مشکل در محصول خریداری شده

xkapitanx

تازه وارد
با سلام.

من در سایت ووکامرس رو نصب کردم.ودرگاه زرین هم فعال کردم.

قراره محصولات دانلودی بزارم توش!

1-وقتی پرداخت انجام میشه،محصول رو میزنه در حال بررسی.چطور میشه همون اول تاییدش کرد؟

2-این سوال واقعا مهمه و این که اگر طرف مثلا تو سایت تا مراحال پرداخت محصولش بره و وجه ی واریز نکنه هم تو وردپرس به صورت سفارش ایجاد میشه.الان بنده به عنوان مدیر چطور بفهمم شخص الان واریز کرده پول رو واقعا یا نه؟چون تفاوتی بین نوع واریز شده و نشده ندیدم!(منظورم رو متوجه میشید؟)

حالا اگر قسمت 1 خودکار بشه،تشخیص سیستم درسته؟نه که پرداخت نکرده واسه طرف بزنه تایید شده؟

ممنون میشم توضیح بدید واقعا سردرگم شدم!

xkapitanx

تازه وارد
با سلام.

من در سایت ووکامرس رو نصب کردم.ودرگاه زرین هم فعال کردم.

قراره محصولات دانلودی بزارم توش!

1-وقتی پرداخت انجام میشه،محصول رو میزنه در حال بررسی.چطور میشه همون اول تاییدش کرد؟

2-این سوال واقعا مهمه و این که اگر طرف مثلا تو سایت تا مراحال پرداخت محصولش بره و وجه ی واریز نکنه هم تو وردپرس به صورت سفارش ایجاد میشه.الان بنده به عنوان مدیر چطور بفهمم شخص الان واریز کرده پول رو واقعا یا نه؟چون تفاوتی بین نوع واریز شده و نشده ندیدم!(منظورم رو متوجه میشید؟)

حالا اگر قسمت 1 خودکار بشه،تشخیص سیستم درسته؟نه که پرداخت نکرده واسه طرف بزنه تایید شده؟

ممنون میشم توضیح بدید واقعا سردرگم شدم!

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
یک جست و جو اگه می کردید جوابتون رو می گرفتید !

برای 1 افزونه ای وجود داره برای تغییر وضعیت از حالت در حال برسی به تکمیل سفارش | نه اگه پول پرداخت نشه تایید نمی شه

اگه سفارش کامل بشه پول رو شخص پرداخت کرده دیگه

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
یک جست و جو اگه می کردید جوابتون رو می گرفتید !

برای 1 افزونه ای وجود داره برای تغییر وضعیت از حالت در حال برسی به تکمیل سفارش | نه اگه پول پرداخت نشه تایید نمی شه

اگه سفارش کامل بشه پول رو شخص پرداخت کرده دیگه

xkapitanx

تازه وارد
ممنون.

ولی دوست عزیز طرف پول هم واریز نکنه (تا مراحل نزدیک سفارش بره فیلد ها هم پر کنه مثلا،به درگاه هم وصل بشه ولی پول واریز نکنه بیاد بیرون.)

تو وردپرس به عنوان یک سفارش در حال انتظار ایجاد میشه.که اگر طرف واریز هم بکنه باز هم یک سفارش همونطوری ایجاد میشه.تفاوتی در قسمت سفارش پرداخت شده و اونی که نشده ندیدم!پس چطور بفهمیم کدوم سفارش پرداخت کرده کدوم نه؟!

اصلا میشه این قسمت رو برداشت که طرف تا پرداخت نکرده و به صفحه حسابش برنگشته،در سیستم سفارش ثبت نشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درگاه زرین پال (که توسط خود زرین پال نوشته شده) دارای این مشکل هست! اگر شما از درگاه پی لاین ، ملت (و احتمالا پارس پال که تست نکردمش) کار کنید. میبینید در قسمت جزئیات سفارش نوشته شده. ک مثلا کاربر پرداخت کرد با کد پیگیری فلان...

xkapitanx

تازه وارد
با سلام.

ممنون از شما.

پی لاین نصب کردم فعلا خوبه فقط یک مشکل:

من یک جنس 5000 ریالی از سایت خریدم به درگاه پی لاین که وصل شدم گفت هزینه پرداختی 5075 ریال.

اینو از کجا و واسه چی اضافه کرده؟

از سمت پی لاین اضافه شده یا از سمت سایت؟

لطفا راهنمایی بفرمایید.

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام.ممنون از شما.

پی لاین نصب کردم فعلا خوبه فقط یک مشکل:

من یک جنس 5000 ریالی از سایت خریدم به درگاه پی لاین که وصل شدم گفت هزینه پرداختی 5075 ریال.

اینو از کجا و واسه چی اضافه کرده؟

از سمت پی لاین اضافه شده یا از سمت سایت؟

لطفا راهنمایی بفرمایید.
اون کارمزده می تونید تنظیم کنید از خودتون کم کنه

بالا