مشکل در شناسایی شورت کدها در قالب وردپرس

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان

در قالب وردپرسی که طراحی کردم یک مشکل دارم ؛ شورت کد ها رو شناسایی نمی کنه (برای مثال افزونه گالری عکس نصب میکنم بهم یک شورت کد میده اونو که تو قالب میزارم هیچ اتفاقی نمی افته فقط همون متن شورت کد رو نشون میده اگه متن شورت کد این باشه galley=1 ، همین رو نشون میده وقتی قرار میدم) ؛ و هر افزونه ای هم که شورت کد بهم میده که تو پست قرار بدم به همین شکل

--------------------------------------

از این کد هم استفاده کردم : <?php echo do_shortcode("[example_shortcode]"); ?> فایده ای نداشت

توضحیات بیشتر :

افزونه ای که بهم شورت کد میده ، افزونه دانلود هست ، که هر بار که بهش یک فایل بدم یک شورت کد بهم بر می گردونه ، و من حالا یک زمینه دلخواه ایجاد کردم و میخوام که این شورت کد رو داخل زمینه دلخواه بزارم (هر بار که پست جدید می زارم )

و مشکل اصلی من اینه که شورت کد رو نه در قسمت مطالب که میزارم کار میکنه و نه در قسمت زمینه ی دلخواهی که ایجاد کردم !

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

کد شورت باید بدین شکل باشد

[woocommerce_checkout]

موفق باشید

MahdiY

راهبر انجمن
دو تا مورد را چک کنید:

شورتکد را بذارید داخل یه برگه و تست بگیرید

دوم اینکه از تابع do_shortcode استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

soltaneghalbha

کاربر عضو
دو تا مورد را چک کنید:

شورتکد را بذارید داخل یه برگه و تست بگیرید

دوم اینکه از تابع do_shortcode استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه
داخل برگه هم نمایش نداد

تابع do_shortcode رو به این صورت استفاده می کنم جواب میده :

زمینه دلخواه : <?php  $sale = get_post_meta($post->ID, 'sale', true); ?>

و برای نمایش : <?php echo do_shortcode("$sale"); ?>

دکمه ی دانلود نمایش داده میشه ، ولی وقتی روش کلیک می کنم هیچ عملی انجام نمیشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برگه page.php و single.php تو اینجا پیوست کن

soltaneghalbha

کاربر عضو
برگه single.php پیوست شد

پیوست‌ها

• single.zip
    2.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6
آخرین ویرایش توسط مدیر:

EhsaanDev

کاربر عضو
به این دلیله که بیش‌تر این افزونه‌های خرید با جاوا اسکریپت کار میکنن و جاوا اسکریپتشون هم در wp_footer یا wp_head فراخوانی می‌شن، شما هر دو کد رو فراموش کردی.

موفق باشید.

soltaneghalbha

کاربر عضو
به این دلیله که بیش‌تر این افزونه‌های خرید با جاوا اسکریپت کار میکنن و جاوا اسکریپتشون هم در wp_footer یا wp_head فراخوانی می‌شن، شما هر دو کد رو فراموش کردی.

موفق باشید.
ممنون از پاسخگویی

اگه منظورتون اینه که فوتر و هدر و فراخونی کنم (get_header va get_footer) اینو گذاشته بودم برای آخرین کار

ولی اضافه کردم باز هم دکمه کار نمیکنه (فقط نمایش داده میشه)

EhsaanDev

کاربر عضو
خوبه اسم تابع رو اوردم، مظورم wp_head و wp_footer ه با get_header فرق داره. ضمناً get_header رو همون اول کار برای راحت تر شدن کار انجام میدن نه برا دکوراسیون ;)

بالا