مشکل در قرار گیری افزونه ی cystats

admin_security

تازه وارد
با سلام

من مشکلی در نصب و اجرای این آمار بازدید در سایتم ندارم ولی این برام بمهمه که من در قالبه جدیدم این ابزارک را برای نمایش آمار بازدید ندارم.این طور می تونم بگم که مثلا بعضی از قالبها خودشان ابزارک آمار سایت را دارند ولی من ندارم و داخل ابزارک هام هم همچین چیزی نیستو

حالا نمی دونم کجا باید آمار بازدید سی استیتس را نمایش بدهم.

لطفا راهنمایی کنید!

با تشکر

admin_security

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز من از این جواب شما که چیزی نفهمیدم شما دوباره لینکه صفحه را دادی به من که دانلود کنم و کدها را در کدهای پوستم قرار بدم ولی من گفتم اینها را بلدم.من مشکلم اینه که من کلا ابزارک امار بازدید جزو ابزارک های پیشفرضم نیست و خود قالب هم این ابزارک را به صورت پیشفرض نداره که من این کد را زیرش قرار بدم.یکی می گفت بیایید ابزارک متن را بزارید که میشه توش کد اچ تی ام ال قرار داد و اسمش هم بزارید آمار بازدید.

من این کار را کردم ولی فقط اسمها را می نویسه و عددی نمیاره و همین طور هم که از اسمش پیداست ابزارک متن فقط می تونه اچ تی ام ال بگیره ولی این کدها پی اچ پی هستند.

حالا می تونید کمکم کنید

با تشکر.

p30rayan

کاربر عضو
خوب نباید هم باشه چون افزونه cystats فک نکنم ابزارک هم اضافه کنه! باید دستی در کد قالب دست ببرین

cedar

کاربر عضو
بعله ، باید بصورت دستی در قالب و صفحاتی که میخواهید نمایش داده بشه کد رو بزارید .

در ضمن به این تابلویی هم توضیح داده شده ! :

طریقه استفاده: - ابتدا افزونه را در پوشه plugins آپلود نمائید و از حالت فشرده خارج کنید.- سپس از قسمت مدیریت افزونه ها / افزونه مورد نظر را فعال کنید

- برای نمایش آمار گیر در پوسته کد های زیر را در قسمت مورد نظر پوسته قرار دهید:

افراد آنلاین : <?php cystats_countUsersOnline(); ?><br>

ورودی گوگل : <?php cystats_getSearchengineRefererCount($showmode=true);?><br>

تعداد کل مطالب : <?php cystats_countPosts(); ?><br>

تعداد لینک ها : <?php cystats_countLinks(); ?><br>

بازدید امروز : <?php cystats_countVisits(today); ?><br>

بازدید دیروز : <?php cystats_countVisits(yesterday); ?><br>

بازدید این هفته : <?php cystats_countVisits(week); ?><br>

بازدید این ماه : <?php cystats_countVisits(month); ?><br>

بازدید کل : <?php cystats_countVisits(all); ?><br>

admin_security

تازه وارد
با سلام.

دوست عزیز درست می گید.ولی من کد نویسی ورد پرس بلد نیستم و تازه دارم یاد می گیرم.میشه کمک کنید.

با تشکر

cedar

کاربر عضو
عزیز اصلا کد نویسی نداره

فقط اون افزونه رو نصب میکنی

اگر هم بخای توی سایت هم آمار رو نشون بده باید اون کد ها رو کپی کنی توی هر جای قالبت که میخواینمایش بده ...

مثلا توی فایل single.php یا ... بستگی به قالبت داره ...

admin_security

تازه وارد
عزیز اصلا کد نویسی ندارهفقط اون افزونه رو نصب میکنی

اگر هم بخای توی سایت هم آمار رو نشون بده باید اون کد ها رو کپی کنی توی هر جای قالبت که میخواینمایش بده ...

مثلا توی فایل single.php یا ... بستگی به قالبت داره ...
با سلام .راهنمایی عالی بود.ولی اصلا یک سوال کلی.من دلم می خواهد کد یک ابزارک را داشته باشم تا توی کدهای قالب بزارم و اسمش هم بزارم آمار اونوقت میشه این کد آمار که پی اچ پی است را زیرش قرار داد.متشکر می شوم کد همچین ابزارکی را بدهید.

با تشکر

بالا