/مشکل در نصب اسکریپت mybb /

mihan-graphic

تازه وارد
سلام،من اسکریپت mybb رو به صورت آزمایشی روی هاست رایگان نصب کردم و به صفحه /install رفتم و اسکریپت رو کامل نصب کردم اما حالا وقتی سایتم رو باز میکنم با ارور مواجه میشم.

آدرس سایتم:espinas.nij.ir

البته از قبل(یعنی از وقتی که اسکریپت رو کامل نصب نکردم از صفحه /install)ارور میداد ولی ارور دیگه ای بود.

لطفا سریع جواب بدید لازم دارم.

راستی یه سوال دیگه هم داشتم اسکریپت تالار گفتگو persianscript چیه؟

ممنون

یا حق

webwonder

تازه وارد
سلام،من اسکریپت mybb رو به صورت آزمایشی روی هاست رایگان نصب کردم و به صفحه /install رفتم و اسکریپت رو کامل نصب کردم اما حالا وقتی سایتم رو باز میکنم با ارور مواجه میشم.آدرس سایتم:espinas.nij.ir

البته از قبل(یعنی از وقتی که اسکریپت رو کامل نصب نکردم از صفحه /install)ارور میداد ولی ارور دیگه ای بود.

لطفا سریع جواب بدید لازم دارم.

ممنون

یا حق
سلام من این احتمال رو میدم که یا مشکل در وارد کردن اطلاعات دیتابیس هست یا کلا دیتابیس هاستتون مشکل داره از اطلاعات وارد شده دیتابیس مطمئن شسید اگه نشد اسکریپت رو روی هاست دیگه ای نصب کنید :)

mihan-graphic

تازه وارد
نه فکر نکنم چون اگر اطلاعات دیتابیس غلط بود همون در صفحه نصب ارور میداد و به مرحله بعدی نمی فرت.

iyazdanicharati

تازه وارد
مشکل نه نظرم توی اتصال به دیتابیس هستش با نظر به ارور در خط

آدرس داده شده و no such table ،مشکل رو در دیتابیس بررسی

کنید و ببینید واقعا دیتابیسها درست شدن و ردیفه همچی!!

virangar

کاربر عضو
اگه مشکلتون حل نشده به پشتیبانی مای بی بی سر بزنید

mihan-graphic

تازه وارد
دوستان اون اسکریپت فکر کنم خراب بود من یک اسکریپت دیگری رو در یک هاست دیگه نصب کردم و درست شد ممنون

espinas.vvs.ir

mahdiali35

کاربر عضو
سلام،من اسکریپت mybb رو به صورت آزمایشی روی هاست رایگان نصب کردم و به صفحه /install رفتم و اسکریپت رو کامل نصب کردم اما حالا وقتی سایتم رو باز میکنم با ارور مواجه میشم.
درود...دوست عزیز اسکگریپت رو اگه از سایت اصلی یا پشتیبان دانلود کنید مشکلی نداره....این مشکل از هاست شماست....دیتابیس به طور صحیح و کامل قرار داده نشد...

انجمن ساز این سایت + اکثر سایتهای ایرانی vbulletin هست که رایگان نیست.... در مورد vbulletin و مقایسه ی اون با سایر انجمن سازها و مزایا و معایب هر یک در انجمن بحث هایی شده....میتونید به اونها مراجعه کنید...

شاد باشید....

بالا