مشکل در نصب قالب سیبا وب/ sibaweb / برای وردپرس

saied-h

تازه وارد
سلام خدمت دوستان.خواستم قالب سیبا وب رو تست کنم ولی همش ارور میداد! نمیدونم چرا. دو تا اسکرین شات گرفتم فکر میکنم مشکل از فایلهای header.php و function.php قالبش باشه.ممنون میشم یه نگاه بندازین و راهنمایی کنید..........

متاسفانه این سایت هم مشکل پیدا کرده و نمیشه هیچ فایلی رو آپ کرد!

اگه بخوام خلاصه بگم توی ارور هایی که میده از همین دوتا فایلی که عرض کردم گفته:

1. header.php on line 108\/...../...../..........

2. function.php on line 260/...../..../............

به نظرتون مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
سلام

عزیز من اگه بگم یه فایل دارم که تو خط 200 ارور میده میتونی بدونی چیه ؟

باید فایل رو بزاری تا بشه راهنمائین کرد یا اینکه یه آدرسی از محلی که میشه دید خطاهارو

میتونی عکساتو اینجاها آپلود کنی :

saied-h

تازه وارد
سلامعزیز من اگه بگم یه فایل دارم که تو خط 200 ارور میده میتونی بدونی چیه ؟

باید فایل رو بزاری تا بشه راهنمائین کرد یا اینکه یه آدرسی از محلی که میشه دید خطاهارو

میتونی عکساتو اینجاها آپلود کنی :

دوست عزیز من هم همون وقت خواستم آپ کنم ولی نشد.خدمت شما:

البته خطای اصلی همون لینک اول هستش.خطای دوم اگه اشتباه نکنم واسه ی وقتی بود که روی لوکال میخواستم نصب کنم.توضیح دیگه اینکه وقتی از مدیریت وردپرسم(روی هاست) قالب رو نصب میکنم با خطای تصویر اول مواجه میشم و بعد از اون دیگه اجازه ی نصب هیچ قالبی رو بهم نمیده! باید برم قسمت پنل هاستم و قالب سیبا وب رو از پوشه theme پاک کنم تا اینکه اجازه ی نصب قالب دیگه رو بده!

ممنون از توجه شما..............

saied-h

تازه وارد
چی شد پس kasraa جان؟! متوجه شدین مشکل از کجاست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خطای نمایش تاریخ روز مربوط به غیر فعال بودن تاریخ جلالی در افزونه ها هست

خطای ادمین بار رو میتونید با حذف کردن کد همون خط رفع کنید!

saied-h

تازه وارد
خطای نمایش تاریخ روز مربوط به غیر فعال بودن تاریخ جلالی در افزونه ها هستخطای ادمین بار رو میتونید با حذف کردن کد همون خط رفع کنید!
ممنونم از شما آقا محمد گل.خط 17 تا 20 رو پاک کردم درست شد انگار.(میشه لطفا شما هم یه نگاه به فایل function.php بندازین چیزیو اضاف پاک نکرده باشم؟ یه سوال هم دارم اینکه این اراور چرا ایجاد شد اصلا؟ وظیفه دستور ادمین بار چی بود که نمیگذاشت قالب اجرا بشه؟

فقط دوتا مشکل کوچیک دیگه هست ممنون میشم بازم راهنماییم کنید.اگه به html این قالب توجه کنید وقتی موس رو روی سر برگ ها نگه میداریم خیلی قشنگ عکس های مربوطه میان بالا ولی توی وردپرس این قالب این زیبایی وجود نداره! و اینکه html این قالب قسمت پشتیبانی آنلاینش وجود داره ولی واسه ی وردپرسش نه.در عوضش یه لینک میاد بالا سرش! این دوتا مشکل از کجاست؟ ببخشید سوال هام یکم زیاد شد.اسکرین شاتهارو ملاحظه کنید لطفا.بازم ممنون.

ببخشید مجبور شدم واسه نشون دادن از یکیشون عکس بگیرم.یکم بی کیفیت شده.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای پشتیبانی آنلاین میتونی لایو زیلا رو نصب کنی و تصویر رو جایگزین کنی! دلیل بالا نیومدن در دسترس نبودن سیستم پشتیبانی سیبا وب هست

در مورد تصاویر بالای منو ها باید بگم که باید دستکاری کنی و خودت اضافه کنی. مورد خاصی وجود نداره!

saied-h

تازه وارد
برای پشتیبانی آنلاین میتونی لایو زیلا رو نصب کنی و تصویر رو جایگزین کنی! دلیل بالا نیومدن در دسترس نبودن سیستم پشتیبانی سیبا وب هستدر مورد تصاویر بالای منو ها باید بگم که باید دستکاری کنی و خودت اضافه کنی. مورد خاصی وجود نداره!
ممنون.ولی هر کاری کردم نشد! چرا اینقدر وردپرس این قالب با html قالب فرق داره؟!

saied-h

تازه وارد
آقا محمد من چه جوری میتونم اون عکس هارو به منوهاش اضافه کنم؟ از تگ خاصی باید استفاده کنم؟

یه سوال دیگه هم دارم.چرا هیچ کدوم از مطالب پیش فرض قالب توی قسمت مدیریت نشون داده نمیشه؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کد های جی کوئری هست. من با قالب کار نکردم! و فرصت کار کردن با اون رو ندارم. خودتون از سورس HTML بررسی کنید. تنها کپی کردن اطلاعات HTML کافی نیست. توجه که حتما باید کد های jquery و جاوا رو توی قالب فراخونی کنی

بالا