مشکل در هاست دانلود و پوشه edd

milad3500

کاربر عضو
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان

یک فروشگاه فایل طراحی شده با وردپرس دارم که برای فروش فایل از پلاگین EDD یا Easy digital download استفاده می کند. فروشگاه دارای یک هاست اصلی و یک هاست دانلودی می باشد که با پلاگین hacklog remote attachment به هاست دانلودی متصل شده و تمام فایل هایی که در سایت آپلود می شود به هاست دانلودی  و در پوشه public_html/upload انتقال می دهد. اما وقتی فایل های فروشی خود را در EDD آپلود می کنیم در همان هاست دانلود در روت هاست یک پوشه جدید به نام  upload ساخته و در آن قرار می دهد قرار می دهد. در صورتیکه قسمت رسانه وردپرس آدرس فایل 

به این صورت می باشد

[SIZE=16.8px]ولی هاست دانلودم پوشه edd رو نمیسازه[/SIZE]

[SIZE=16.8px]دستی ساختم ولی وقتی میخواستم فایل رو دانلود کنم خطای not found  میده[/SIZE]

[SIZE=16.8px]ممنون میشم راهنمایی کنید[/SIZE]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بنده متاسفانه در این زمینه تخصصی ندارم (منظور استفاده از افزونه های اتصال به هاست دانلود هست) منتظر نظرات دوستان باشید

milad3500

کاربر عضو
ممنون از اینکه وقت گذاشتید

کاش زودتر دوستان نظراتشون رو میدادن  :((

alaki1

تازه وارد
سلام اگه من اشتباه نکرده باشم شما از افزونه ای استفاده میکنی که 4 ساله آپدیت نشده .. نمیگم حتما ولی ممکنه که مشکل داشته باشه .. در ضمن مشخصه که با edd سازگار نیست ... 

این افزونه رو یه چک بکن فایل ها رو ظاهر در Dropbox نگه میداره شاید به دردت خورد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amelody

milad3500

کاربر عضو
آره آپدیت نشده ولی بهترین افزونه ای بود که پیدا کردم

من نمیخوام فایل هام رو تو دراپ باکس نگه دارم

milad3500

کاربر عضو
سلام دوستان

یعنی واقعا هیچ کس فروشگاه دانلودی نداره؟ که از هاست دانلود استفاده کرده باشه؟ 

هیچ کس نمیتونه به من کمک کنه؟؟؟  :((

rocki3oy

کاربر عضو
سلام دوستان

یعنی واقعا هیچ کس فروشگاه دانلودی نداره؟ که از هاست دانلود استفاده کرده باشه؟ 

هیچ کس نمیتونه به من کمک کنه؟؟؟  :((
با سلام و احترام.

دوست عزیز بزارید خیالتونو راحت کنم من در گذشته قصد استفاده از این پلاگین های انتقال فایل به هاست دانلود را داشتم اما متاسفانه این افزونه های همانند hacklog remote attachment  با افزونه edd سازگار نیست و همین طور افزونه ی مشابه این مورد هم با افزونه Edd سازگار نیست.

شما برای تست این مورد می تونید از قسمت نوشته ها و افزودن نوشته بخش بارگزاری فایل یک فایل بارگزاری کنید می بینید به راحتی به هاست دانلود انتقال پیدا می کنه.

من یادمه یک ایرانی چنین افزونه ای را مخصوص edd نوشته و برای فروش قرار داده که این افزونه را با لایسنس برای یک دامنه فکر کنم با قیمت 500000 تومان برای فروش قرار داده می تونید در گوگل جستجو کنید پیدا کنید.

نام افزونه edd remote هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

milad3500

کاربر عضو
با سلام

بله شما درست میفرمایید  که از طریق نوشته میتونم فایل اضافه کنم و همه چیز درسته ولی من سایتم با edd طراحی شده و تکمیل هست فقط تنها مشکلی که دارم همینه

بله افزونه ای که می گید رو دیدم ولی متاسفانه قیمتش خیلییییییییی بالاست و من توان تهیه این افزونه رو ندارم

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام

بله شما درست میفرمایید  که از طریق نوشته میتونم فایل اضافه کنم و همه چیز درسته ولی من سایتم با edd طراحی شده و تکمیل هست فقط تنها مشکلی که دارم همینه

بله افزونه ای که می گید رو دیدم ولی متاسفانه قیمتش خیلییییییییی بالاست و من توان تهیه این افزونه رو ندارم
می تونید به فردی که در این زمینه تخصص دارند در همین انجمن درخواست افزونه اختصاصی بدید که با هزینه ی پایینتر برای شما کدنویسی کنند.

بالا