مشکل در نصب اسکریپت جامعه مجازی php fox نسخه جدید

alone-boy

تازه وارد
سلام میخواستم بدونم میشه این اسکریپت رو cpanel رایگان نصب کرد اگه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

larsa.ir

کاربر عضو
فایل اینستالو فراخانی کنید همین

جامعه مجازی لارسا سیتی

alone-boy

تازه وارد
ممنون اینو میدونم ولی از کجا باید اطلاعات دیتا بیس رو بدم

ممنون میشم اگه کمکی کنید

اسکریپت شبیه به فسبوک رو میخوام نصب کنم

larsa.ir

کاربر عضو
باید برین به include/setting

رینیم کنید فایل رو به صورت server.sett.php

در باید بعد فایل اینستالو فراخانی کنید وبعد دیتابیسو واردکنید همین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alone-boy

تازه وارد
خیلی ممنون از لطفتون

میشه این اسکریپت رو تو cpanel رایگان نصب کرد که دامنه اش tk هست؟

larsa.ir

کاربر عضو
فرقی نمیکنه چه سی پنل باشه چه دایرکت ادمین چه دامین شما فری باشه چه خریده باشید
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

فقط نسخه ای رو استفاده کنید که درست نال شده باشه تا واستون بعدا مشکل پیش نیاد میتونید تو تالار جستجو کنید من نسخه نال و بهینه شده ای رو واسه دانلود گذاشتم که میتونید استفاده کنید. :53:

alone-boy

تازه وارد
هر کاری کردم نشد این ارور رو میده Oops! phpFox is not installed. Please run the install script to get your community setup:(

larsa.ir

کاربر عضو
حاجی شرمنده ها یا من فارسیم لاغر شده یا مال شما مهندس میگیم فایل اینستالو فراخانی کنید 3بار بالا گفتم فراخانی یعنی
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

مثلا ادرس شما مشه test.com فراخانی یعنی میشه test.com/install به این میگن فراخانی فایل اینیستال :-"

Please run the install script to get your community setup

بالا هم میگه لطفا فایل اینیستال رو برای نصب جامعه فراخانی کنید . :67:

alone-boy

تازه وارد
ببخشید تو مرحله چهار گیر کردم :) از کدوم فایل باید ایمیل خودم رو وارد کنم نوشته Cannot connect to the database: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) :( ممنون میشم اگه کمکم کنید

p30rayan

کاربر عضو
اطلاعات دیتا بیس شما اشتباهه میگه کاربر روت دسترسی به بانک داده نداره

شما دیتبا بیس رو بساز و یوزرش رو به بانک داده نسبت بده که دسترسی داشته باشه و در هنگام نصب اطلاعاتش رو وارد کن

alone-boy

تازه وارد
درست وارد میکنم به خدا ولی به مرحله بعدی نمیره :(

clubish

تازه وارد
تو چه هاست رایگانی نصب می کنی ؟

تو بایت هاست نصب میشه ولی تو یو هاستینگ نصب نمیشه من امتحان کردم.

البته مشکل اینه که هاست های رایگان اسکریپت های نال شده رو پشتیبانی نمی کنن و حتی اگه نصب کنی و نصب بشه با بعد یه کم بفهمن قوانین رو رعایت نکردی(اسکریپت نال شده نصب کردی)کل هاستو سایتتو از کار می ندازن و دنیا حالیشون نمی کنه برش گردونن(خودم واسم پیش اومده)

اگه می خوای جامعه مجازی با هاست رایگان و هاستینگ بسازی می تونی از بادی پرس یا شرترونیکس استفاده کنی که مجانین.

من بادی پرس رو رو یو هاستینگ حدود 3 ماه امتحان کردم هیچ مشکلی هم نداشت البته بهتره خودتون برین ریسیلر بگیرین چون برای ارسال ایمیل زیاد گیر میده.و یا تنظیمات پیشفرض رو بذارین رو ارسال نکردن ایمیل برای اعضا.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alone-boy

تازه وارد
تو یو هاستینگ نصب میکنم ولی نشد

ببخشید من از بادی پرس استفاده نکردم میشه کمی راهنمایی کنید
;;%29.gif
ممنون میشم اگه کمکم کنید

master89

تازه وارد
سلام دوستان

من ورژن 3 بتا 4 رو از سایت پرشین اسکریپت دانلود کردم.

هاست من ، میهن وب هاست هست. مشکلی پیش نمیاد در مورد نال بودن این اسکریپت ؟

hitm@n

تازه وارد
اقا ببخشید این پست بالا میارم منم همین مشکل دارم

Oops! phpFox is not installed. Please run the install script to get your community setup.

که طبق گفته شما اینطوری نوشتم

خب الان کلی ارور داده من متوجه نشدم

Notice: Undefined index: core.db_table_installed - include/library/phpfox/setting/setting.class.php (128)
0 include/library/phpfox/setting/setting.class.php : 128 Phpfox_Error::errorHandler(8, "Undefined index: core.db_table_installed", "include/library/phpfox/setting/setting.class.php", 128, Array(2))
1 include/library/phpfox/phpfox/phpfox.class.php : 233 Phpfox_Setting->__construct()
2 include/library/phpfox/phpfox/phpfox.class.php : 329 Phpfox::getObject("phpfox.setting", Array(0))
3 include/init.inc.php : 87 Phpfox::getLib("setting")
4 install/index.php : 30 require("include/init.inc.php")

کسی میدونه باید چیکار کرد؟

اگه کسی هسات یوزر پسورد بدم درست کنه

بالا