مشکل در کوتاه کننده لینک

saze20

تازه وارد
سلام

من یه کوتاه کننده لینک دارم که البته یکی دیگه برام نصب کرده

تا سه روز پیش بدون مشکل کار میکرد اما از سه روز پیش به مشکل خورده و لینکهایی که کوتاه شده رو نمایش نمیده

مثلا این لینک دانلود کوتاه شده که باید وقتی روش کلیک میکنی فایلی رو برای دانلود نمایش بده اما وقتی روش کلیک میکنی صفحه اول کوتاه کننده رو نمایش میده

برای تمام لینکهای کوتاه شده همین اتفاق میفته و مشکل اصلی اینجاست که لینک خیلی از فایلهایی که برای دانلود گذاشتم رو با این سیستم کوتاه کردم و الان هیچکدوم از فایلها قابل دانلود شدن نیستند.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی لوکال نصبش کنید

اگر به خوبی کار کرد بدونید هاستتون (سرورتون) تغییری ایجاد کرده که باعث بروز مشکل شده

farsadf

کاربر عضو
اگه اشتباه نکرده باشم این سیستم ها از فایل درونی .htaccess کنترل میشن 2 تا احتمال وجود داره :

1 - این فایل به اشتباه ادیت یا حذف شده باشه

2 - سرور شما امکاناتی که قبلا در Apache فعال بوده رو غیر فعال کرده باشه

لطفا این فایل را قرار دهید

saze20

تازه وارد
دوستان ببخشید که دیر جواب دادم ، این روزا درگیر مراسم بودم

توضیحی که باید بدم اینه که از طرف پشتیبانی هاست ، برای ورود به مدیریت سایتم تنظیماتی اعمال شده تا از حملات ایمن باشه و به احتمال زیاد دلیل بوجود اومدن این مشکل هم همون تغییرات باشه چون بعد از این اتفاق متوجه مشکل در بخش کوتاه کننده شدم.

حالا پیشنهاد شما برای حل مشکل چیه؟ البته به پشتیبانی هاست هم اطلاع دادم و منتظر جوابشون هستم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
عملا پیشنهادی نمیتونیم بدیم. مگر تغییر هاست...

ولی نباید تغییرات باعث از کار افتادن ، یک اسکریپت ساده مثل سیستم شما شده.

saze20

تازه وارد
خوشبختانه پشتیبانی هاست این مشکل رو حل کرد و الان مطمئن شدم که همون تنظیمات قبلی باعث ایجاد مشکل بوده.

از شما عزیزان هم ممنونم

بالا