مشکل در نصب اسکریپت مدیریت بیمارستان و درمانگاه Bayanno Hospital

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

faramarz.r2009

تازه وارد
با سلام

وقتی نصب اسکریپت مدیریت بیمارستان و درمانگاه میکنم مراحل نصب که تموم مییشه این ارور رو میده

A Database Error Occurred

Error Number: 1146

Table ‘hse.settings’ doesn’t exist

SELECT * FROM (`settings`) WHERE `type` = ‘system_name’

Filename: C:\xampp\htdocs\HSE\system\database\DB_driver.php

Line Number: 330

لطفا راهنمایی نمایید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سیستم نصب نشده یا مشکلی در نصب رخ داده یا در مرحله آخر ، mysql مشکل داره

faramarz.r2009

تازه وارد
در قسمتی که باید نام بیمارستان و ایمیل و رمز عبور رو می خواد وارد می کنم اما سمت چپ بالا علامت ضرب قرمز مه نشون دهنده ی اشتباه در این مرحله است رو نمایش میده. چگونه باید این قسمت رو پر کن؟. هرکاری کردم بازم همین مشکل رو دارم

saberim1

تازه وارد
سلام،ببخشید میشه توضیح بدید مشکل mysql چی میتونه باشه و چطوری میشه حلش کرد ممنون میشم اگه کمک کنید چون این اسکریپت لازم دارم یا اگه اسکریپت مشابهی که قابلیت کمی تغییرات داشته باشه معرفی کنید

اروری که میده این هست،لططفا راهنمایی کنید تا بنونم مشکلش حل کنم

Error Number: 1064

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''Ξεχάσατε τον κωδικό σας' at line 10

-- -- Dumping data for table `language` -- INSERT INTO `language` (`phrase_id`, `phrase`, `english`, `bengali`, `spanish`, `arabic`, `dutch`, `russian`, `chinese`, `turkish`, `portuguese`, `hungarian`, `french`, `greek`, `german`, `italian`, `thai`, `urdu`, `hindi`, `latin`, `indonesian`, `japanese`, `korean`) VALUES (1, 'admin_dashboard', 'admin dashboard', 'অà§à¦¯à¦¾à¦¡à¦®à¦¿à¦¨ ডà§à¦¯à¦¾à¦¶à¦¬à§‹à¦°à§à¦¡', 'panel de administración', 'لوØ*Ø© أجهزة القياس المشرÙ', 'admin dashboard', 'панели админиÑтратора', '管ç†é¢æ¿', 'yönetici paneli', 'painel de administração', 'admin műszerfal', 'interface d''administration', 'το admin ταμπλό', 'Admin-Dashboard', 'cruscotto Admin', 'à¹à¸œà¸‡à¸„วบคุมดูà¹à¸¥à¸£à¸°à¸šà¸š', 'ایڈمن ڈیش بورڈ', 'वà¥à¤¯à¤µà¤¸à¥à¤¥à¤¾à¤ªà¤• डैशबोरà¥à¤¡', 'admin Dashboard', 'dashboard admin', '管ç†ãƒ€ãƒƒã‚·ãƒ¥ãƒœãƒ¼ãƒ‰', 'ê´€ë¦¬ìž ëŒ€ì‹œ ë³´ë“œ'), (2, 'login', 'login', 'লগইন করà§à¦¨', 'login', 'دخول', 'inloggen', 'вход', '注册', 'giriÅŸ', 'login', 'bejelentkezés', 'S''identifier', 'σÏνδεση', 'anmelden', 'login', 'เข้าสู่ระบบ', 'لاگ ان', 'लॉगिन', 'login', 'login', 'ãƒ*グイン', '로그ì¸'), (3, 'email', 'email', 'ইমেল', 'email', 'البريد الإلكتروني', 'e-mail', 'E-mail', '电å*邮件', 'e-posta', 'e-mail', 'email', 'email', 'e-mail', 'E-Mail-', 'e-mail', 'ส่งà¸*ีเมล์', 'ای میل', 'ईमेल', 'Email', 'email', 'メール', 'ì´ë©”ì¼'), (4, 'password', 'password', 'পাসওয়ারà§à¦¡', 'contraseña', 'كلمة السر', 'wachtwoord', 'пароль', '密ç ', 'parola', 'senha', 'jelszó', 'mot de passe', 'ÎºÏ‰Î´Î¹ÎºÎ¿Ï Ï€Ïόσβασης', 'Kennwort', 'parola d''ordine', 'รหัสผ่าน', 'پاس ورڈ', 'पासवरà¥à¤¡', 'Signum', 'kata sandi', 'パスワード', '암호'), (5, 'forgot_password?', 'forgot password?', 'পাসওয়ারà§à¦¡ à¦*à§à¦²à§‡ গেছেন?', '¿Olvidó su contraseña?', 'هل نسيت كلمة المرور؟', 'wachtwoord vergeten?', 'Забыли пароль?', '忘记密ç ?', 'ÅŸifremi unuttum?', 'Esqueceu a senha?', 'elfelejtett jelszó?', 'Mot de passe oublié?', 'Ξεχάσατε τον κωδικό σας

Filename: /home/farhangp/domains/payamakalmas.ir/public_html/hos/controllers/install.php

Line Number: 64

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه mysql شما احتمالا مشکل داره

در هاست تست کنید و در لوکال نصب نکنید لطفا

MPS2011

تازه وارد
با سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم برای نصب سیستم مدیریت بیمارستان چه چیزی باید در کد فایل های مربوط به دیتابیس و روتس را تغییر داد که سیستم مدیریت بیمارستان نصب شود.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
الان مشکل دقیق شما در هنگام نصب چیه؟؟؟ موقع نصب به چه مشکلی خوردید؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خطای سینتکس هستش. لطفا از نسخه جدیدتر که معرفی شده استفاده کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا