مشکل در نصب اسکریپت چت روم ET chat فارسی همراه با قابلیت عضویت کاربران

mp88

تازه وارد
فایل های classمشکل داره این ورژنی که استفاده کردی ورژن چنده؟
همین اسکریپت پرشین چت که تو سایت هست قبلا رو سی پنل بود جواب میداد روی دایرکت ادمین اینطوریه؟

ET-Chat v3

A_pormehr

کاربر عضو
روی دایرکت ادمین هم نباید مشکلی داشته باشه قبلا تست شده شاید دسترسی پوشه رو باید عوض کنی.خواستی user pass بده وقت کردم واست نصب کنم

mp88

تازه وارد
روی دایرکت ادمین هم نباید مشکلی داشته باشه قبلا تست شده شاید دسترسی پوشه رو باید عوض کنی.خواستی user pass بده وقت کردم واست نصب کنم
باهر زحمتی بود بالا خره نصبش کردم اگه یه زحمتی بکشی وبرام اسکریپت افزایش بازدید رو نصب کنی ممنوند میشم :53:

آدرس سایت اسکریپت و مشخات هاست رو براتون پیام خصوصی می کنم

amir_nz2008

تازه وارد
میشه توضیح بدین که چطور میشه عضویت رو فعال کرد ؟ آخه لینکش داخل صفحه ی چت کار نمیکنه و مثل اینکه به جایی وصل نیست

A_pormehr

کاربر عضو
ورژن جدیدشو نصب کن تا فعال بشه اگه لینک عضویت نداره رومت از فایل chat.jsهستش :53:

amir_nz2008

تازه وارد
میشه لینک ورژن جدیدش رو بدید ؟

ببخشید متوجه نشدم. یعنی چی رومت از فایل chat.js هست ؟

A_pormehr

کاربر عضو
باشه سعی میکنم تا شب ورژن جدیدشو بزارم واسه دانلود

chat.jsیه فایله که تو اسکریپت پوشه jsوجود داره :53:

sirvan-azizi

تازه وارد
سلام من نصب کردم این میده

Warning: require_once(class/f5ec1018714fbc6d3c5a22e52589853c.class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u854830990/public_html/index.php on line 22 Fatal error: require_once(): Failed opening required 'class/f5ec1018714fbc6d3c5a22e52589853c.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u854830990/public_html/index.php on line 22

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی هاست رایگان تست نکنید! عاجزا از شما درخواست دارم قبل از سوال در سایت جستجو کنید!

بالا