مشکل در نصب درون ریز

a.samaree

تازه وارد
باسلام

یک سوال داشتم

من هاستی که استفاده می کنم رایگان هست و نمی تونم از خود وردپرس بیش از 10 مگ رو آپلود کنم.

می خواستم پوسته gon رو نصب کنم و به خاطر محدودیت ها، فایل پوسته رو اکسترک کردم و روی هاست آپلود کردم. زمانی که می خواستم درون ریزش رو نصب کنم ارور 500 میده. راه دیگه ای نیست برای نصب درون ریز هاش

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بهترین شیوه برای نصب یک فایل بیش از اندازه و صحیح حتی از سوی حرفه ای ها نصب از داخل روت سرور است نه از داخل وردپرس.

اگر فایل درون ریز شما فقط یک فایل xml است و زیر 10 مگابایت باشد نباید مشکلی داشته باشید اما اگر فایل درون ریز شما شامل یک پوشه زیپ یا مواردی از این دست است بهتر است آنها را نیز از داخل روت سرور فراخوانی کنید. بسیاری از قالب ها در داخل یک پوشه مشخص اکان درون ریزی یا فراخوان درون ریزی از سایت های خودشان را می دهند.

البته اگر محدودیت سمت سرور شما قابل تغییر است بهتر است یکبار بررسی کنید تا ببینید بخش  php editor امکان تغییر می دهد یا خیر که اگر داد بازهم اولویت با استفاده از روت سرور است

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل های XML درون پوشه ocdi در قالب قرار دارن میتونید استفاده کنید.

a.samaree

تازه وارد
در پوشه قالب یک پوشه به نام moye قرار داره که درونش چندین فایل Zip که برگه های مختلف هستند و یک فایل xml به نام content و دو فایل json با نام های widgets و redux

بالا