مشکل در css

armanaria111

تازه وارد
سلام دوستان روی یک سایت دارم کارم میکنم قالب اصلی فارسی بوده و من به انگلیسی تبدیل کردم ولی یک مشکل کوچک دارم ت عکس ها مشخص است

leerox.ir

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

Alaric

کاربر عضو
بدون آدرس سایت و دسترسی به کدها که نمیشه راهنمایی کرد دوست عزیز!!! :39:

جاویدان

کاربر عضو
سلام دوستان روی یک سایت دارم کارم میکنم قالب اصلی فارسی بوده و من به انگلیسی تبدیل کردم ولی یک مشکل کوچک دارم ت عکس ها مشخص است

leerox.ir
با سلام دوست عزیز

بهتر بود اون آدرس دامنه رو یکم از عکس فاصله میدادی دوستان ببینند.

شما با یه ltr خواستی همچی رو به نفع خودت بچرخونی خب نمیشه که !!!

شما اصلا دقت نکردی با این فقط تغییر جزئی اعمالی شما خیلی نقاط دچار حالت معکوس شده مثلا عکسی که برای جستجو زده شده رو دقت کنید کاملا برعکس شده.

بهتره اگر قصد دارید این قالب رو تغییر بدید و به css و html تسلط دارید و اگر ندارید تو نت بگردید آموزشهای رایگان فراوان هست .

نظرم اینه حالت rtl رو تغییر ندید چون برای اون اسلایدر درست کار میکنه و فرقی نداره چپ باشه یا راست اما برای قالب به طور مجزا حالت css به صورت rtl یا ltr رو طبق آموزشهای وردپرس در نظر بگیرید.

ضمنا سوالی برام پیش اومده شما دارید از افزونه برای تغییر زبان استفاده می کنید یا در خود قالب اعمال می کنید و صفحات رو مجزا انگلیسی فارسی قرار میدید ؟ (اگر افزونه است اسم افزونه رو نام ببرید تا بشه بهتر کمک کرد!!)

موفق باشید

armanaria111

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

بهتر بود اون آدرس دامنه رو یکم از عکس فاصله میدادی دوستان ببینند.

شما با یه ltr خواستی همچی رو به نفع خودت بچرخونی خب نمیشه که !!!

شما اصلا دقت نکردی با این فقط تغییر جزئی اعمالی شما خیلی نقاط دچار حالت معکوس شده مثلا عکسی که برای جستجو زده شده رو دقت کنید کاملا برعکس شده.

بهتره اگر قصد دارید این قالب رو تغییر بدید و به css و html تسلط دارید و اگر ندارید تو نت بگردید آموزشهای رایگان فراوان هست .

نظرم اینه حالت rtl رو تغییر ندید چون برای اون اسلایدر درست کار میکنه و فرقی نداره چپ باشه یا راست اما برای قالب به طور مجزا حالت css به صورت rtl یا ltr رو طبق آموزشهای وردپرس در نظر بگیرید.

ضمنا سوالی برام پیش اومده شما دارید از افزونه برای تغییر زبان استفاده می کنید یا در خود قالب اعمال می کنید و صفحات رو مجزا انگلیسی فارسی قرار میدید ؟ (اگر افزونه است اسم افزونه رو نام ببرید تا بشه بهتر کمک کرد!!)

موفق باشید
ممنون

بابت سوالتون نه از افزونه استفاده نکردم دوتا سیستم جدا نصب کردم

با افزونه نتونستم خیلی از جاهای قالب را دو زبانه کنم

بله من از ltr استفاده کردم ولی کد های اسلایدر رو تغییر ندادم وقتی قالب را ال تی آر کردم این مشکل به وجود آمدهممنون میشم اگر امکان داره بگید چه کدی باید استفاده کنم تو نت خیلی گشتم چی زی پیدا نکردم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر مشکل فقط در حالت اسلایدر باشه همون حالت rtl کفایت میکنه براش وگرنه باید تمام کدهاش رو تغییر بدید

ضمن اینکه با حذف rtl کدها خودشون حالت ltr (پیش فرض ) رو میگیرند ولی چون باید براشون دوباره تغییرات بسیاری رو اعمال کنی یعنی باید بشینی دوباره بخش به بخش قسمتهای مختلف رو تست کنی و تغییر بدی با Inspect Element مرورگر بهتر میتونی تغییرات رو اعمال کنی

چون گفتی دو تا سیستم جدا فعال کردی یعنی دو تا وردپرس پس باید استایل قالب en رو از حالت rtl خارج کنی و یک استایل جدید قرار بدی البته فقط برخی بخشها رو تغییر بدی کفایت می کنه ضمنا یادتون باشه اگر قالب ریسپانسیو داشته باشه المنت های مدیا رو هم اصلاح کنید.

کلا آزمون و خطا است

موفق باشید

بالا