مشکل در صفحه پرداخت ووکامرس

abbas1881

تازه وارد
سلام دوستان وقت بخیر
در سایت ما وقتی کاربر میخواد ثبت سفارش کنه در صفحه checkout گیر میکنه و به مرحله بعدی (وارد کردن کد تخفیف و ادامه اش)راه پیدا نمیکنه.
این مشکل با چند سیستم و چند آی پی تست شده و همیشگی نیست گاهی وقت ها درست میشه و عادی کار میکنه ولی اکثر وقت ها این مشکل وجود داره.
ممنون میشم راهنمایی کنید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اول باید مطمئن شوید که قالب شما بروز است یعنی هماهنگی کامل با نسخه فعلی وکامرس و وردپرس دارد.
دوم نسخه php شما باید نسخه های 7 و ترجیحا 7.2 و بالاتر باشد.
سوم مطمئن شوید درگاه پایانه مورد نظر خطا نداشته باشد. از شرکت خدمات واسط درگاه بپرسید مشکلی داشته اند یا دارند یا خیر .
چهارم اگر افزونه کش دارید بخش مرتبط با خرید را غیر فعال کنید افزونه کش در این موارد می تواند مشکل ساز باشد. پس در استثنائات افزونه کش قرار دهید. افزونه های حرفه ای این مورد را خودشان لحاظ می کنند.
پنجم اگر خطایی دریافت می کنید اعلام فرمایید
ششم بخش دیباگ سایت رو در حالت امن فعال کنید تا خطاهای احتمالی رو ببینید. این آموزش را ببینید
موفق باشید

abbas1881

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
اول باید مطمئن شوید که قالب شما بروز است یعنی هماهنگی کامل با نسخه فعلی وکامرس و وردپرس دارد.
دوم نسخه php شما باید نسخه های 7 و ترجیحا 7.2 و بالاتر باشد.
سوم مطمئن شوید درگاه پایانه مورد نظر خطا نداشته باشد. از شرکت خدمات واسط درگاه بپرسید مشکلی داشته اند یا دارند یا خیر .
چهارم اگر افزونه کش دارید بخش مرتبط با خرید را غیر فعال کنید افزونه کش در این موارد می تواند مشکل ساز باشد. پس در استثنائات افزونه کش قرار دهید. افزونه های حرفه ای این مورد را خودشان لحاظ می کنند.
پنجم اگر خطایی دریافت می کنید اعلام فرمایید
ششم بخش دیباگ سایت رو در حالت امن فعال کنید تا خطاهای احتمالی رو ببینید. این آموزش را ببینید
موفق باشید

تمام مواردی که فرودید رو اجرا کردم ولی هیچ تاثییری نداشته و هیچ اروری هم هنگام لود صفحه نمیده
صفحه میره در حال بارگذاری ولی به مرحله بعد نمیره و همینجوری گیر میکنه و به صفحه بعد هدایت نمیشه.

abbas1881

تازه وارد
دوستان این مشکلم رو با یک کاری برطرف کردم .
به مسیر زیر رفتم
ووکامرس - پیکربندی - پیشرفته و تیک گزینه پرداخت امن كن رو برداشتم و مشکلم بر طرف شده فعلا.
بنظرتون این میتونست اختلال یا مشکلی رو بوجود آورده باشه.
و اینکه من اس اس ال خریدم و حالا که این تیک رو برداشتم یا از کار می افته ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
احتمالا ssl شما به درستی نصب و فعال نشده است یا سایت واسط از یک ssl تاریخ مصرف گذشته یا غیر استاندارد یا بدون آن استفاده می کند.
هر سه این موارد را تست کنید احتمالا مشکل را پیدا می کنید.
در مورد فوق این تیک ربطی به ssl شما ندارد و ssl باید بر روی سرور نصب تایید و فعال شده باشد و شما در همه حالات چه صفحه اصلی چه مدیریت و چه سایر جاها آنرا مشاهده کنید. یادتان باشد ssl های فروشی طبق طبقه بندی مختلف یا فقط از دامنه اصلی فقط یا همراه با ساب دامین ها یا همه موارد با هم پشتیبانی می کنند و بر این اساس باید قبل از خرید با قیمتهای متفاوت تعریف شده باشند. ضمنا اگر از دامنه ir استفاده می کنید نیز باید مطمئن شوید پشتیبانی می شود یا خیر؟
اگر خواستید می توانید از ssl های رایگان نیز در اینباره استفاده کنید برخی سرورهای خودکار برخی دستی این قابلیت را دارند
موفق باشید

بالا