مشکل در نصب قالب به صورت پکیج آماده

miladtaktaz

تازه وارد
سلام دوستان 
من یه قاالبی دارم بصورت بسته نصبی هست یعنی یه پکیجیه که فایلهای وردپرس و افزونه ها و خود قالب درون اون هست. این بسته رو که نصب میکنی دقیقا دمو رو تحویلت میده

الان من چون قبلا سایتمو راه اندازی کردم نمیخوام بسته نصبیو نصب کنم فقط قالبو برمیدارم و افزونه هاش و میریزم تو هاستم ولی وقتی قالبو اکتیو میکنم مثل دمو نیست از طرفیم با صفحه مرگ سفید مواجه میشم

بنظرتون راه حلش چیه؟
فایل های بسته نصبیو بغیر از wp-config و wp-content جایگزین فایل های هاستم کنم درست میشه؟ 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر وردپرس شما با قالب 2015 پیشفرض خودش دارای مرگ سفید نشده این یعنی وردپرس سالمه و کافیه اول قالب نصب و فعال بشه بعد افزونه هاش فعال بشن در صورتی که مرگ سفید رخ داد باید افزونه ها رو غیر فعال کنید و یکی یکی تست کنید برای دمو قالب هم از روش درون ریز درون قالب استفاده کنید  بیشتر قالبهای حرفه ای درون ریز داخلی با پوشهای زیپ دارند ضمنا با قرار دادن نام قالب بیشتر می تونه بهتون کمک بشه

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما قالب رو در یک جای دیگه... (روی همون هاست درون پوشه ای خاص) نصب کن

مراحل رو تموم کن

بعدش افزونه ها و قالب ها رو منتقل کن به سایت اصلی...

از طریق ابزار ها / برون ریزی

یک خروجی از تمامی اطلاعات بگیر

بیا در سایت قدیمی ت از طریق ابزار ها / درون ریزی / وردپرس / ایمپورت کن

تا اینجا صفحات و همه چیزاومدن به سایت قدیمی ت

حالا ابزارک ها رو به وسیله افزونه widget importer & exporter برون ریزی (اکسپورت) میکنی و در سایت مقصد درون ریزی می کنی (با همین افزونه)

miladtaktaz

تازه وارد
@جاویدان

مرسی دوست عزیز 

@Mohammad

یه جاهایی رو متوجه نشدم محمد خان

من قالب رو با پکیجش( همراه با افزونه ها هست)  باید در یک پوشه خاص مثل ساب دامین روی وردپرس جدا با دیتابیس جدا نصب کنم. درسته؟

بعد از اون، از طریق ابزارها برون ریزی یا export کنم و بعدش بیام در سایت اصلیم فایل برون ریزی شده رو درون ریزی یا import کنم خوب؟

بعد افزونه هاش رو بیارم در سایت اصلیم درون پلاگینا بریزم و قالب رو درون پوشه themes

ابزارک ها رو هم با همون افزونه ای که گفتید export و import میشه

درواقع یعنی یه دمو از سایتم ایجاد کنم در یک پوشه جدا بعدش تنظیمات و افزونه ها و قالب ها رو در سایت اصلی import کنم 

جاویدان

کاربر عضو
سلام وقت بخیر

دقیقا منظورشون همین بود و این رو گفتن

افزونه widget importer & exporter رو میگیری در هر دو وردپرس نصب کن بعد خروجی بگیر  از افزونه ها و دوباره ایمپورت کن در هر دو از این افزونه کمک بگیر واقعا دست پنجول ادمین درد نکنه این بدرد خیلی ها می خوره منجمله خود بنده، این صفحه انجمن رو باید بوکمارک کرد.

موفق شدی خبر بده ااز نگرانی دربیایم :67:

miladtaktaz

تازه وارد
مممنون درصورت  موفقیت امیز بودن کمک بزرگی بهم میکنید. خبرشو مییدم  :63:

بالا