مشکل در پلاگین پیامک ووکامرس موقع ثبت شماره مدیر برای هر محصول

faramarz.info

تازه وارد
سلام . من در سایتم کاربران محصولاتشان را به فروش میرساندد و برای اینکه هر فروشنده پس از به فروش رفتن محصولش از طریق پیامک مطلع بشه و هربار نیاز نباشه سایت رو چک کنه از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده میکنم . اما مشکلی که هست اینه که در صفحه ویرایش یا افزودن محصول جدید در اون قسمتی مربوط به پیامک و ثبت شماره گیرنده هست وقتی وضعیت های مختلف مثل "در حال انتظار" رو انتخاب میکنم و صفحه رو بروز رسانی میکنم دوباره به حالت انتخاب نشده درمیاد و در واقع برای فروشنده و صاحب محصول پیامکی ارسال نمیشه. مشکل از کجاست ؟

ممنون

smm1378

تازه وارد
سلام . من در سایتم کاربران محصولاتشان را به فروش میرساندد و برای اینکه هر فروشنده پس از به فروش رفتن محصولش از طریق پیامک مطلع بشه و هربار نیاز نباشه سایت رو چک کنه از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده میکنم . اما مشکلی که هست اینه که در صفحه ویرایش یا افزودن محصول جدید در اون قسمتی مربوط به پیامک و ثبت شماره گیرنده هست وقتی وضعیت های مختلف مثل "در حال انتظار" رو انتخاب میکنم و صفحه رو بروز رسانی میکنم دوباره به حالت انتخاب نشده درمیاد و در واقع برای فروشنده و صاحب محصول پیامکی ارسال نمیشه. مشکل از کجاست ؟

ممنون
منم همین مشکلو دارم 4 روزه کسی پاسخ نداده.

پاسخ دادن برات خصوصی میفرستم داداش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه پیامک با سیستم های چند فروشنده سازگار نیست و تنها برای مدیر کل ، پیامک میره. هر تغییری باعث میشه افزونه از کار بیفته!...

smm1378

تازه وارد
افزونه پیامک با سیستم های چند فروشنده سازگار نیست و تنها برای مدیر کل ، پیامک میره. هر تغییری باعث میشه افزونه از کار بیفته!...
این جز قابلیت های این افزونه هست! من با سیستم معمولی (یک فروشنده اصلی) هم تست کردم و اون قابلیت کار نکرد.

مجید پران

تازه وارد
خب من نمیدونم مدیر محصول شما به کی میگید و چرا این افزونه کار نمیکنه ؟

izadi.adv

تازه وارد
سلام اول کامل تنظیمات و کدهایی که نوشتی رو بررسی کن
درصورتی که پیامک ارسال نمیشه دوتا راه داری.
اول اینکه در ویرایش محصول (کادر ویژگی ها در تب پیامک) شماره فروشنده رو بنویسی به صورت دستی یا اینکه از افزونه دیجیتس کمک بگیری که شماره فروشنده رو اتوماتیک روی محصول ثبت کنه

md.tajik

تازه وارد

ممنون
سلام؛ مشکل من هم همینه؛ کلا برای فروشنده پیامک نمیره و User Meta Key مربوط به شماره موبایل فروشندگان رو نمیدونم چی باید بذارم، چند فروشنگی دکان دارم و از دیجیتس استفاده میکنم؛ تمام این User Meta هارو هم استفاده کردم ولی کار نکرد متاسفانه:
billing_phone
digits_phone
digits_phone_no
dpp_sms_sales
dokan_store_phone
لطفا اگر راه دیگه ای هست به من هم بگید...

بالا