مشکل در وردپرس

mh2002ir

تازه وارد
سلام دوستان و اساتید محترم

من یک مشکلی در وردپرس دارم

هر گاه تعداد اخبار سایت بیشتر از 2100 - 2200 می شود ، بخش هایی از سایت غیر فعال می شود مثل : لایو تب ، اسلایدر ، اسلایدشو ، خبر اسکرول و .... و هرگاه تعداد زیادی از مطالب را پاک می کنم ، درست می شود.

احتمال زیاد مشکل از هاست است ولی سوال اینجاست که واقعا مشکل از کجاست و برای رفع آن چه باید کرد ؟

mahdiali35

کاربر عضو
سلام دوستان و اساتید محترممن یک مشکلی در وردپرس دارم

هر گاه تعداد اخبار سایت بیشتر از 2100 - 2200 می شود ، بخش هایی از سایت غیر فعال می شود مثل : لایو تب ، اسلایدر ، اسلایدشو ، خبر اسکرول و .... و هرگاه تعداد زیادی از مطالب را پاک می کنم ، درست می شود.

احتمال زیاد مشکل از هاست است ولی سوال اینجاست که واقعا مشکل از کجاست و برای رفع آن چه باید کرد ؟

هاست شما محدوده و توانایی این همه پردازش رو سایت شما رو نداره پس باید از یه سری چیزا بزنه تا به مشکل برنخوره اگه همین جور هم ادامه پیدا کنه سایت کلا بالا نمیاد.....اون قسمتهایی که گفتین هم عموما از فایلهای جاوا اسکریپت استفاده میکنند مثل اسلایدر و اسلایدشو و طبعا وقتی درخواستها بالاتر باشه این اتفاق میفته...

شما میتونی یه vps ارزون و با امکانات کم بگیری تا مشکلت به کلی حل بشه و نیاز به حذف مطالب بعد از مدتی نداشته باشی....!!!

پیروز و شاد باشی...

mh2002ir

تازه وارد
سلام

این ارور در زیر فوتر سایت وردپرسی من ظاهر شده است

مشکل چیست ؟

Fatal error: Allowed memory size of 100663296 bytes exhausted (tried to allocate 82 bytes) in /home/tafreshn/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1449

kasraa

کاربر عضو
سلام

میگه ظرفیت حافظه شما کمه

برای حل این مشکل باید با مدیر هاستینگتون تماس بگیرین

mh2002ir

تازه وارد
با تشکر از اساتید محترم

اگر به توصیه دوست عزیز mahdiali35 عمل کنم و سرویس vps بگیرم ، برای جوابگویی حداقل پلن مناسب برای سایت من چیست ؟

mahdiali35

کاربر عضو
با تشکر از اساتید محترماگر به توصیه دوست عزیز mahdiali35 عمل کنم و سرویس vps بگیرم ، برای جوابگویی حداقل پلن مناسب برای سایت من چیست ؟
برای سایت شما حداقل سرویس ها هم مناسبه....رم 128 یا حتی رم 64 میتونه کار شما رو راه بندازه....بستگی داره چقدر بخاید خرج کنید...

برای اطلاع از سرویس های vps و این جور چیزا میتونی سر بزنی به: وب هاستینگ تالک دات آی آر

kasraa

کاربر عضو
راستش نمیدونم چرا مهدی گفت حتی رم 64 یا 128 !!!

چون اگر بخواین یه کنترل پنل دایرکت ادمین حتی داشته باشین خودِ همین نزدیک 100 مگ رم رو اشال میکنه !

تعداد مطالب شما مهم نیست چه 2000 تا مطلب یا 2000000000 تا مطلب زیاد مهم نیست

مهم اینه شما چقدر بازدید کننده دارین ، چقد ارسال درخواست به سرور دارین و چقد بازدید همزمان دارین و ......

شما اول اینارو برآورد کنید و بعدش بگین چقد هست تا راهنمایی کنیم

mahdiali35

کاربر عضو
راستش نمیدونم چرا مهدی گفت حتی رم 64 یا 128 !!!چون اگر بخواین یه کنترل پنل دایرکت ادمین حتی داشته باشین خودِ همین نزدیک 100 مگ رم رو اشال میکنه !

تعداد مطالب شما مهم نیست چه 2000 تا مطلب یا 2000000000 تا مطلب زیاد مهم نیست

مهم اینه شما چقدر بازدید کننده دارین ، چقد ارسال درخواست به سرور دارین و چقد بازدید همزمان دارین و ......

شما اول اینارو برآورد کنید و بعدش بگین چقد هست تا راهنمایی کنیم
Koloxo.... :p ....من اون پنل رو حساب نکرده بودم...!!!! :D

kasraa

کاربر عضو
مهدی جون کلوکسو هم خودش رم میخوره فک کنم یه 50 یا 60 مگی تو حالت عادی میخوره

میخواستی بهتر راهنمایی کنی میگفتی بره یه vps با رم 128 بگیره بعد cpanel نصب کنه اونوقت دیگه هیچ مشکلی به وجود نیاد !

چون اصن سایت بالا نمیاد که بخواد هنگ کنه :D

mahdiali35

کاربر عضو
مهدی جون کلوکسو هم خودش رم میخوره فک کنم یه 50 یا 60 مگی تو حالت عادی میخورهمیخواستی بهتر راهنمایی کنی میگفتی بره یه vps با رم 128 بگیره بعد cpanel نصب کنه اونوقت دیگه هیچ مشکلی به وجود نیاد !

چون اصن سایت بالا نمیاد که بخواد هنگ کنه :D
60 mb برای کلکسو...4 مگ هم وردپرس دیگه.... کافی نیست؟ :D

cpanel رم نمیخورد آیا؟......

اینا رو بخیال بهترین گزینه پلسک....رم 512 هم کم میاره...!!!! :78:

mh2002ir

تازه وارد
سلام

تشکر از پاسخ و راهنمایی شما اساتید محترم

با هاست صحبت کردم ضمن اینکه افزونه memory bump ( اگه اشتباه ننوشته باشم ) را نیز نصب کردم ، حالا یا سرور یا افزونه مشکل پیغام خطا ی Allowed memory size را حل کرده است ولی همچنان مشکل اسلایدر و .... باقی است .

این احتمال وجود دارد که خود قالب و ... دارای مشکل باشد ؟

هزینه های vps به دلیل خرید ماهانه لایسنس سی پنل خیلی زیاد است و در حال حاضر اصلا برایم به صرفه نیست

راهنمایی اساتید محترم چیست ؟

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز اگر اونطور که گفتین باشه ، پس مشکل همون هاستتون هستش

حالا در مورد vps هم بگم که شما حتما نباید cpanel بگیرین که !

میتونید دایرکت ادمین بگیرید یا کنترل پنل های رایگان مثل کلوکسو نصب کنن

مهدی آره راس میگی اونم خوبه :D

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا