مشکل در ووکامرس فارسی نسخه 4.0.0

• شروع کننده موضوع Ali-23
  • تاریخ شروع

Ali-23

تازه وارد
8/6/11
3
2
3
با عرض سلام و خسته نباشید

بعد از ارائه نسخه جدید ووکامرس فارسی

1. امکان پردازش سفارش ها به مشکل برخورده است ، تاریخ ها Nan شده اند .
2. در هنگام ویرایش و بروز رسانی محصولات ، کلید بروز رسانی عمل کرد خود را از دست داده است .

به محض غیر فعال کردن ووکامرس فارسی مشکلات بر طرف می شود

- افزونه جدید نصب نکرده ایم .
- فارسی ساز یا شمسی ساز دیگری نداریم

پیوست ها

• 32.6 کیلوبایت بازدیدها: 13
  • 10 کیلوبایت بازدیدها: 12
  • Like
Reactions: جاویدان

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,314
413
83
32
PersianScript
سلام
دوستان یک نفرتون در تلگرام پیام بده و مشکل رو برامون بفرسته ، ایدی بنده در تلگرام @mammadir (نیاز به یوزر و پسورد هاست + ادمین وردپرس شما داریم جهت بررسی)

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,314
413
83
32
PersianScript
دوستان ، در صورتی که از شمسی سازهای دیگر مثل jalali یا parsidate استفاده می کنید . لطفا فعلا ابزار شمسی ساز رو فعال نکنید.

یکی دو دوست که این مشکلات رو داشتند. همزمان داشتند چند شمسی ساز استفاده می کردند.

• Like

Ali-23

تازه وارد
8/6/11
3
2
3
دوستان ، در صورتی که از شمسی سازهای دیگر مثل jalali یا parsidate استفاده می کنید . لطفا فعلا ابزار شمسی ساز رو فعال نکنید.

یکی دو دوست که این مشکلات رو داشتند. همزمان داشتند چند شمسی ساز استفاده می کردند.
عرض ادب از هیچ شمسی ساز دیگری استفاده نمی شود.

آخرین ویرایش:
  • Like

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,257
526
113
39
استان تهران
با سلام دوستان عزیز
بنده هم این بروزرسانی را انجام دادم
گفتم یک مشکل رو گزارش بدم اینکه در امروز 7-9-2020 که مصادف است با 17 شهریور هستیم می نویسه آذر ماه که باید ماه ها رو اصلاح بفرمایید چون صرفا فارسی سازی تغییر نام است نه کل هویت تاریخ سیستم یعنی همون 2020 با روز میلادی است و صرفا یک نام تغییر کرده است.
مشکل دیگری فعلا دیده نمی شود.
موفق باشید

komsboy_more

تازه وارد
6/9/20
4
2
3

یه مشکل جدید خوردیم و اون هم فعال کردن خودکار رمان بندی فروش برای محصولات هست.
برای شما تلگرام جزئیات رو ارسال کردم.
به 4.0.2 هم اپدیت کردم و مشکل هست. افزونه غیر فعال میشه حل میشه

• Like

ramezani.eos@gmail.com

تازه وارد
24/2/16
7
2
3
یه مشکل جدید خوردیم و اون هم فعال کردن خودکار رمان بندی فروش برای محصولات هست.
برای شما تلگرام جزئیات رو ارسال کردم.
به 4.0.2 هم اپدیت کردم و مشکل هست. افزونه غیر فعال میشه حل میشه
سلام
من هم همین مشکل رو دارم با فعال کردن گزینه تاریخ شمسی در ووکامرس فارسی برای محصولات جدید یا ویرایش شده زمان بندی فروش به همون تاریخ درج میشه

• Like

komsboy_more

تازه وارد
6/9/20
4
2
3
مشکل زمان بندی طی امروز یک بروزرسانی عرضه و رفع می شود.
سلام
وقتشما به خیر
ممنون از به روزرسانی انجام شد، ولی همچنان یه مشکلاتی هست.
مثلا در ویرایش محصول بازه فروش ویژه امروز 22 شهریور تا 31 شهریور 99 انتخاب می شود، بعد از ذخیر سازی انتهای بازه حذف شده است.

komsboy_more

تازه وارد
6/9/20
4
2
3
سلام
وقتشما به خیر
ممنون از به روزرسانی انجام شد، ولی همچنان یه مشکلاتی هست.
مثلا در ویرایش محصول بازه فروش ویژه امروز 22 شهریور تا 31 شهریور 99 انتخاب می شود، بعد از ذخیر سازی انتهای بازه حذف شده است.
دقیق تر به این صورت هست.
ظاهرا datepicker با عدد 31 مشکل داره. عدد 31 که در شروع بازه قرارداشته باشه، بعد از ذخیره کردن تبدیل به میلادی میشه.
ولی در انتها باشه، کلا میپرونه و خالی نمایش میده.

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,314
413
83
32
PersianScript
دوستان مشکل خودکار تاریخ خوردن رفع شد در اپدیت 4.0.3 .

دقیق تر به این صورت هست.
ظاهرا datepicker با عدد 31 مشکل داره. عدد 31 که در شروع بازه قرارداشته باشه، بعد از ذخیره کردن تبدیل به میلادی میشه.
ولی در انتها باشه، کلا میپرونه و خالی نمایش میده.
در حال بررسی هستیم.

• Like

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,257
526
113
39
استان تهران
با سلام
دوستان ووکامرس فارسی خسته نباشید
این سایت راهنمای جالب مبدل زمان داره، در یکی از افزونه های وردپرس مبدل زمان هم دیدم از این سایت کمک گرفته است.

موفق باشید

sinamaleki

تازه وارد
26/11/18
1
0
1
سلام بر همه .

من هم به یه مشکل خوردم و نکته اینجاست که از هیچ شمسی ساز دیگری هم استفاده نمی کنم .

وقتی که حالت شمسی ساز ووکامرس رو از قسمت ابزار ها فعال میکنم همه چیز اوکی میشه و تاریخ ها در قسمت مدیریت تبدیل میشه اما در سایت صفحه محصول نشان داده نمیشه و اررور زیر میاد :

Uncaught Error: Class 'Morilog\Jalali\Jalalian' not found in /var/www/html/XX/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/tools/class-date.php:204

modernite

تازه وارد
9/3/15
2
0
1
سلام وقت بخیر
از وقتی تقویم فارسی ووکامرس رو فعال کردیم داخل سرچ کنسول برای ویدیو ها خطای Invalid value type for field "uploadDate" رو میزنه کسی می دونه چجوری می شه این مشکل رو حل کرد که upload date ها رو فارسی نکنه که خطا نده

mehdiq6

تازه وارد
17/10/19
19
16
3
upload date توسط چه افزونه ای تولید میشه؟ خود ووکامرس چنین چیزی نداره که
سلام وقت بخیر
از وقتی تقویم فارسی ووکامرس رو فعال کردیم داخل سرچ کنسول برای ویدیو ها خطای Invalid value type for field "uploadDate" رو میزنه کسی می دونه چجوری می شه این مشکل رو حل کرد که upload date ها رو فارسی نکنه که خطا نده