WooCommerce مشکل در موجودی ووکامرس

Nik1988

تازه وارد
سلام وقت بخیر
گاها پیش میاد زمانی که مشتری رنگ و سایز انتخاب میکنه {موجود در انبار یا اتمام موجودی} رو نمایش نمیده و مشتری میتونه افزودن به سبد خرید بزنه. مثلا خریدش بجای اینکه باشه لباس سایز1 رنگ آبی میشه لباس سایز1 !! رنگ مشخص نمیشه و هیچ محصولی هم از انبار کسر نمیشه اما پرداخت انجام شده!!
جالبه این حالت تو گوشی یا پی سی هرچی تست کردم نیومد فقط یبار نت کند بود اینجور شد و بنظرم باگ بدیه چون کار ممکنه تمام شده باشه

حالا باگ جدید تر اینکه مشتری کاری خریده که موجودیش صفر بوده و بعد خرید موجودی در ووکامرس 1- نشون میده ( اجازه پیش فروش هم ندادم!! ) اما تونسته بخره

بنظرتون چکار کنم برای این سوتی های وحشتناک:(:(:(

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
شما باید مشخص کنید که آیا از هر دو ظرفیت موجودی در یک محصول متغییر استفاده می کنید یا خیر؟
یعنی مدیریت انبار در حالت اول و سپس مدیریت محصول در خود متغیر این دو باهم قابل اجرا نیست
دوم شما باید مشخص کنید آیا محصول پیش فرض دارید یا خیر؟ این مورد خودش به تنهایی این مشکلات را ایجاد می کند!
سوم ووکامرس وقتی یک محصول رو منفی می کنه که در سبد خرید نهایی نشده باشد و تنظیمات مرتبط با اون هم تنظیمات ووکامرس و هم محصول به درستی پیکربندی شده باشد مثلا در تنظیمات ووکامرس موجود باید صفر تعیین و آستانه تمام شدن مثلا 2 یا 5 در نظر گرفته شود
سوم افزونه کش ها می توانند باعث این مشکلات شوند بسیاری از کاربران همه چیز را کش می کنند و فکر می کنند بهترین کار است در حالیکه ضمن خطرات امنیتی و نقاط ضعف باعث اینگونه مشکلات می شود . سه گزینه که باید مسدودیت ربات جستجو و کش را شامل شود حساب کاربری من - سبد خرید - پرداخت است این سه گزینه وقتی کش باشند همین وضعیت را خواهید داشت یعنی سیستم فکر می کند موجودی همان است که در کش هست و برای همین درخواست مجدد تایید می شود . ضمن اینکه در خالی شدن کش در اینگونه جریانات مرتبط با محصولات باید شامل خالی شدن همه باشد. زیرا وقتی یک محصول کسر می شود باید کش طوری تنظیم شده باشد که همچنان فکر نکند که موجودی همان است که در دیتابیس و کش ذخیره شده است یعنی دیتای ایجکس نباید
کش بشود
تداخل افزونه نیز تست شود
موفق باشید

بالا