مشکل در نصب ووکامرس

• نویسنده موضوع ho.ma
  • تاریخ شروع

ho.ma

تازه وارد
سلام خدمت دوستان من فارسی سازووکامرس رو نصب کردم ولی ووکامرس رو که نصب میکنم این پیامو میده و نصب نمیشه. از مخزن وردپرس هم نصب میکنم. 

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\wp-includes\class-wp-http-curl.php on line 332

MahdiY

راهبر انجمن
همه افزونه هاتون را غیرفعال کنید

ابتدا ووکامرس و سپس فارسی ساز را نصب کنید و نتیجه را بگید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما روی زمپ با چه سرعت اینترتی می خوای نصب کنی ؟ بهتره خود ووکامرس رو دانلود کنی و تو پوشه افزونه قرار بدی و فعال کنی و اگر سرعتت بالای 1 مگابیت واقعی نیست اصلا طرف مخزن مستقیم نرو و خودت شخصا دانلود و در زمپ قرار بده

موفق باشید

ho.ma

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

شما روی زمپ با چه سرعت اینترتی می خوای نصب کنی ؟ بهتره خود ووکامرس رو دانلود کنی و تو پوشه افزونه قرار بدی و فعال کنی و اگر سرعتت بالای 1 مگابیت واقعی نیست اصلا طرف مخزن مستقیم نرو و خودت شخصا دانلود و در زمپ قرار بده

موفق باشید
سلام ممنون از جوابت ووکامرس رو دانلود کردم و تو پوشه پلاگین ها قرار دادم و نصب کردم ولی بازم همین پیامو میده. نمیدونم گیر کار از کجاست؟

همه افزونه هاتون را غیرفعال کنید

ابتدا ووکامرس و سپس فارسی ساز را نصب کنید و نتیجه را بگید
سلام ممنون از وقتی که گذاشتی همه رو غیر فعال کردم و فارسی سازو حذف کردم ولی بازم همین پیامو میده.

MahdiY

راهبر انجمن
از آخرین نسخه وردپرس استفاده می کنید؟

در هنگام تست اینترنت وصله یا نه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در لوکال خطای 30 ثانیه مربوط به زمان انتظار هست که نمیتونه در اون زمان ، فایل رو دانلود کنه. مستقیم دانلود کن.

بالا