مشکل در قالب veneno

hossein-mhz

تازه وارد
با سلام .من قالب فروشگاهی veneno   رو نصب کردم بعد از چند روز چند تا فایل و پوشه توی فایلای وردپرس اضافه شد .یکیش wp-ss.php هست .کارشم تا جایی که فهمیدم اینه که مراجعه کننده رو به سایتای تبلیغاتی هدایت میکنه(که همین کارم انجام میده) .
این فایل چجوری میشه که وارد هاست شده باشه ؟در حالی که هاست روی دو تا هاست متفاوتم تست کردم همین مدلی بود.ایا قالب مشکل داره ؟ چون هیچ افزونه ای هم نصب نکردم که از اون باشه.
لطفا کمک کنید چون ابروم در خطره . :">

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

در بسته قالب چنین فایلی وجود ندارد

قطعا یک فرد یا ویروسی این کار رو انجام داده و هر گفته ای بگیم که مبنی بر دونستن علت باشه ، بدون تحقیق هست

چندین فاکتور باعث این قضیه میشه.

رمز های ضعیف ، یوزر های مشخص (مثلا admin و رمز admin) باعث این مشکل میشن

البته همه این ها در صورتی هست که طبق گفته شما هیچ افزونه ای از ابتدا بر روی هاست نصب نبوده!

S@jj@D

تازه وارد
سلام

امیدوارم خود قالب رو از مارکتهای معتبر تهیه کرده باشین در غیر این صورت بروز اینطور مسائل خیلی محتمله!

شما کلا پوشه قالب رو از طریق ftp پاک کنین بعد پلاگین امنیتی رو نصب کنین و url لاگین رو باهاش تغییر بدین، ینی دیگه /wp-login.php نباشه! ضمن اینکه خیلی راهکارهای امنیتی دیگه هم میشه باهاش انجام داد که احتمال نفوذ رو تقریبا به صفر میرسونه مگر اینکه حفره ای در پلاگین ها باشه که اونم راهش اینه که از پلاگینهایی که آپدیت نمیشن استفاده نکنین! هم خیلی خوبه مخصوصا قابلیت اسکنش! حتما یه پلاگین امنیتی نصب داشته باشین!

hossein-mhz

تازه وارد
تشکر بابت پاسخگوییتون .مسله دیگری که داره اینه موقع نصب مجدد وردپرس و قالب وننو تا تقریبا یکی دو روز مشکلی مشاهده نمیشه ولی بعدش بدون دست کاری یا نصب نصب افزونه .مدیریت افزونه هایی مثل رولیشن اسلایدر از کار میفته .یه چیزی شبیه به تداخل کدای جاوا اسکریپت که تصویرش به پیوست ارسال شد.
ورد پرس و قالب روی لوکال هیچ مشکلی نداره.روی هاستم بعد سه چهار روز به این شکل در میاد .پسوردشم پسورد ساده ای نیست که به راحتی قابل حدث زدن باشه

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hossein-mhz

تازه وارد
دوستان کسی نیست به من جواب بده؟
قالب veneno رو از همین پرشین اسکریپت دانلود کردم.اگر مشکلی داشته باشه اینجا بهتر اطلاع دارند.خواهشا کسی میدونه جواب بده که اعتبارم رفته زیر سوال با این قالب.هیچ افزونه ای هم نصب نکردم .بعد از نصب قالب حدودا یکی دو روز بعدش بازدید کننده رو به سایتای تبلیغاتی هدایت میکنه و فایل داخل هاست ایجاد میشه. قسمت مدیریتشم از کار میفته مثل همون اسلایدرش.

روی چند تا هاست دیگه از چند شرکت دیگه هم تست کردم باشم مشکلش همینه

Qalekhani

قلعه‌خانی
دوست عزیز مدیر انجمن به شما گفتند که در فایلهای پوسته موجود در پرشین اسکریپت چنین فایلهایی وجود نداره.

خودتون هم می فرمایید روی لوکال مشکل نداره. کد که همون کده. نهایتش بین سرور و لوکال توی error_log تفاوتی باشه.

بنابراین شما باید از سلامت و امنیت هاست تون مطمئن شید :)

hossein-mhz

تازه وارد
دوست عزیز مدیر انجمن به شما گفتند که در فایلهای پوسته موجود در پرشین اسکریپت چنین فایلهایی وجود نداره.

خودتون هم می فرمایید روی لوکال مشکل نداره. کد که همون کده. نهایتش بین سرور و لوکال توی error_log تفاوتی باشه.

بنابراین شما باید از سلامت و امنیت هاست تون مطمئن شید :)
من گفتم داخل دو تا هاست متفاوت و حتی شرکت هاستینگ متفاوت تست شده هاستینگ های معتبری هستن که این فرضیه که ممکنه از کیفیت بد هاست باشه رد میشه .هردو همین مشکل رو دارند.

هم مدیریتش از کار میفته هم میره سایتای تبلیغاتی.

ریدایرکت میشه به این سایت cpm10.com بعد از اون سایتم منتقل میشه به سایتایی مثل بامیلو و ....
غیر اخلاقی ترین روش تبلیغات . =((

بالا