مشکل در فروش محصول به صورت انتخاب محصول

hristo

تازه وارد
با سلام 

من میخام محصولم رو به این صورتی که در عکس هست به فروش برسونم .

آیا باید از پلاگین خاصی استفاده کنم ؟

یا به صورت دیفالت این قابلیت وجود دارد؟

با تشکر

You must be registered for see images attach

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام و احترام

در صورتی که کالای شما دارای چندین متغیر می باشد بعنوان مثال قیمت یا انتخاب بر اساس رنگ بندی یا سایز بندی یا وزن و... می باشد شما میتوانید کالایتان را بصورت متغیر ثبت کنید که در صورتی نیاز با سرچ در گوگل میتوانید آموزش های رایگان زیادی را پیدا کنید یا آموزش ووکامرس را در سایت پرشین اسکریپت دنبال کنید:

در صورتی هم که کالای شما دارای افزودنی است بعنوان مثال شما موبایل میفروشید و میخواهید کاربر بتواند خدمات دیگری را هم به همراه آن سفارش دریافت کند و در ازای آن وجه دریافت کنید، مثل محافظ صفحه نمایش موبایل و... را میتوانید با استفاده از افزونه woocommerce Product Add-Ons این قابلیت را ایجاد کنید.

hristo

تازه وارد
با سلام و احترام

در صورتی که کالای شما دارای چندین متغیر می باشد بعنوان مثال قیمت یا انتخاب بر اساس رنگ بندی یا سایز بندی یا وزن و... می باشد شما میتوانید کالایتان را بصورت متغیر ثبت کنید که در صورتی نیاز با سرچ در گوگل میتوانید آموزش های رایگان زیادی را پیدا کنید یا آموزش ووکامرس را در سایت پرشین اسکریپت دنبال کنید:

در صورتی هم که کالای شما دارای افزودنی است بعنوان مثال شما موبایل میفروشید و میخواهید کاربر بتواند خدمات دیگری را هم به همراه آن سفارش دریافت کند و در ازای آن وجه دریافت کنید، مثل محافظ صفحه نمایش موبایل و... را میتوانید با استفاده از افزونه woocommerce Product Add-Ons این قابلیت را ایجاد کنید.
من سرچ کردم چیزی ندیدم ....

شما اگر میدانید معرفی کنید ...

نه دقیقا همین عکسی که دادم همین رو می خواهیم درست کنیم 

یک محصول با 4 وزن 

30

50

100

200 

گرم هست که قیمت هاش متغیر می باشد

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام و احترام

کالای متغیر باید ایجاد کنید که از امکانات دیفالت ووکامرس هست و نیازی به افزونه خاصی نیست

میتونید چندین متغیر با قیمت های مختلف برای یک کالا داشته باشید
ولی اون طوری که شما میخواهید نمایش داده نمیشه

hristo

تازه وارد
با سلام و احترام

کالای متغیر باید ایجاد کنید که از امکانات دیفالت ووکامرس هست و نیازی به افزونه خاصی نیست

میتونید چندین متغیر با قیمت های مختلف برای یک کالا داشته باشید
ولی اون طوری که شما میخواهید نمایش داده نمیشه
خوب چطور باید این کار رو کرد ؟

آموزشی نیست ببینم؟

بالا