مشکل در پوشه cache قالب بازار

mostafarkn

تازه وارد
سلام

مشکل من اینه که من رنگ پس زمینه رو تغییر دادم.اما گاهی رنگ پیش فرض(سفید)بارگزاری می شه گاهی رنگی که خودم وارد کردم!زمانی که رنگ سفیده رفتم تو پوشه کش نگاه کردم نام همون رنگی که انتخاب کردم هستش ولی رنگی که نمایش داده میشه سفیده!!!مشکل از کجاست و چه طور رفعش کنم؟با سپاس فراوان

mostafarkn

تازه وارد

بعضی مواقع درسته بعضی مواقع نه!!!مثلا الان که این پستو می ذارم رنگش باید باشه ولی رنگ پیش فرضش یعنی هست!!!

تازه من مکان لوگو رو -10 و -10 در پوشه کش تغییر دادم ولی مکان پیشفرضش یعنی 30 و 10 هست!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mostafarkn

تازه وارد
آقا مشکل اینه که اگه من تغییراتی روی فایل style.css در پوشه cache اعمال کنم با اینکه اون تغییرات سیو شده ولی در نمایش سایت اعمال نمیشه!چه کارش کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما روی cache هیچ تنظیماتی اعمال نکن

بعد از تغییر تنظیمات (در پنل) ، کش رو حذف کن... (البته بک اپ بگیر خراب کاری نشه)

mostafarkn

تازه وارد
آقا همه ی این کارا رو کردم ولی مشکل هنوز هست.ی چیزی هست که نگفتم اونم اینه که من قبلا از افزونه های wp-optimize و wp-rocket و wp-super-cache استفاده کرده بودم ولی الان پاکشون کردم.ممکنه مشکل از اینا باشه و اگه مشکل این باشه چه طور رفعش کنم؟

mr.moradi

تازه وارد
شايد مشكل از سايت نباشه .

پيشنهاد ميكنم يك مرتبه كش مرورگر خود را پاك كن

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
آقا همه ی این کارا رو کردم ولی مشکل هنوز هست.ی چیزی هست که نگفتم اونم اینه که من قبلا از افزونه های wp-optimize و wp-rocket و wp-super-cache استفاده کرده بودم ولی الان پاکشون کردم.ممکنه مشکل از اینا باشه و اگه مشکل این باشه چه طور رفعش کنم؟
برای پاک کردن افزونه های کش، باید پوشه های ایجاد شده توسط این افزنه ها رو در هاست پاک کنید.

mostafarkn

تازه وارد
برای پاک کردن افزونه های کش، باید پوشه های ایجاد شده توسط این افزنه ها رو در هاست پاک کنید.
1-اگه از قسمت مدیریت وردپرس افزونه رو پاک کنیم پاک نمی شن؟

2-اگه منظورتون پوشه ای غیر از پوشه اون افزونه در قسمت پلاگین هاست اون پوشه ها رو چه طور باید تشخیص بدیم و پاک کنیم؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
اون پوشه ها درون هاست هستن. اگه با پوشه های وردپرس آشنا باشین، پوشه هایی هست که با نام افزونه و کش می بینید. اونها رو پاک کنید

بالا