مشکل در ووکامرس

demi72

تازه وارد
سلام دوستان.

من وقتی یه فایلی رو توی ووکامرس واسه خرید یا دانلود رایگان میزارم وقتی کاربر میخاد بخره توی صفحه ی تسویه حساب بجای خرید و دانلود فایل فقط مینویسه ثبت سفارش و وقتی میزنیم فقط سفارش ثبت میکنه.تورو خدا کمکم کنید چجوری اونو حذف کنم توی صفحه تسویه اشه مستقیم خرید کنم و فایل رو دانلود کنم.ممنون

You must be registered for see images attach

harbiline

Edris
سلام دوستان.

من وقتی یه فایلی رو توی ووکامرس واسه خرید یا دانلود رایگان میزارم وقتی کاربر میخاد بخره توی صفحه ی تسویه حساب بجای خرید و دانلود فایل فقط مینویسه ثبت سفارش و وقتی میزنیم فقط سفارش ثبت میکنه.تورو خدا کمکم کنید چجوری اونو حذف کنم توی صفحه تسویه اشه مستقیم خرید کنم و فایل رو دانلود کنم.ممنون
از منظور شما از دانلود رایگان بدون پرداخت وجه هستش که بدون پرداخت هزینه ای دانلود بکنه این افزونه مشکل شمارو حل میکنه :

اگر نه با پرداخت هزینه خب اون دوتا تیک رو بزنید و فایلتون رو قرار بدید

demi72

تازه وارد
ممنون بابت پاسخگویی.

کدوم دوتا تیک؟ اگه منظورتون همون مجازی و دانلودی هست که هردوشونو هم میزنم اما باز هیچ فرقی نمیکنه

مجيد

تازه وارد
برای گذاشتن فایل دانلود 2 راه وجود داره

راه اول همینه که شما استفاده کردید که فایل به عنوان یک محصول به ایمیل مشتری ارسال میشه .

چون یک خرید هست ووکامرس دکمه افزودن به خرید رو میزنه نه خرید و دانلود .

البته باید لینک دانلود رو در ویرایش محصول اضافه کنیدکه در صورتی که تیک مجازی  و دانلودی فعال بشه  فیلد مخصوص به خودش رو دارهکه ظاهر میشه.

بعد از اتمام خرید هم لینک چون رایگانه به ایمیل مشتری میره و میتونه دانلود کنه . ولی اگه پولی باشه حتما باید یا از درگاه پرداخت کنه که اتوماتیک لینک ارسال میشه یا باید دستی اجازه دانلود صادر شود.

راه دوم اینکه محصول رو به نوع محصول خارجی / وابسته  تغییر بدبد و لینک دانلود رو مستقیم اونجا بذارید .در این روش خریدی انجام نمیشه و نیاز به رفتن به سبد خرید و تسویه حساب نیست .

به نظرم اگه براتون مهم نیست پروسه خرید طی بشه و فایلتون خیلی مهم نیست از همین روش استفاده کنید. البته لینک دانلود برای مشتری ارسال نمیشه و با زدن دکمه که میتونید تعریف کنید چی نوشته بشه فایل برای مشتری به دانلود در میاد. 

موفق باشید

demi72

تازه وارد
روس دوم که گفتین رو فقط واسه رایگان گذاشتن کارایی داره.من میخام وقتی طرف پول رو واریز میکنه مستقیم بتونه دانلود کنه اما همچین چیزی من ندارم.فقط مینویسه ثبت سفارش(عکش ضمیمه کردم)که اونم فقط باید مدیریت تایید کنه.من میخام توی فرایند خرید مدیر دخالت نکنه و لینک بهد از خرید نمایش داده بشه

مجيد

تازه وارد
بعد از ثبت سفارش فقط در صورتی که مبلغ رو از طریق درگاه پرداخت کنند لینک دانلود هم در ایمیل هم در برگه حساب کاربری من قابل رویت میشه و نیاز به تایید مدیر نیست .البته در پیکر بندی  ومنوی محصولات دانلودی  تیک  دسترسی به محصولات دانلودشدنی بعد از پرداخت  را بزنید.

مگر اینکه مبلغ آنلاین تسویه نشه که باز هم در ایمیل و حساب کاربری من خرید دیده میشه ولی لیک دانلود خیر و دکمه ادامه خرید ظاهر میشه که به درگاه متصل میشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

demi72

تازه وارد
مسکل اینجاس که دکمه ادامه خرید واسه من ظاهر نمیشه دیگه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالبتون رو عوض کنید و تست بگیرید. ضمن اینکه برای دریافت پاسخ 24 ساعت صبر کنید.

بالا