مشکل در نمایش برچسب ها

mehdiace

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز
وقت بخیر
به تازگی متوجه شدم که وقتی محوصلی دبل میکنم و ویرایش میکنم بعد از انتشار میبینم که برچسب های محصول قبلی نمایش میده! حتی محصول جدیدی ایجاد کردم و برچسب وارد کردم بعد از انتشار برچسب ها نبود!
ووکامرس و وردپرس هم به اخرین ورژن آپدیته ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بهتره مطمئن بشید که قالب شما و افزونه ها با نسخه های جدید هماهنگ است یا خیر!
ووکامرس - وضعیت
را برررسی کنید اگر خطا یا اخطار دیدید حتما نسبت به رفع یا بروزرسانی اقدام کنید.
ضمنا توصیه اینست که اگر محصولات شما کپی از هم نیستند از دوبل استفاده نکنید و مستقیم محصول جدید خلق کنید. این مورد به خاطر برخی خطاهای کش ها و تغییرات گسترده ووکامرس در چند ماه اخیر است.
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdiace

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بهتره مطمئن بشید که قالب شما و افزونه ها با نسخه های جدید هماهنگ است یا خیر!
ووکامرس - وضعیت
را برررسی کنید اگر خطا یا اخطار دیدید حتما نسبت به رفع یا بروزرسانی اقدام کنید.
ضمنا توصیه اینست که اگر محصولات شما کپی از هم نیستند از دوبل استفاده نکنید و مستقیم محصول جدید خلق کنید. این مورد به خاطر برخی خطاهای کش ها و تغییرات گسترده ووکامرس در چند ماه اخیر است.
موفق باشید
سلام وقت بخیر دوست عزیز
خسته نباشید ممنونم که پاسخ دادید
قالب و افزونه ها همه جدیدا اپدیت شدن البته فکر میکنم مشکل از قالب و افزونه نباشه چون خود ووکامرس انگار این کار میکنه حتی محصول جدید ساختم برچسب وارد میکنم بعد از انتشار کالا برچسب کلا میره انگار از اول چیزی نبوده

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
برای اینکه مطمئن بشوید با یک قالب دیگر مثلا 2020 یا استنفورنت تست بگیرید.
حتما نسخه php به 7.3 یا 7.4 ارتقا بدهید.
از شیوه های معمول برای تست با غیر فعال کردن افزونه استفاده کنید و تست بگیرید
اگر افزونه کش دارید که در مدیریت یا خروجی باید کش را کامل خالی کنید این مورد را فراموش نکنید. (همیشه کش خودکار عمل نمی کند).
در صورتی که مشکل رفع نشده آدرس سایت را درج کنید با ذکر نمونه و حتما شات اسکرین در پست قرار دهید
موفق باشید

• Like

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
برای اینکه مطمئن بشوید با یک قالب دیگر مثلا 2020 یا استنفورنت تست بگیرید.
حتما نسخه php به 7.3 یا 7.4 ارتقا بدهید.
از شیوه های معمول برای تست با غیر فعال کردن افزونه استفاده کنید و تست بگیرید
اگر افزونه کش دارید که در مدیریت یا خروجی باید کش را کامل خالی کنید این مورد را فراموش نکنید. (همیشه کش خودکار عمل نمی کند).
در صورتی که مشکل رفع نشده آدرس سایت را درج کنید با ذکر نمونه و حتما شات اسکرین در پست قرار دهید
موفق باشید
سلام وقت بخیر
خسته نباشید
من کارایی که گفتید کردم اما تاثیری نداشت و البته تو ظاهر سایت مشخص نمیشه که لینکی بدم
من ویدیو ضبط کردم لطفا ببنید ممنونم ازتون

