مشکل در صفحه تسویه حساب ووکامرس

Danial-Eshghi.Ir

تازه وارد
سلام دوستان

من فروشگاه ساز ووکامرس رو نصب کردم ولی قسمت ثبت سفارش و انتخاب درگاه پرداخت غیر فعالن (تصویر 1) با چندتا مرورگر مختلف امتحان کردم ولی مشکلم حل نشد!!!

سورس صفحه رو که نگاه کردم دیدم یک کد باعث این مشکل شده (قسمت آبی رنگ تصویر 2) کسی میدونه چجوری باید اونو از بین ببرم؟!!

یا راه حلی واسه مشکل من سراغ داره؟!!

ممنونم

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

omidrastegar

کاربر عضو
سلام دوستان

من فروشگاه ساز ووکامرس رو نصب کردم ولی قسمت ثبت سفارش و انتخاب درگاه پرداخت غیر فعالن (تصویر 1) با چندتا مرورگر مختلف امتحان کردم ولی مشکلم حل نشد!!!

سورس صفحه رو که نگاه کردم دیدم یک کد باعث این مشکل شده (قسمت آبی رنگ تصویر 2) کسی میدونه چجوری باید اونو از بین ببرم؟!!

یا راه حلی واسه مشکل من سراغ داره؟!!

ممنونم
قالب رو بزار 2015 یه تست بگیر

حسـام

کاربر عضو
من که از عکس چیزی متوجه نشدم!لینک بدید

تازه مشکل پیش آمده ؟قبلش چه عملیاتی صحیح کار میکرد؟

از قالب های پیش فرض یکی رو فعال کنید تست بگیرید

تیک قوانین را خواندم و زدید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Danial-Eshghi.Ir

تازه وارد
دفعه اول که سایت رو نصب و راه اندازی کردم مشکلی نداشت

بعد از اون اینجوری شد

میتونید برید تو سایت چک کنید

حسـام

کاربر عضو
مرد خدا باید روز ماه رمضون اونم دم عصر که همه گشنه ان پیام بدی!وامیستادی افطار بشه

یه زحمت بکشید افزونه ها رو اول غیر فعال کنید ببینید برطرف میشه یا نه

اگر نشد بگردید دنبال خط های زیر هر چی هست از همین 2 کدی هستش که پایین میزارم برداریشون مشکل برطرف میشه

کد:
<div class="blockUI blockOverlay" style="z-index: 1000; border: medium none; margin: 0px; padding: 0px; width: 100%; height: 100%; top: 0px; left: 0px; background: none repeat scroll 0% 0% rgb(255, 255, 255); opacity: 0.6; cursor: default; position: absolute;"></div>
کد:
<div class="blockUI blockOverlay" style="z-index: 1000; border: medium none; margin: 0px; padding: 0px; width: 100%; height: 100%; top: 0px; left: 0px; background: none repeat scroll 0% 0% rgb(255, 255, 255); opacity: 0.6; cursor: default; position: absolute;"></div>

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا