مشکل در نصب ووکامرس

mehrdad_hpm

تازه وارد
سلام

دوستان من افزونه رو وقتی آپلود میکنم این پیغام خطا رو نمایش میده

[h=2]در حال نصب افزونه از پرونده*ی فرستاده شده: woocommerce.2.1.1.zip[/h]گشودن بسته*ی فشرده شده…

در حال نصب افزونه…

نمی*توان پرونده را کپی کرد. /home/srstm/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/i18n/languages/woocommerce-ru_RU.mo

مشکل در نصب افزونه.

ممنون میشم راهنمائی کنید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
خب زبان روسی احتمالا منظورشه .

اون فایل زبان که به کار شما نمیاد . حذفش کن و دوباره تست کن .

ولی مستقیم از مخزن نصب کنی خاطر جمع تره

mehrdad_hpm

تازه وارد
اون فایل مربوط به زبان روسی رو حذف کردم

ولی موقع نصب اینبار این خطا رو داد

[h=2]در حال نصب افزونه از پرونده*ی فرستاده شده: woocommerce.2.1.1.zip[/h]گشودن بسته*ی فشرده شده…

در حال نصب افزونه…

این بسته نمی*تواند نصب شود. هیچ افزونه*ی معتبری یافت نشد.

مشکل در نصب افزونه.

hannanstd.ir

احتمالا شما یه مرحله زودتر یا دیر تر زیپ کردن .

تمام فایل ها باید داخل یک پوشه باشند و این پوشه نباید داخل پوشه دیگری باشد و سپس زیپ شود .

خب از داخل هاست نصب کنین . به پوشه wp-content بروید و داخل پوشه plugins آپلود کنین و سپس آن زیپ کنین و همانطور که گفتم باید فقط یه پوشه وجود داشته باشد و تمام فایلها و فولدرها داخل آن باشند

saied-jackson

تازه وارد
سلام من این مشکل رو دارم

پرونده فرستاده شده بزرگ*تر از upload_max_filesize در php.ini است.

alihesari

کاربر عضو
دوست عزیز بهتره برای مشکلتون تاپیک جدید بزنید. این مشکل رو هم جاهای زیادی توضیح داده شده

اگر به فایل php.ini در هاست دسترسی دارید مقدار اون متغییر رو افزایش بدین. معمولا در هاست های اشتراکی دسترسی داده نمیشه. میتونید به پشتیبانی هاست هم تیکت بزنید و کمک بگیرید شاید بتونن کاری کنن.

در غیر این صورت عبارت"افزایش حجم آپلود وردپرس " رو سرچ کنید به مطالب زیادی در این زمینه میرسین.

hannanstd.ir

دوست عزیر بهتره قوانین رو رعایت کنین و در تاپیک جدید سوالتون رو مطرح کنین .

فایل php.ini در پوشه wp-admin قرار داره . اگه نتونتستین بهش دست پیدا کنین از طریق httaccess افزایش حجم بدین . تو روت وردپرس دنبال فایل htaccess. باشین و کد زیر رو داخلش کپی کنین . 100 رو به مقدار دلخواه تغییر بدین (بر حسب مگابایت)

کد:
php_value upload_max_filesize 100M

php_value post_max_size 100M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

vahidete

تازه وارد
سلام و عرض ادببنده ووکامرس فارسی رو میخوام نصب کنم که با این ارور مواجه میشمParse error: syntax error, unexpected T_OBJECT_OPERATOR in /home/nikanhesab.com/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/class-gateways.php on line 54حالا در لاین 54 این دستور هستش$file = ( new ReflectionClass( $Gateway_Class ) )->getFileName();نمی دونم مشکل از چی هست لطفا راهنمایی بفرمائیدتشکر

daniyalk

تازه وارد
سلام و خسته نباشید
مشکل خطا 503 Service Unavailable503 Service Unavailable این چیست ممنون میشم جواب بدید

mehdiq6

تازه وارد
آموزش ویدئویی نصب و پیکربندی ووکامرس در آپارات :

omid_hy

تازه وارد
سلام دوستان
از زمپ استفاده میکنم
برای نصب ووکامرس به مشکل بر خوردم
از طریق وردپرس نصب میکنم این پیام میاد
فایل هم آپلود میکنم این پیام میاد
لطفا راهنمایی کنید...

پیوست‌ها

• 2020-08-31_14-04-11.jpg
    2020-08-31_14-04-11.jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 2020-08-31_13-57-13.jpg
    2020-08-31_13-57-13.jpg
    24 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این به دلیل کندی سرعت اینترنت شماست البته با بالابردن زمان دریافت در تنظیمات xampp امکان دریافت هست ولی بازهم ممکن است به همین مشکل بخورید
بهترین شیوه برای نصب این افزونه یا قالب چه بر روی xampp و حتی بر روی سرور ها اینست که از مخزن نسخه را دانلود کرده و یا از طریق افزودن در بخش افزونه ها یا انتقال به مسیر C:\xampp\apps\wordpress\htdocs\wp-content\plugins رایانه شخصی شما (محل قرار گیری روی درایو شما می تواند با C تغییر یابد که توصیه نمی شود) یا در محل پوشه پلاگین یا قالب سرور (مرتبط با انتقال به سرور به صورت zip نه هیچ مدل فشرده سازی دیگر است) قرار داده و پوشه را بازگشایی کنید. این شامل همه افزونه ها و قالب ها می شود . این شیوه مشکل فضا و محدودیت و زمان انتقال را ندارد.
سپس از داخل افزونه فقط فعال سازی کنید.
نکته مهم اینست که اگر تازه شروع کرده اید حتما آخرین نسخه xampp را نصب و وردپرس نسخه آخر را نیز نصب کنید و سپس اقدام به نصب نسخه آخر ووکامرس کنید.
موفق باشید

omid_hy

تازه وارد
دوست عزیز از مخزن خود وردپرس هم اضافه میکنم به همین مشکل میخورم حتی وقتی دانلود میکنم و میخوام از طریق مسیر آپلود کنم هم نمیشه

جاویدان

کاربر عضو
دوست عزیز از مخزن خود وردپرس هم اضافه میکنم به همین مشکل میخورم حتی وقتی دانلود میکنم و میخوام از طریق مسیر آپلود کنم هم نمیشه
با سلام دوست عزیز
بنده شیوه ساده و مطمئن و همگیری را به شما توصیه کردم که هم برای لوکال هم سرور انجام می شود ،ولی انگار شما اصلا ندیدی یا نخوندی
پوشه افزونه به مسیر پلاگین در این بخش ببرید
C:\xampp\apps\wordpress\htdocs\wp-content\plugins
سپس از درون بخش افزونه ها فعال کنید
موفق باشید

بالا