مشکل رفتن دکمه جستجو به یه جای دور تو سمت چپ صفحه!

manfred

تازه وارد
سلام. مشکل عجیبی دارم. تو هدر سایت باکس جستجو سرجاشه ولی دکمش رفته به یه جای دور! سمت چپ صفحه. واسه دیدن دکمه باید اسکرول ماوسو فشار بدی و به سمت چپ حرکت کنی. پس از طی مسیری نسبتا طولانی به یه دکمه جستجوی تک و تنها می رسی!! حالا چکار کنم که برگرده سرجاش؟؟

البته این مشکل بزرگی تو پی سی نیست ولی تو تبلت که لمسیه و با انگشت صفحه اینور اونور میشه خرابکاریه.

سایتم:

paintroom.ir

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
attachment.php

سالمه که . مشکل چیه؟

You must be registered for see images attach

manfred

تازه وارد
تو همون صفحه اگه دکمه وسط ماوسو فشار بدین و برین سمت چپ با تصویر زیر مواجه میشین:

attachment.php

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای ما اسکرول نمیندازه. نه در فایرفاکس نه در کروم...

manfred

تازه وارد
پایین صفحه که اسکرول نمیندازه. فقط با اسکرول ماوس میشه به طرف چپ حرکت کرد. اینم یه اسکرین شات کامل:

attachment.php

البته تو پی سی مشکلی نیست. ولی تو تبلت و... خیلی ضایس. با کشیدن انگشت میره به طرف پوچ صفحه!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

manfred

تازه وارد
کسی ایده ای نداره ؟؟ :(

راه حل دیگه کلن حذف جستجو هست (چون چندان کاربردی نیستش) تو اینکار هم مشکلی که بوجود میاد اینه که لوگو چپ چین میشه و هرکاری میکنم برنمیگرده سر جاش! لطفن کمک!

farsadf

کاربر عضو
با سلام

شما به دکمه همچین استایلی دادی ( حالا دادن یا خودت دادی رو نمیدونم )

کد:
position: absolute;
left: -999em;
اون left -999em یعنی از سمت چپ 1000em برو اونور

حالا راه حل :

global.css رو باز کن این متن رو پیدا کن :

کد:
[FONT=Consolas]#header .searchform .button[/FONT]
زیرش left رو تا اونجا که نوشته ; پاک کن

manfred

تازه وارد
آقا من اصن global.css ندارم.(یا شایدم دارم و خودم نمی دونم :D ) فقط استایل و کاستوم هست...

توی header.php هم قسمت سرچش اینه:

<form role="search" method="get" id="searchform" class="searchform fourcol last" action="<?php echo home_url(); ?>">

<label class="screen-reader-text" for="s"><?php _e('Search for:', 'woothemes'); ?></label>

<input type="text" value="<?php the_search_query(); ?>" name="s" id="s" class="field s" placeholder="<?php _e('Search', 'woothemes'); ?>" />

<input type="submit" class="submit button last" name="submit" value="<?php _e('Search', 'woothemes'); ?>">

<?php if ($woo_options['woo_header_search_scope'] == 'products' ) { echo '<input type="hidden" name="post_type" value="product" />'; } else { echo '<input type="hidden" name="post_type" value="post" />'; } ?>

</form><!--/.searchform-->

farsadf

کاربر عضو
من میگم داری ینی داری دیگه :D

paintroom.ir/wp-content/themes/argentum/css/global.css

manfred

تازه وارد
آقا دمت گرم. صفرش کردم عدد رو. تا حدود زیادی حل شد ولی هنوز سر جاش نیست و چسبیده به لبه چپ صفحه!

ویرایش: حل شد. کل قسمت left: 0em; رو حذفش کردم و دکمه رفت سر جاش... مرسی بابت کمکتون :103:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا