مشکل در نوشتن فایل js با php

sorena22

تازه وارد
سلام دوستان بعد از هزار بدبختی اینو تونستم درست کنم!

یه اسکریپت کوچولو نوشتم که از یک textarea فایل رو میگیره و توی یه فایلی با نام رندوم (فرمت .js)مینویسه اطلاعات وارد شده رو.... اسن درست کار میکنه اما کد جاوا اسکریپت رو اینطور نشون میده.

کد:
[FONT=Tahoma][COLOR=#333333]document.write(\'<s\'+\'cript type=\"text/javascript\" src=\"show.php?z=1&pl=3217&incl=1&j=1&code=\'+new Date().getTime()+\'\"></s\'+\'cript>\');[/COLOR][/FONT]
در صورتی که کد وارد کردم اینطوری بوده !!!

کد:
[FONT=Tahoma][COLOR=#333333]ocument.write('<s'+'cript type="text/javascript" src="show.php?z=1&pl=3217&incl=1&j=1&code='+new Date().getTime()+'"></s'+'cript>');[/COLOR][/FONT]

کسی میدونه مشکلش چیه؟

homayon574

کاربر عضو
خو کد پی اچ پیو میزاشتی بفهمن بقیه چرا اینطوره

از توابع ضد اینجکشن مثل addslashes استفاده نکردی؟

به این صفحه نیز مراجعه بنما برای حذف اسلش

sorena22

تازه وارد
من که نتوستم حل کنمش :( ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

کد:
<?php	include "config.php";	$myFile = (mt_rand(01,9999));	$fh = fopen("$myFile.js", 'w') or die("can't open file");	$stringData = $_POST["codejava"];	fwrite($fh, $stringData);	fclose($fh);	$filename = "$myFile.js";	$show = '<script type="text/javascript" src="$filename"></script>';	?><!DOCTYPE html><html lang="fa"><head>	<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html" charset="utf-8" />	 <link rel="stylesheet" type="text/css" href="style2.css" media="screen" />	</head>	<form>		<textarea type="text" name="contact-us-massege" rows="10" cols="120" >			<script type="text/javascript" src="<?php echo $adresswebsite;?>/<?php echo $filename;?>"></script>				</textarea></form>		<a href="<?php echo $adresswebsite;?>" class="back"> بازگشت به صفحه قبل</div>

zegersot

کاربر عضو
ببین اینو دل کن

یه تست هم برن

فایل send.php باز کن، ک اطلاعات ارسال کنه به فایل js.php بعد ی فایل میسازه !

بدون هیچ مشکل حتی ی فایل هم واسه نمونه گذاشتم ک ببینی !

موفق باشی

sorena22

تازه وارد
ممنون که وقت گذاشتی اما درست نشد ! نمیدونم چشه رو هسات آپ میکنم باز مثه اول میشه!

zegersot

کاربر عضو
من ک تست کردم درست بود !

دیگه نمیدونم جریانش چیه !

دقیقا همین چیزایی ک دادم تست کردی یا ریختی تو فایل دیگه؟

بالا