مشکل در نصب اسکریپت

ahora7

تازه وارد
درود دوستان گرامی. بنده توی نصب اسکریپت ClipSharePro4.1.0 مشکل دارم. خواهش میکنم راهنماییم کنید.

در راهنمای نصب انگلیسیش بعضی چیزهاش برام مبهمه. کامل راهنما رو میزارم این زیر و اونهایی رو که نمیفهمم قرمز میکنم. سپاسزار میشم راهنماییم کنید

You must be registered for see images attach

anet311

کاربر عضو
نذر کرده بودم سایتم از هک دراومد بیام اینجا سوال کاربرارو جواب بدم :41:

میگه فایل ubr_upload.pl رو ادیت کن و ادرس جایی رو که اسکریپت نصبه رو بده

میگه فایل config.php رو ادیت کن و اونجاهایی رو که نوشته change here رو تغییر بده

اون یکی هم میگه فایلهای داخل فولدر اصلی رو اپلود کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahora7

تازه وارد
anet عزیز سپاس. بنده همه ی این کارها رو کردم اما نشد. شما تجربه ی نصب این اسکریپت رو دارین؟

anet311

کاربر عضو
anet عزیز سپاس. بنده همه ی این کارها رو کردم اما نشد. شما تجربه ی نصب این اسکریپت رو دارین؟
ببینم این اسکریپت پولیه :redfadce:

هرگز و هرگز بهت پیشنهاد نمیکنم از نسخه نال در اسکریپت ها استفاده کنی

.

مگر اینکه بخریش

یک روزی که کارت گرفت و بازدیدت رفت خیلی بالا یکهو همه چیز میپره و سایتت میشه واسه هکرها

حالا دوست داشتی لینک دانلودش رو بده بررسی کنم ببینم نصب میشه ....

pendar09

تازه وارد
اسکریپت نال با ارجینال آنچنان تفاوتی نداره ولی اگر زمانی می خوای از نال استفاده کنی و نگران اطلاعاتت بودی به یک ادم مطمئن بده که کلاه بردر نباشه تا باگ گیری کنه .

اگر اسکریپت قوی باشه نال هم باشه اتفاق آنچنانی نمی افته ! می گم آنچنانی چون اگر یه آدم بی کار مثل من به سایتت گیر داد گرفتاری داره .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کاربرا میخوان از نال استفاده کنن که هزینه ندن! شما میگی اگه خواستی استفاده کنی بگو تا معرفی کنم رفع باگ کنه؟ خب میره اصلی رو میخره بنده خدا :D

ولی اون قدرها هم نباید نگران نال بودن بود!

ahora7

تازه وارد
آدرس سایت اصلیش که این هست و ظاهرا خیلی گرون در میاد خریدنی

نسخه نال شده این هست واسه دانلود

این سایت

pendar09

تازه وارد
کاربرا میخوان از نال استفاده کنن که هزینه ندن! شما میگی اگه خواستی استفاده کنی بگو تا معرفی کنم رفع باگ کنه؟ خب میره اصلی رو میخره بنده خدا :D ولی اون قدرها هم نباید نگران نال بودن بود!
هم جان من ، من کجا گفتم خواستی دباگ کنه بگو من بهت معرفی کنم ! گفتم به یکی بده کلاه بردار نباشه .

یه دباگ کردن که هزینه ای نداره :) اسکریپت فرض کن 400 دلار باشه می دی یا 100 تومن می دی دباگ می کنن . بستگی به کار آدم داره کار مهم باشه باید اصل رو بخری .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا