مشکل در نمایش سفارشات و ایمیل ووکامرس

moeinroid

تازه وارد
سلام دوستان

من از ووکامرس نسخه ۳.۰.۳ استفاده می‌کنم.

ولی بعد از آپدیت به این نسخه توی فروشگاه مشکلاتی به‌جود اومده.

مثلا دیگه توی ووکامرس > سفارشات ، دیگه محتویات سفارش مشتری‌ها نشون داده نمیشه.

یا وقتی کسی سفارش می‌ده توی فروشگاه دیگه ایمیل برای ادمین نمیاد.

ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

yaserrigi

تازه وارد
سلام دوستان

من از ووکامرس نسخه ۳.۰.۳ استفاده می‌کنم.

ولی بعد از آپدیت به این نسخه توی فروشگاه مشکلاتی به‌جود اومده.

مثلا دیگه توی ووکامرس > سفارشات ، دیگه محتویات سفارش مشتری‌ها نشون داده نمیشه.

ممنون می‌شم راهنمایی کنید.
منم دقیقا همین مشکل رو دارم و پوشه ووکامرس و ووکامرس فارسی دوباره اپلود کردم ولی مشکل حل نشد

آیا کسی میدونه پطور مشکل رو حل کنم؟

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sakhoshdel

تازه وارد
من هم مشکل نزدیک به این رو دارم. از وقتی به ووکامرس ۳ اومدم ووکامرس با فارسی مشکل پیدا کرده و با اینکه پلاگین ووکامرس فارسی جدید نصب هست ولی به جای کلملت فارسی علامت سوال میاره.

کسی می دونه مشل چیه؟ یه اسکرین شات هم میزنم

saraet

تازه وارد
دوستان منم بعد از آپدیت ووکامرس سفارشاتم نشون داده نمیشه. کسی برای این مشکل راه حلی پیدا کرده؟ گفته شده بود آخرین نسخه Visual Composer - 5.1.1 سازگار با ووکامرس 3.0  رو دانلود کنیم. منم اینو دانلود کردم و روی سرورم گذاشتم اما همچنان سفارشات دیده نمیشه. کشی میتونه راهنمایی کنه؟

ممنون

moeinroid

تازه وارد
دوستانی که می‌تونند راهنمایی کنند لطفا چون واقعا خیلی مشکل بدیه!

sinalotfi

تازه وارد
منم دقیقا همین مشکل رو دارم و پوشه ووکامرس و ووکامرس فارسی دوباره اپلود کردم ولی مشکل حل نشد

آیا کسی میدونه پطور مشکل رو حل کنم؟

سلام

از چه قالب های استفاده میکنید؟ به یکی از قالب های دیفالت وردپرس تغییر بدید و مجددا تست بکنید ببیند مشکلتون حل شده یا نه

توی سایتتون بجز افزونه ووکامرس همه افزونه های دیگرتون ور غیرفعال بکنید و مجددا یک سفارش ثبت بکنید و تستش بکنید ببینید مشکل حل شده یا نه

اگر حل شد بخاطر افزونه ناسازگار بوده، یکی یکی بصورت آزمون و خطا افزونه هاتون رو فعال بکنید و چک بکنید بعد فعال کردن کدوم افزونه مشکل شروع میشه

sinalotfi

تازه وارد
اول افزونه زیررو نصب بکنید و چک بکنید ببینید اصلا وردپرستون ایمیلی ارسال میکنه یا نه:

اگر ایمیلی ارسال نمیکرد به پشتیبان هاستتون بگید تا مشکل رو بررسی بکنه - ممکنه از هاستتون باشه (این در شرایطی هست که تنظیمات شما درست باشه و ادرس ایمیلتون رو درست وارد کرده باشید)

sinalotfi

تازه وارد
دوستان منم بعد از آپدیت ووکامرس سفارشاتم نشون داده نمیشه. کسی برای این مشکل راه حلی پیدا کرده؟ گفته شده بود آخرین نسخه Visual Composer - 5.1.1 سازگار با ووکامرس 3.0  رو دانلود کنیم. منم اینو دانلود کردم و روی سرورم گذاشتم اما همچنان سفارشات دیده نمیشه. کشی میتونه راهنمایی کنه؟