پیوست‌ها

• Untitled Project.zip
    14 مگابایت · بازدیدها: 2

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
یک تست ساده اینه که شما در همه محصولات ویرایش سریع رو بزنید و ببینید آیا همه برچسب ها دیده می شود یا خیر و یک نمونه برچسب نیز اضافه کنید. اگر در این حالت مشکلی باشد یعنی به طور کلی محدودیت دارید .
باید بگردید و ببینید چه افزونه ای برای برچسب گذاری استفاده می کنید که باعث محدودیت می شود شاید خودخواسته شایدناخواسته.
ضمنا جهت نظر بیشتر آدرس همون محصولی رو که فکر می کنید برچسبش نیست رو در دسترس قرار بدهید.
موفق باشید

• Like

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
یک تست ساده اینه که شما در همه محصولات ویرایش سریع رو بزنید و ببینید آیا همه برچسب ها دیده می شود یا خیر و یک نمونه برچسب نیز اضافه کنید. اگر در این حالت مشکلی باشد یعنی به طور کلی محدودیت دارید .
باید بگردید و ببینید چه افزونه ای برای برچسب گذاری استفاده می کنید که باعث محدودیت می شود شاید خودخواسته شایدناخواسته.
ضمنا جهت نظر بیشتر آدرس همون محصولی رو که فکر می کنید برچسبش نیست رو در دسترس قرار بدهید.
موفق باشید
سلام وقت بخیر
خسته نباشید
خیلی ممنونم از شما
تو حالت ویرایش سریع هم این مشکل هستش و بعد ویرایش به حالت قبل بر میگرده
لینک یکی از محصولات که این مشکل داره

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به نظر می رسه شاید به محدودیت تعداد نویسه 10000 تایی وردپرس برخوردید. نمی دونم چقدر درست باشه بهتره در موردش کمی تحقیق کنید.
البته نکته دیگر اینست که برچسب های شما به صورت مخفی در صفحات وجود دارد ولی دیده نمی شود.
بهتره ببینید تداخلی وجود دارد یا خیر
از بخش خود برچسب ها نیز اقدام به تولید برچسب و سپس فراخوانی کنید مطمئن شوید مشکلی در ثبت جدید ندارد تعداد مجموع برچسب ها بگویید آیا بیش از 10 هزار شده است یا خیر
یادتان باشد برخی برچسب های تکراری در ظاهر قبول می شود ولی در هنگام ثبت یا تغییر می کند یا ثبت نمی شود.
موفق باشید

• Like

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
به نظر می رسه شاید به محدودیت تعداد نویسه 10000 تایی وردپرس برخوردید. نمی دونم چقدر درست باشه بهتره در موردش کمی تحقیق کنید.
البته نکته دیگر اینست که برچسب های شما به صورت مخفی در صفحات وجود دارد ولی دیده نمی شود.
بهتره ببینید تداخلی وجود دارد یا خیر
از بخش خود برچسب ها نیز اقدام به تولید برچسب و سپس فراخوانی کنید مطمئن شوید مشکلی در ثبت جدید ندارد تعداد مجموع برچسب ها بگویید آیا بیش از 10 هزار شده است یا خیر
یادتان باشد برخی برچسب های تکراری در ظاهر قبول می شود ولی در هنگام ثبت یا تغییر می کند یا ثبت نمی شود.
موفق باشید
سلام خدمت شما خسته نباشید.
ممنونم از راهنمایی های شما و ینکه وقت میزارید.
رفتم دیدم کلا 4000 تا برچسب بود و در مورد مخفی کردن هم برای زیبایی مخفی کردم و اتفاقا اول گفتم شاید سر همینه اما کد برداشتم همون بود.
تو قسمت برچسب ها هم خمون مشکل بود میزنم اضافه میشه و میره اما یچیز عجیبی دیدم
مثلا برای بازی باب اسفنجی من چندتا برچسب زدم همه اینا برداشته یک برچسب کرده و نمیدونم چرا! عکسش آپلود کردم
دیده بودم بعد از انتشار محصول همرو یکی میکنه فکر کردم برای اپدیت جدید ووکامرس هستش اما الان میبینم تو برچسب هم اینجوری ثبت شده

پیوست‌ها

• 022123.PNG
    022123.PNG
    90.5 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • 0222.PNG
    0222.PNG
    26.5 کیلوبایت · بازدیدها: 2

جاویدان

کاربر عضو
سلام خدمت شما خسته نباشید.
ممنونم از راهنمایی های شما و ینکه وقت میزارید.
رفتم دیدم کلا 4000 تا برچسب بود و در مورد مخفی کردن هم برای زیبایی مخفی کردم و اتفاقا اول گفتم شاید سر همینه اما کد برداشتم همون بود.
تو قسمت برچسب ها هم خمون مشکل بود میزنم اضافه میشه و میره اما یچیز عجیبی دیدم
مثلا برای بازی باب اسفنجی من چندتا برچسب زدم همه اینا برداشته یک برچسب کرده و نمیدونم چرا! عکسش آپلود کردم
دیده بودم بعد از انتشار محصول همرو یکی میکنه فکر کردم برای اپدیت جدید ووکامرس هستش اما الان میبینم تو برچسب هم اینجوری ثبت شده
با سلام دوست عزیز
والا ذهن بنده بیشتر یاری نمی کنه مشکل از کجاست
یک بررسی اینه برای چند دقیقه اگر کش دارید کامل خالی و غیر فعال کنید . سپس مطمئن شوید نسخه php 7.3 به بالا فعال باشد بجز افزونه ووکامرس باقی افزونه ها را غیر فعال کنید و تست بگیرید.
اگر افزونه سئو دارید مطمئن شوید این افزونه هم غیر فعال باشد.
چند چیزی که احساس می کنم شاید به شما کمک کند یک پست یا محصول را باز کنید ببینید آیا خود قالب شما تنظیمات مجزایی در صفحه محصولات برای سئو دارد یا خیر؟
یا اینکه تنظیمات مرتبط در قالب برای سئو یا برچسب دارید؟
یا اینکه افزونه سئو یا نقشه سایتی که تنظیمات برچسب داشته باشد.
گاهی ریست کردن یا ذخیره مجدد پس از بروزرسانی تنظیمات قالب افزونه ها می تواند مشکل را رفع کند.
بنده چون بیش از یکسال است که هیچ برچسبی برای سایت ایجاد نمی کنم نمی دانم مشکل فراگیر است یا خیر. در سایت ما قبلا چیزی حدود 8 هزار برچسب وجود داشت بدون مشکل ولی با تغییر قواعد گوگل و مشکلاتی که با برچسب داشتیم همه را حذف کردیم مشکلی هم فعلا نداریم البته این دلیل بر این نیست شما اینکار را انجام دهید.
منتظر باشید ببینید دوستان دیگر هم مشکل مشابه دارند یا خیر.
تداخل های اخیر را نباید فراموش کرد.
موفق باشید

• Like

جاویدان

کاربر عضو
گذاشتن برچسب در سایت مفید هست یا نه ؟
با سلام دوست عزیز
بر اساس تجربه اگر شما سئو درستی داشته باشید و کاربر مناسب و سرور و قالب مناسب شاید مناسب باشد ولی تاثیر آن قطعا مانند گذشته نیست چون سئو کثیف در این زمینه باعث می شد که رتبه های بالا در اختیار سایت های سیستم خودکار قرار گیرد و سایر سایتها محتوای اصلی پنالتی شوند.
به همین علت مدتی گوگل اصلا به برچسب توجه نمی کرد و کسانی که حذف کردن الان به حجم بالایی خطای نبود برچسب در وبمستر گوگل مواجه هستند. البته معلوم نیست این قوانین کی دوباره تغییر کند.
توصیه نهایی اینست که اگر می خواهید استفاده کنید تکراری نباشد تعداد کمی برای هر پست و مشابهت نداشته باشد
موفق باشید

