مشکل در نمایش محصولات در ادمین ووکامرس

arefarjomandpanah33@gmail

تازه وارد
سلام دوستان متاسفانه اصلا سفارشات مشتری هایم در پنل مدیریت نشان داده نمیشوند.
ووکامرس و همه چی از خود کتابخانه اصلی وردپرس دریافت شده
قالب من نگارشاپه
تمام افزونه ها را هم غیر فعال کردم اما مشکل حل نشد
همچنین قالب را هم گذاشتم روی 2020 باز هم حل نشد
خواهشا کمک کنید
باتشکر
ادرس سایت هم

پیوست‌ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    44.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5

loknat.o

کاربر عضو
سلام دوستان متاسفانه اصلا سفارشات مشتری هایم در پنل مدیریت نشان داده نمیشوند.
ووکامرس و همه چی از خود کتابخانه اصلی وردپرس دریافت شده
قالب من نگارشاپه
تمام افزونه ها را هم غیر فعال کردم اما مشکل حل نشد
همچنین قالب را هم گذاشتم روی 2020 باز هم حل نشد
خواهشا کمک کنید
باتشکر
ادرس سایت هم
خب شما دوتا سفارش داشتی زدی قسمت تکمیل شده .
الان دقت کنید زده تکمیل شده (2)
روی اون بزنید سفارش ها هست.
اما اگر سفارش جدیدی دریافت کنید تو ه مین صفحه ک هستید میتونید ببینید .

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
عکس شما دو مورد خالی را نشان می دهد آیا شما خودتان این موارد را حذف کردید یا در صفحه مربوطه مشکل همین است ؟
بطور مشخص قالب شما ایرادات جدی دارد. بخش نظرات و بسیاری از نقاط که بهتره با طراح در میان بگذارید.
بطور واضح قالب شما اعلام کرده از نسخه 4.8 ووکامرس پشتیبانی می کند در حالیکه نسخه 4.9 که جدیدترین بروزرسانی است کلی تغییرات و بهینه سازی داشته و هنوز بسیاری از قالب ها بروزرسانی در این زمینه ارائه نکرده اند بهتر است با پشتیبانی قالب در این زمینه صحبت کنید.
برای تست بهترین قالب استانفورد ووکامرس است که نشان می دهد مشکلی هست یا خیر.
در تست وقتی می گویید همه افزونه ها را غیر فعال کردم این یعنی شما باید فقط یک افزونه ووکامرس فعال داشته باشید بدون هیچ افزونه ای آیا شما همینکار را کرده اید؟
چیزی که واضح است قالب شما احتمالا تاثیر تغیراتی در وردپرس اعمال می کند بهتر است برای امتحان و چون در شروع هستید یک وردپرس خام نصب کنید و با قالب استانفورد تست بگیرید سپس قالب نگارشاپ را بارگذاری کنید و تست بگیرید و سپس دوباره با غیر فعال کردن قالب نگارشاپ با استانفورد تست بگیرید و ببینید آیا مشکل ایجاد می شود یا خیر. در صورتی که دسترسی این بخش غیر فعال شد بدانید قالب شما اعمال تغییرات می کند و باید به طراح گزارش داده و درخواست پشتیبانی کنید.
موفق باشید

arefarjomandpanah33@gmail

تازه وارد
سلام خیر این سفارشات جدید هست
با سلام دوست عزیز
عکس شما دو مورد خالی را نشان می دهد آیا شما خودتان این موارد را حذف کردید یا در صفحه مربوطه مشکل همین است ؟
بطور مشخص قالب شما ایرادات جدی دارد. بخش نظرات و بسیاری از نقاط که بهتره با طراح در میان بگذارید.
بطور واضح قالب شما اعلام کرده از نسخه 4.8 ووکامرس پشتیبانی می کند در حالیکه نسخه 4.9 که جدیدترین بروزرسانی است کلی تغییرات و بهینه سازی داشته و هنوز بسیاری از قالب ها بروزرسانی در این زمینه ارائه نکرده اند بهتر است با پشتیبانی قالب در این زمینه صحبت کنید.
برای تست بهترین قالب استانفورد ووکامرس است که نشان می دهد مشکلی هست یا خیر.
در تست وقتی می گویید همه افزونه ها را غیر فعال کردم این یعنی شما باید فقط یک افزونه ووکامرس فعال داشته باشید بدون هیچ افزونه ای آیا شما همینکار را کرده اید؟
چیزی که واضح است قالب شما احتمالا تاثیر تغیراتی در وردپرس اعمال می کند بهتر است برای امتحان و چون در شروع هستید یک وردپرس خام نصب کنید و با قالب استانفورد تست بگیرید سپس قالب نگارشاپ را بارگذاری کنید و تست بگیرید و سپس دوباره با غیر فعال کردن قالب نگارشاپ با استانفورد تست بگیرید و ببینید آیا مشکل ایجاد می شود یا خیر. در صورتی که دسترسی این بخش غیر فعال شد بدانید قالب شما اعمال تغییرات می کند و باید به طراح گزارش داده و درخواست پشتیبانی کنید.
موفق باشید
سلام دوست عزیزتر؛
خیر این سفارشات جدید هست
من قبل از اینکه ووکامرس را هم ارتقا بدم به نسخه بعدی این مشکل بود که گفتم با ارتقا درست میشود و متاسفانه درست نشد.
بله همینطور بود فقط ووکامرس عادی و بعد ووکامرس فارسی را فعال کردم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
لیست افزونه های فعال خودتون رو درج کنید
وضعیت را در ووکامرس بررسی کنید.
تست افزونه بگیرید یعنی همه افزونه ها بجز ووکامرس غیر فعال و در این حالت قالب استانفورد را از مخزن دانلود کرده و فعال کرده و تست بگیرید. نترسید تنظیمات قالب فعلی مشکلی نخواهد داشت و با فعال سازی مجدد همه چیز به جای خود باز می گردد.
نسخه php 7.3.25 بود که نسخه خوبیه اگر نسخه 7.4 دارید به اون نسخه ارتقا دهید .
نسخه ووکامرس شما 4.9 و وردپرس معلوم نیست احتمالا با این فرمون شما اونم باید 5.6 باشه.
توصیه اول تا مطمئن نشدید که افزونه ها و قالب ها شما با نسخه های جدید بروز هستند بروزرسانی نکنید. این موارد در پشتیبانی موارد مذکور قابل پیگیری است.
توصیه دوم تنظیمات ووکامرس را یکبار مرور کنید . اگر احتمالا افزونه جت پک را فعال کردید حتما غیر فعال کنید. حتما در پیکربندی ووکامرس - پیشرفته - ووکامرس . کام تیک های این بخش را که دو تا هست را بردارید و ذخیره کنید.
توصیه سوم بخش وضعیت را بررسی کنید. لاگ ارور را ببینید . در وضعیت - ابراز - بروزرسانی پایگاه داده ها را انجام دهید.
موفق باشید

بالا