ممنون
این افزونه ارتباطی با ویژوال کامپوزر نداره

این مشکل بدلیل وجود افزونه ناسازگار با قالب یا با ووکامرس  هست
که با حذف کردن افزونه ناسازگار یا جایزین کردن آن با یک افزونه دیگر که کار مشابه را انجام میدهد مشکل رفع خواهد شد
برای اینکه بدونید کدام افزونه ناسازگاری دارد، یکباره همه افزونه های سایتتون رو غیرفعال بکنید/ سپس بصورت آزمون و خطا یکی یکی افزونه های سایتتون رو فعال بکنید و بعد از فعال کردن هر کدام از افزونه ها سایتتون رو چک بکنید که آیا مشکل  شروع شده یا خیر.
بعد از فعال کردن هر افزونه ای دوباره سایتتون دچار مشکل بشه اون افزونه ای که تازه فعالش کردید ناسازگار هست  و با حذف یا جایگزین کردنش مشکلتون رفع خواهد شد

darvishi

تازه وارد
سلام دوستان برای منم همین مشکل پیش اومد  بعد از آپدیت ووکامرس سفارشاتم نشون داده نمیشد

این کار رو کردم درست شد

در این مسیر  این فایل رو باز کنید 

woocommerce/assets/css/admin-rtl.css

و بعد این قسمت رو پیدا کنید

.post-type-shop_order .wp-list-table td, .post-type-shop_order .wp-list-table th {

width: 12ch;
vertical-align: middle;
}

سپس این  بهش display: table-cell رو اضافه کنید

.post-type-shop_order .wp-list-table td, .post-type-shop_order .wp-list-table th {
display: table-cell;
}

بعد فایل رو ذخیره کنید 

نکته بعد از ذخیره برای مشاهده تغییرات ctrl+F5 رو بزنید تا کش مرورگر خالی بشه تا تغییرات رو ببنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mayer1

تازه وارد
سلام خدمت دوستان

ما فروشگاهی خریداری کردیم بصورت آماده از قالب kutetheme فارسی استفاده شده و ووکامرس نسخه 2.6

همه چی قشنگ کار میکرد ، تا اینکه به جدیدترین نسخه ووکامرس و فارسی ساز اون از مخزن وردپرس اپدیت کردیم.

بعد از اون کلا تو پنل مدیریت ، قسمت فاکتور ها نمایش داده نمیشه و همچنین تو قسمت پرداخت و سبدکالا هیچ قسمتی برای پرداخت و و نحوه ارسال نیست.

در ضمن کل افزونه ها رو غیرفعال کردیم و فقط ووکامرس و فارسی سازش و افزونه قالب فعال بود که تست کردیم و بازم همونجوری بود.

الان هم بالای 2000 محصول تو سایت هست ،

لطفا راهنمایی بفرمائید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ووکامرس سری 2.6 مربوط به خیلی سال پیش هست. درستش این بود شما مرحله به مرحله (یعنی از 2.6 به 3 ، 3 به 3.1 ، 3.1 به 3.2 ، 3.2 به 3.3 و 3.3 به 3.4) کوچ می کردی.

نسخه پشتیبان دارید برگردونی؟

free4myself

تازه وارد
سلام دوستان برای منم همین مشکل پیش اومد  بعد از آپدیت ووکامرس سفارشاتم نشون داده نمیشد

این کار رو کردم درست شد

در این مسیر  این فایل رو باز کنید 

woocommerce/assets/css/admin-rtl.css

و بعد این قسمت رو پیدا کنید

}

سپس این  بهش display: table-cell رو اضافه کنید

display: table-cell;
}

بعد فایل رو ذخیره کنید 

نکته بعد از ذخیره برای مشاهده تغییرات ctrl+F5 رو بزنید تا کش مرورگر خالی بشه تا تغییرات رو ببنید
خیلی ممنون از راهنمایی ی خوب شما

satinbest

تازه وارد
سلام خسته نباشید

ببخشید مشکی برای سایت من پیش اومده که به این صورته که وقتی به سبد خرید محصول رو اضافه میکنید و مشتری میخواد سفارشش رو تایید کنه که بره برای پرداخت اون دکمه تایید سفارش کار نمیکنه ولی وقتی با موبایل وارد سایت میشم اون دکمه راحت کار میکنه ممکنه کسی ی راهنمایی بده خودش یهویی اینطوری شده

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام خسته نباشید

ببخشید مشکی برای سایت من پیش اومده که به این صورته که وقتی به سبد خرید محصول رو اضافه میکنید و مشتری میخواد سفارشش رو تایید کنه که بره برای پرداخت اون دکمه تایید سفارش کار نمیکنه ولی وقتی با موبایل وارد سایت میشم اون دکمه راحت کار میکنه ممکنه کسی ی راهنمایی بده خودش یهویی اینطوری شده
سوال خود را در تاپیک جداگانه ارسال بفرمایید.
و در تاپیک جدید ادرس سایت خود را برای بررسی قرار دهید.باتشکر

بالا