مشکل در نصب و اجرای Meebo-Script

kiannml

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشی من اسکریپ میبو را نصب کرده ام ولی هر کاری می کنم نمی توانم لوگین بشم.

آدرس:

من تنها فایلهایی که در پوشه root بود را نصب کردم.

اگر این اسکریپ نیاز به وصل شدن به سرور ياهو,MSN,AIM دارد باید چه کار کرد.

ببخشید این سوال را می پرسم:اگر این اسکریپ کار نمی کند و نمی توان از آن استفاده کرد و لوگین شد چرا این اسکریپ را داخل سایت گذاشته اید و می گویید.

: : اولين سايت معرفي كننده اين اسكريپت پرشين اسكريپت هست : :

لطفا دیگر این نوع ادعا نکنید .ببخشید این صحبت ها را کردم.

Dark-Man

کاربر عضو
ده ها بار گفته شده که روی هاست رایگان تست نکنید!شما که تست نکردی چرا میای پست میدی کار نمیکنه؟

شما دیگر از این ادعاها نکنید که اسکریپت کار نمی کنه!

ببخشید که اینطوری حرف زدم!

موفق باشید

lotfizadeh

تازه وارد
سلام

امیدوارم حال همه ی شما عزیزان خوب باشه

mohammadn جان من خودم و معرفی نمی کنم البته نیازی هم نیست ولی بهتون این اطمینان و که من با تجربه ی کافی این حرف و می زنم

PersianScript یا هر سایت دیگه که تو زمینه ی اسکریپت و حتی مدیریت محتوا فعالیت می کنه یک سری وظایف داره که من چنداشو برای شما میگم

1. توضیح کافی در مورد برنامه مورد نظر

2.پشتیبانی تا زمان نصب

3.واگذاری لینک و فایل به ساده ترین شکل ممکن برای راحتی کاربران البته با حفظ امنیت

4.ایجاد یک پیش نمایش یا Demo حتی اگه عکس هم باشه

5.پاسخ گویی به سوالات تک تک کاربران

و....

در نهایت خواهید دید که PersianScript کوتاهی نکرده و شما این سرویس و به راحتی نصب کردید

اما این که نمی تونه با Server یاهو یا MSN ارتباط سالمی و برقرار کنه این مشکل بر می گرده به خود اسکریپت که اونم چند تا دلیل داره که اگه لازم دیدید واستون حتما می گم

ولی به هر حال چنین مشکلی و باید با سازنده ی اسکریپت در می یان بزارید چون PersianScript سازنده ی این اسکریپت نیست و هیچ گونه مسولیتی در این مورد نداره.

ببخشید اگه خیلی حرف زدم :(

موفق باشید :idea:

lotfizadeh

تازه وارد
ده ها بار گفته شده که روی هاست رایگان تست نکنید!شما که تست نکردی چرا میای پست میدی کار نمیکنه؟شما دیگر از این ادعاها نکنید که اسکریپت کار نمی کنه!

ببخشید که اینطوری حرف زدم!

موفق باشید
سلام

دوست عزیز محمد جان حق دارند

این اسکریپت در هیچ شرایطی کار نکرد من حتی روی Server شخصی خودم هم تست کردم

اما این نمی تونه یعنی نباید از ارزش این سایت کم کنه

شما هم موفق باشید :cry:

anjir

کاربر عضو
این اسکریپت بر روی سرور لینوکس کار نخواهد کرد ! چرا که به زبان JSP نوشته شده و دارای فایل Run و Exe هست که برای اجرای اون نیاز به سرور وی پی اس یا سرور ویندوز دارید ! اگر شما نمیتونید نصب کنید از ضعف شما یا هر شخص دیگه ای هست برخی اسکریپت ها برای نصب نیاز به علمی کافی داره ! این اسکریپت حتی در سایت سازنده نیز کار میکند !

این اسکریپت را میتوانید با کمی از علم شبکه به راحتی نصب کنید !

بالا