• Like

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
والا ذهن بنده بیشتر یاری نمی کنه مشکل از کجاست
یک بررسی اینه برای چند دقیقه اگر کش دارید کامل خالی و غیر فعال کنید . سپس مطمئن شوید نسخه php 7.3 به بالا فعال باشد بجز افزونه ووکامرس باقی افزونه ها را غیر فعال کنید و تست بگیرید.
اگر افزونه سئو دارید مطمئن شوید این افزونه هم غیر فعال باشد.
چند چیزی که احساس می کنم شاید به شما کمک کند یک پست یا محصول را باز کنید ببینید آیا خود قالب شما تنظیمات مجزایی در صفحه محصولات برای سئو دارد یا خیر؟
یا اینکه تنظیمات مرتبط در قالب برای سئو یا برچسب دارید؟
یا اینکه افزونه سئو یا نقشه سایتی که تنظیمات برچسب داشته باشد.
گاهی ریست کردن یا ذخیره مجدد پس از بروزرسانی تنظیمات قالب افزونه ها می تواند مشکل را رفع کند.
بنده چون بیش از یکسال است که هیچ برچسبی برای سایت ایجاد نمی کنم نمی دانم مشکل فراگیر است یا خیر. در سایت ما قبلا چیزی حدود 8 هزار برچسب وجود داشت بدون مشکل ولی با تغییر قواعد گوگل و مشکلاتی که با برچسب داشتیم همه را حذف کردیم مشکلی هم فعلا نداریم البته این دلیل بر این نیست شما اینکار را انجام دهید.
منتظر باشید ببینید دوستان دیگر هم مشکل مشابه دارند یا خیر.
تداخل های اخیر را نباید فراموش کرد.
موفق باشید
سلام وقت بخیر ممنونم از راهنماییتون آخر متوجه شد از افزونه WP-Persian هستش غیر فعال کردم درست شد اما خب چه افزونه ای جایگزین کنم برای شمسی سازی؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام وقت بخیر ممنونم از راهنماییتون آخر متوجه شد از افزونه WP-Persian هستش غیر فعال کردم درست شد اما خب چه افزونه ای جایگزین کنم برای شمسی سازی؟
با سلام دوست عزیز
اخیرا ووکامرس فارسی اقدام به فعال سازی شمسی ساز در افزونه خودش نموده است کافیست در تنظیمات تیک آنرا فعال کنید به درستی هم کار می کند بخصوص نسخه آخری.
موفق باشید

• Like

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اخیرا ووکامرس فارسی اقدام به فعال سازی شمسی ساز در افزونه خودش نموده است کافیست در تنظیمات تیک آنرا فعال کنید به درستی هم کار می کند بخصوص نسخه آخری.
موفق باشید
سلام مجدد وقت بخیر خیلی خیلی ممنونم از شما خدا خیرتون بده
یک سوال برای پست های که مربوط به ووکامرس نیست هم شمسی میکنه؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این افزونه، کاربردی وردپرسی دارد پس احتمالا باقی رو هم تحت تاثیر قرار بدهد.باید تست کنید. فراموش نکنید این افزونه در صورت فعال بودن افزونه های شمسی ساز دیگر تداخل خواهد داشت.
اما اگر مشکلی دیدید یا تداخلی مشاهده کردید در انجمن یک پست برایش باز شده در آنجا یا در صفحه افزونه در وردپرس اطلاع دهید قطعا آنرا انجام می دهند.
موفق باشید

• Like

mehdiace

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این افزونه، کاربردی وردپرسی دارد پس احتمالا باقی رو هم تحت تاثیر قرار بدهد.باید تست کنید. فراموش نکنید این افزونه در صورت فعال بودن افزونه های شمسی ساز دیگر تداخل خواهد داشت.
اما اگر مشکلی دیدید یا تداخلی مشاهده کردید در انجمن یک پست برایش باز شده در آنجا یا در صفحه افزونه در وردپرس اطلاع دهید قطعا آنرا انجام می دهند.
موفق باشید
سلام وقت بخیر خسته نباشید
خیلی خیلی ممنونم از راهنمییتون شما همیشه لطف داشتید و کامل راهنمایی کردید واقعا ممنونم

jahannovin

تازه وارد
منم یک سایت در زمینه دارم که یک کلینیک هست. ولی برچب ها رو در صفحات نوشته ها نشون نمیده. افزونه خاصی باید نصب بشه؟؟

بالا