مشکل در easy digital download

milad3500

کاربر عضو
با سلام و عرض ادب

من یک فروشگاه فایل با edd دارم که میخوام وقتی کاربر چه عضو باشه چه نباشه بتونه فایل رو دانلود و خرید کنه

عضو باشه هیچ مشکلی نداره و وقتی وارد سایت شده باشه براحتی فایل دانلود میشه و مشکل نداره

ولی وقتی یک کاربر مهمان وارد میشه نمیتونه دانلود کنه(قسمت پیکر بندی هم تنظیمات رو انجام دادم)

ولی دکمه دانلود هیچ کاری نمیکنه

حتی وقتی که عضویت رو اجباری میزارم و فرم ثبت نام رو فعال میزارم، بعد در صفحه تسویه حساب فرم میاد ولی باز هم دکمه دانلود هیچ کاری نمیکنه، نه ثبت نام فرد انجام میشه و نه فایل دانلود میشه

با تشکر

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و عرض ادب

من یک فروشگاه فایل با edd دارم که میخوام وقتی کاربر چه عضو باشه چه نباشه بتونه فایل رو دانلود و خرید کنه

عضو باشه هیچ مشکلی نداره و وقتی وارد سایت شده باشه براحتی فایل دانلود میشه و مشکل نداره

ولی وقتی یک کاربر مهمان وارد میشه نمیتونه دانلود کنه(قسمت پیکر بندی هم تنظیمات رو انجام دادم)

ولی دکمه دانلود هیچ کاری نمیکنه

حتی وقتی که عضویت رو اجباری میزارم و فرم ثبت نام رو فعال میزارم، بعد در صفحه تسویه حساب فرم میاد ولی باز هم دکمه دانلود هیچ کاری نمیکنه، نه ثبت نام فرد انجام میشه و نه فایل دانلود میشه

با تشکر
با سلام و احترام

به احتمال زیاد تداخل از فایل های js هست.

شما با یک قالب دیگر یا با قالب پیش فرض وردپرس تست کنید.

milad3500

کاربر عضو
سلام و عرض ادب

ممنونم

احتمالی که دادید کاملا درست بود

من الان باید چکار کنم برای این مورد؟ چون من نمیخوام قالب پیش فرضم یکی از قالب های وردپرس باشه

من از قالب marketplace kiwi استفاده می کنم... ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام و عرض ادب

ممنونم

احتمالی که دادید کاملا درست بود

من الان باید چکار کنم برای این مورد؟ چون من نمیخوام قالب پیش فرضم یکی از قالب های وردپرس باشه

من از قالب marketplace kiwi استفاده می کنم... ممنون میشم منو راهنمایی کنید
نسخه بروزشده قالب رو یافت کنید و استفاده کنید مشکل رفع میشه احتمالا

بالا