سوال من باشن !
من تو اول کار گیر کردم !
ولی ممنون از وقتی که گذاشتی !
یا من گیج هستم تو این کار ، یا یه چیزی هست توش ک من پیدا نمیکنم !
راستی وقتی مشکلم حل شد میتونم ویرایش کنم مطلبم رو ؟!

alifiresoft

کاربر عضو
@جاویدان

دوست عزیز ، من خیلی گشتم ولی هیچ کدوم نتونستن جواب سوال من باشن !

من تو اول کار گیر کردم !

ولی ممنون از وقتی که گذاشتی !

یا من گیج هستم تو این کار ، یا یه چیزی هست توش ک من پیدا نمیکنم !

راستی وقتی مشکلم حل شد میتونم ویرایش کنم مطلبم رو ؟!
سلام. به نظرم شما که میخواهید تغییرات اساسی بدهید یا باید یک قالبی که از ووکامرس پشتیبانی میکند را بردارید و از فایل ووکامرس داخل آن استفاده کنید و یا اینکه توی مستندات خود ووکامرس دنبال حل مشکل خود باشید. (بهترین راه استفاده از قالبی هست که پوشه woocommerce را داخل خودش دارد). 

در ضمن شما نباید توی فایل woocommerce.php از حلقه ای که نوشتی استفاده کنی. به نظرم جواب نمیده و مشکل شما هم از همینجا نشئت میگیره. 

علی موسوی

تازه وارد
سلام. به نظرم شما که میخواهید تغییرات اساسی بدهید یا باید یک قالبی که از ووکامرس پشتیبانی میکند را بردارید و از فایل ووکامرس داخل آن استفاده کنید و یا اینکه توی مستندات خود ووکامرس دنبال حل مشکل خود باشید. (بهترین راه استفاده از قالبی هست که پوشه woocommerce را داخل خودش دارد). 

در ضمن شما نباید توی فایل woocommerce.php از حلقه ای که نوشتی استفاده کنی. به نظرم جواب نمیده و مشکل شما هم از همینجا نشئت میگیره. 
با سلام و احترام

داداش علی ممنون از اینکه وقت گذاشتی و بهم سوالم جواب دادی !

من طبق مستنداتی که دیده بودم ، ازین حلقه استفاده کردم رفیق ، حلقه داره کار میکنه ، فقط مشکل اینه ، باقی صفحه ها کار نمیکنه !

راستش من نمیخوام خیلی تغییرات بدم ، فقط میخوام  تمام محصولات رو داخل استایل و فرم قالب خودم لود کنم !

راستش تا الان یخورده از مشکلم حل شده ، انگار دارم به نتیجه میرسم ، اصلا شاید این راه رو من اشتباه رفته بودم ، واسه همین کسی نمیفهمید مشکل من چیه !

یک سوال ، وقتی مشکلم حل شد ، میشه اون مشکل و راه حلش رو آموزشش رو بزار داخل سایت ؟

alifiresoft

کاربر عضو
با سلام و احترام

داداش علی ممنون از اینکه وقت گذاشتی و بهم سوالم جواب دادی !

من طبق مستنداتی که دیده بودم ، ازین حلقه استفاده کردم رفیق ، حلقه داره کار میکنه ، فقط مشکل اینه ، باقی صفحه ها کار نمیکنه !

راستش من نمیخوام خیلی تغییرات بدم ، فقط میخوام  تمام محصولات رو داخل استایل و فرم قالب خودم لود کنم !

راستش تا الان یخورده از مشکلم حل شده ، انگار دارم به نتیجه میرسم ، اصلا شاید این راه رو من اشتباه رفته بودم ، واسه همین کسی نمیفهمید مشکل من چیه !

یک سوال ، وقتی مشکلم حل شد ، میشه اون مشکل و راه حلش رو آموزشش رو بزار داخل سایت ؟
به مدیران بگید که بزارن . 

بالا