مشکل در قالب مگاشاپ

porbaba

تازه وارد
سلام دوستان

بنده قالب رو خریداری و ریختم و بدون مشکل کارا انجام شد تا اینکه متوجه شدم که قسمت سبد خرید یا کاربری یا پرداخت از کار افتاده یعنی وقتی روش کلیک می کنم صفحه سعی می کنه لود کنه بعد چند بار ثابت می مونه و صفحه بالا نمیاد بقیه سایت مشکلی نداره تنها قسمتی که مربوطه به خرید میشه که ووکامرس بیاد دخالت کنه این مشکل پیش میاد حالت ایجکس رو توی ووکاکرس غیرفعال کردم ادرس سایت رو با ادرس وردپرس یکی کردم که نکنه وقتی درخواست صفحه ارسال میشه تداخل داره اما درست نشد که نشد فکر کنم این قالب با ووکامرس مشکل داره

قالب های دیگه ام این مشکل رو نداره فقط این قالبه اخرین ورژن ووکامرس هم نصبه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

porbaba

تازه وارد
سلام دوست عزیز

cd24.ir

من تمام پلاگین ها رو پاک کردم پلاگین های دیفالت خود پوسته رو ریختم هنوز مشکل پا برجاست

به پشتیبانی پوسته زنگ زدم متاسفانه برنمی دارن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز. برای رفع مشکل قالب های تجاری ، اگر از ووکامرس فارسی خریداری کردید لطفا با ایمیل info@woocommerce.ir در ارتباط باشید براتون نصب انجام بشه

TBST

تازه وارد
سلام خسته نباشید

من هم در این قالب به مشکل برخورده ام در قسمت سرچ فیلد سرچ به صورت ناقص افتاده است و کلمات به صورت کامل نمایش داده نمیشود

همچنین در هنگام افزودن محصول به سبد خریددر قسمت سبد خرید بالا صفحه قیمت و واحد با تعداد محصول تو هم رفته می شوند و نا مفهوم

ممنون میشم کمک کنید
attachment.php

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشید

من هم در این قالب به مشکل برخورده ام در قسمت سرچ فیلد سرچ به صورت ناقص افتاده است و کلمات به صورت کامل نمایش داده نمیشود

همچنین در هنگام افزودن محصول به سبد خریددر قسمت سبد خرید بالا صفحه قیمت و واحد با تعداد محصول تو هم رفته می شوند و نا مفهوم

ممنون میشم کمک کنید
attachment.php

You must be registered for see images attach

بالا